Żydowska nagonka na amerykańskiego historyka krytykującego ustawę 447 i roszczenia wobec Polski [WIDEO]

Edward Reid/ fot. screen
5

Edward Reid to amerykański historyk walczący o dobre imię Polski i Polaków. Reid jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie publikuje informacje dotyczące II wojny światowej, które podważają narrację żydowskiej religii Holokaustu. Reid mówi o kolaboracji Żydów z Niemcami, o kolaboracji Żydów z Sowietami, o cierpieniach Polaków, o zdradzeniu Polski przez zachodnich aliantów. Ustawę 447 JUST nazywa „niesprawiedliwą”.

– Konsekwencje jej wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale także jest ona szkodliwa dla USA – mówi Reid w jednym z opublikowanych filmów. – Ustawa łamie amerykańską konstytucję i łamie prawo międzynarodowe domagając się przekazania bezspadkowego mienia amerykańskim i żydowskim organizacjom, które uważają, że powinny otrzymać nieruchomości i aktywa od Polski! Ponieważ nieruchomości te były pozostawione bez spadkobierców, stały się one legalną własnością państwa polskiego – podobnie jak dzieje się to zgodnie z prawem na całym świecie – wyjaśnia Reid.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żydzi chcą dodatkowych odszkodowań od Polski. Kraju, który był sprzymierzeńcem aliantów, walczył z nazistowskimi Niemcami. Obywatele polscy byli mordowani, deportowani, torturowani, zarówno przez Sowietów, jak i niemieckich nazistów. Uważam to za haniebne. Kiedy to się skończy? – pyta Reid i dodaje, że „anulowanie ustawy 447 zapobiegnie rabowaniu Polski przez tak zwane żydowskie organizacje restytucyjne bezwstydnie nadużywają Holokaustu, aby się wzbogacić”.

Film został usunięty z portalu YouTube za „szerzenie nienawiści”, a na Facebooku LINK TUTAJ oznaczono go jako „mogący przedstawiać przemoc i drastyczne sceny”. Reid został okrzyknięty antysemitą i negacjonistą Holokaustu. W USA trwa na niego nagonka. Grożono mu pobiciem. W mediach społecznościowych jest wyzywany od najgorszych. Jego spotkania są odwoływane. Właściciele lokali są zastraszani. „Oni zrobią wszystko, żeby powstrzymać mnie przed mówieniem prawdy historycznej i mówieniem o ustawie 447” – wyjaśnia Reid w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem w telewizji wRealu24. Zapewnia, że się nie ugnie i nadal będzie publikował informacje na temat historii Polski, żeby fakty mogły dotrzeć do anglojęzycznej opinii publicznej.

Źródło informacji: Facebook, Youtube

Zobacz też:

Katarzyna TS: Żydzi nie odpuszczą, a płk Wroński opowiada bajki

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Warto takich uczciwych i prawych historyków zapraszać do Polski.Jego wywiad jest w przedostatniej Warszawskiej Gazecie.Niedługo przyjedzie do Polski Norman Finkelstain,autor Przedsiębiorstwa Holokaust,uczciwy i prawy Żyd.

 2. Szymon mówi

  Trzeba mówić JAK JEST i motywować do budowania JAK TRZEBA! Sytuacja jest trudna ale nie wolno zalamywać rąk. Sytuacja może decydować o metodach dązenia do celu, ale jest klęską gdy sytuacja decyduje o celu. Podziwiam pana Edwarda Reida, dr Ewę Kurek, Leszka Żebrowskiego i innych, którzy nie poddają celu, jakim jest rzetelność, uczciwość, prawda. Prawda o walce z szowinizmam musi iść w świat, tak jak prawda o antypolonizmie, kłamstwa o antysemityzmie, choćby najgrubsze, nie powstrzymają prawdy.

 3. anonim mówi

  Przyjdzie taki czas, że te zakłamane bezczelne facjaty zostaną zamknięte przez rozgniewany Świat. Żydzi są zbyt pewni siebie, a to zawsze prowadzi do zguby. Wychowywanie w talmudycznym duchu nienawiści do gojów sprawia, że tracą oni zdrowy rozsądek. Liczne przypadki szyderstwa i nieokazywanie szacunku nie-żydom powoduje nakręcanie spirali niechęci i wrogości do żydów, pomimo terroryzowania opinii publicznej poprzez własne koncerny medialne

 4. Rochel57 mówi

  Nie mamy wyjścia. Musimy stoczyć ostateczną wojnę z tym plemieniem żmijowym, choćby do ostatniej kropli krwi. Już lepsze to niż poniżająca poniewierka. Trzeba zbuntować Świat. W końcu, kto czym wojuje od tego ginie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.