ZOMO we Wrocławiu? Armatką wodną w wizerunek Chrystusa Króla, Krzyż NSZ i godło Polski. Polewali w czasie hymnu! [WIDEO]

10

Wydarzenia z 11 listopada 2019 podczas Marszu Polaków we Wrocławiu nie mogą przejść bez echa (PEŁNA RELACJA). To w jaki sposób potraktowano polskich patriotów i w jak bezczelny sposób rozwiązano manifestację (TUTAJ) przeszło ludzkie pojęcie. Starsze osoby uczestniczące w marszu mówiły jasno: Widok jak z czasów stanu wojennego we Wrocławiu.

Policja atakowała uczestników bez opamiętania. Nie oszczędzono także baneru z wizerunkiem Jezusa Chrystusa, Krzyżem NSZ i godłem Polski. Funkcjonariusze policji nie powstrzymali się przed brutalną pacyfikacją nawet wtedy gdy uczestnicy manifestacji śpiewali hymn narodowy. Czy tak postąpiłby Polak i to jeszcze w mundurze?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że wrocławski marsz „Żeby Polska była Polska” upamiętniający 101. rocznicę odzyskania niepodległości został rozwiązany i spacyfikowany zaraz po tym, gdy wyruszył z Wyspy Słodowej. Pretekstem stało się odpalenie rac przez uczestników marszu. Przedstawicielka magistratu nie dała organizatorom szans na reakcję i ogłosiła, że zgromadzenie jest rozwiązane. Uczestnicy marszu zatrzymali się naprzeciw policjantów i zaczęli śpiewać hymn. Policja zablokowała ulicę, użyła gazu, polewała uczestników wodą z armatek, wyciągano ludzi z tłumu i rzucano na ziemię. Słychać było płacz dzieci, które uczestniczyły w patriotycznej manifestacji spacyfikowanej na żądanie wrocławskiego magistratu. Dantejskie sceny jak z warszawskiego Marszu Niepodległości za rządów PO-PSL (NA GORĄCO KOMENTARZ JACKA MIĘDLARA). W sprawie działań prezydenta Jacka Sutryka i Bartłomieja Ciążyńskiego organizatorzy jeszcze jutro złożą zawiadomienia do prokuratury. O sprawie zostanie poinformowany także Rzecznik Praw Obywatelskich i szef resortu MSWiA.

Przeczytaj także:

List otwarty do szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego ws. brutalnej pacyfikacji wrocławskiego marszu „Żeby Polska była Polską”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  Polska policja paluje leje woda aresztuje ludzi którzy ją sami utrzymują. Czy Polska policja państwowa może wykonywać polecenia obcych służb nie polskich? Tego nie ma w żadnym mieście. Ewenement na skalę światową. We własnym miescie obcy zabronił świętować Polakom ich niepodległość.

  1. Jaca mówi

   Przykro przyznać ale tu już chyba nie nasz kraj i nie nasze miasta, tylko nazwy zostały dla gojów dla niepoznaki i tubylczy język. W państwie silnym i rządzącym przez patriotów, to rozganiane by były demonstracje środowisk przeciwnym marszom niepodległości a nie na odwrót. Czy ma ktoś jeszcze złudzenia kto nami rządzi ?

 2. Robert mówi

  Warsztaty od pana Carra dla Policji nie dotyczą już tylko fikcji,teraz w realu i oficjalnie goja będzie się tresować choćby zdalnie przez Remote Neural Monitoring i 5G,tam gdzie pan Carr i jego najwyższy towarzysz zechce

 3. danek mówi

  Tzw polska policja z wrocławia do tej dobrze zaplanowanej akcji przygotowanej perfekcyjnie przez pewne srodowiska wrogie Polsce wczesniej szkoliła sie w Lublinie i Białymstoku ochraniajac zboczencow i brutalnie masakrujac normalnych obywateli. Czy tak powinna zachowac sie polocja panstwowa, komu ona sluży???? Zdradza przysiege i jest przeciwko Narodowi przeciwko Polakom, Patryjotom, ludziom normalnym zdrowym psychicznie i moralnie. Zamiast ich bronic to ich atakuje poniza bije pozbawia zxrowia morduje. Policja ktora jest oplacana z naszych podatkow. Takbylo za komuny, za Po i jest za Pisu.

 4. Beata mówi

  Skandal ! To było celowo spreparowane przez przeciwników marszu .Szły rodziny z dziećmi, szli starzy i szli młodzi, szli kombatanci. Choć słowo szli to za dużo powiedziane ,bo dopiero ruszyliśmy .Nic złego się nie działo. Nagle policja zaczęła bić ludzi i podlewać ich farbą, popychać .Ludzie byli zdezorientowani ,nie wiedzieli co się dzieje! Dzieci zaczęły płakać. Ludzie wpadli w panikę. Zaczęli się przepychać i uciekać, a policja zaczęła strzelać i puszczać gaz.Nikt w tłumie nie wiedział o co chodzi i co się dzieje .Już idąc na miejsce zbiórki, widać było tą ogromną ilość uzbrojonej po żeby policji .Nigdy wcześniej tego nie było. Liczę na to,że znajdzie się ktoś mądry i w imieniu uczestników marszu sprawi , by odpowiedzialni za pacyfikację marszu odpowiedzieli prawnie.

  1. Ręce Opadają mówi

   A tyle się mówi o obrazaniu znaków narodowych dla niektórych to grochem o ścianę nie rozumie jak policjant może podnosić rękę na barwy narodowe. Czyżby ,,komuno wróć ” a może to zachodnie wpływy??

 5. klioes vel pislamista mówi

  Słowność PiS-u

  PiS obiecywał tę rzecz śliczną:
  Wstrzymać aborcję eugeniczną…
  Osiem tysięcy od podatku
  Wolne być miało… VAT-u spadku
  Też się wyborca nie doczekał…
  Lewak nie szczekać miał… Jak szczekał,
  Szczeka i pluje patriocie
  W twarz, kiedy zechce! Na Golgocie
  Jest ten, kto wierzy, wyszydzany…

  To DOBRA ZMIANA: „Zmiany, zmiany!…”

  Słowa i słowa – PiS-u słowność
  Ma we Wrocławiu swą gruntowność:
  Na gruncie, jezdni człowiek leży
  I krew się leje. Kto nie wierzy,
  Ten niech w link kliknie! Marsz wolności
  To obraz PiS-u jest słowności…

 6. Robert Cieślik mówi

  Co to za osoba skacząca jak pajacyk przed policją ? W ten sposób właśnie kreuje się negatywny wizerunek Polskiego nacjonalisty. To samo myślę o tych którzy zaczęli rzucać kamieniami w policjantów którzy po prostu są w pracy i robią to co im przełożeni rozkazują. Jak społeczeństwo ma nas brać na poważnie , gdy utożsamiają nas z takimi właśnie ludźmi. Zróbmy porządek w swoich szeregach , wyeliminujmy zwykłych chuliganów i zacznijmy inteligentną , merytoryczną walkę z systemem.

 7. Darek mówi

  Czy to aby nie były zagraniczne służby ,zaproszone przez władze miasta do spacyfikowania marszu ?Czy Polska policja ma na wyposażeniu stalowe pałki teleskopowe ?

 8. Anonim mówi

  No i bardzo dobrze, nie można wycierać sobie mordy hymnem i oczekiwać, że będzie działał jak amnestia na spierdolenie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.