„Zobaczyłem na ścianie Najświętszą Panienkę!” Sens życia. Ewangelia na niedzielę (Mt 17,1-9)

4
Jezus wziął z sobą Piotra, Jakuba i brata jego, Jana, i zaprowadził ich na górę wysoką, osobno. Tam przemienił się wobec nich: twarz Jego zajaśniała jak słońce, odzienie zaś stało się białe jak światło. 
A oto im się ukazali Mojżesz i Eliasz, którzy rozmawiali z Nim. Wtedy Piotr rzekł do Jezusa: «Panie, dobrze, że tu jesteśmy; jeśli chcesz, postawię tu trzy namioty: jeden dla Ciebie, jeden dla Mojżesza i jeden dla Eliasza». 
Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: «To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie». Uczniowie, słysząc to, upadli na twarz i bardzo się zlękli. 
A Jezus zbliżył się do nich, dotknął ich i rzekł: «Wstańcie, nie lękajcie się». Gdy podnieśli oczy, nikogo nie widzieli, tylko samego Jezusa. 
A gdy schodzili z góry, Jezus przykazał im, mówiąc: «Nie opowiadajcie nikomu o tym widzeniu, aż Syn Człowieczy zmartwychwstanie». (Mt 17,1-9)

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Księże Jacku ! Niech Pan Bóg wynagrodzi Ci za te piękne, jakże mądre, jakże dojrzałe słowa !

 2. Waldemar mówi

  Księże Jacku dziękuję za te słowa.
  Czekam na takie mądre słowa co tydzień

 3. Marek mówi

  Księże Jacku, a jakie jest obecnie Księdza zdanie o treści nauczania pastora Chojeckiego? Czy może zmienił Ksiądz zdanie po niedawnej zdradzie Polski i praktycznym wyklęciu Jarosława Kaczyńskiego przez Watykan?
  Jestem katolikiem, ale przypadkowo obejrzałem parę wykładów pastora i zaciekawiłem się tym, co on mówi.
  Jak dotąd nie znalazłem ani jednego punktu, w którym pastor by skłamał. Podaje szokujące, ale prawdziwe, udokumentowane informacje, że Watykan, papież i większość hierarchów Kościoła Katolickiego zdradziło Chrystusa i jego nauki oraz fundamentalne przykazania zawarte w Biblii.
  Że w Kościele Katolickim jest wielki rozłam, że biskup Miller, stojący na straży przestrzegania zasad wiary katolickiej, skrytykował papieża oraz hierarchię kościelną za zdradzanie Chrystusa (!), za przeinaczanie Biblii dla celu narzucania swoich, bezprawnych rządów, oraz, że został za to surowo ukarany przez papieża, usunięty ze stanowiska (!).
  Pastor udowadnia, że Kościół Katolicki do wieków sprzeniewierza się prawdziwym zasadom wiary katolickiej oraz od wieków zdradza Polskę i Polaków. To co on mówi broni się, zwłaszcza obecnie, za rządów obecnego, dziwnego papieża.
  Co Ksiądz na to?

 4. Spostrzegawczy mówi

  Do Marek. Niech pastor Chojecki lepiej opowiada o tym, jakie spustoszenie wśród chrześcijan zrobiły takie heretyckie nauki jak pastora Chojeckiego i jemu podobnych. Pastor Chojecki jest ekstremalnie zjudaizowany. Protestanci nie wierzą przecież w świętość Sakramentów, ani w realną obecność Pana Jezusa Chrystusa we Mszy Świętej ani w Niepokolane Poczęcie Maryji Dziewicy i w szereg innych dogmatów wiary.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.