Znikąd nadziei! Prezydent zaapelował do nowych ministrów o kontynuację polityki Szumowskiego i Czaputowicza

minister zdrowia Adam Niedzielski i minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau/ fot. screen
8

W środę (26.08.2020) prezydent Andrzej Duda powołał nowych ministrów zdrowia i spraw zagranicznych. Szefem MZ został dotychczasowy prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski. Na czele MSZ stanął Zbigniew Rau, przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Po zaprzysiężeniu prezydent Duda zaapelował do nowych ministrów, aby kontynuowali politykę swoich poprzedników, czyli ministrów Szumowskiego i Czaputowicza.

Dziękuję za objęcie tych ważnych urzędów w trudnych czasach. Zarówno jeśli chodzi o ochronę zdrowia jak i o sprawy zagraniczne, widzimy, że to są dzisiaj te główne tematy, o których mówią media. Z jednej strony problem walki z koronawirusem, z drugiej strony to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, chociażby na Białorusi, a także w innych miejscach na świecie powoduje, że to nie są dla polityki zagranicznej łatwe czasy. Chcę bardzo mocno podkreślić, że ta polityka w sferze ochrony zdrowia, zwłaszcza walki z koronawirusem i jeżeli chodzi o politykę zagraniczną, prowadzona przez Panów poprzedników, była w moim przekonaniu polityka prowadzoną dobrze. Proszę, aby w tym zakresie było to teraz działanie, które będzie kontynuacją – powiedział prezydent Duda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A więc znikąd nadziei! Minister Szumowski gnoił Polaków absurdalnymi restrykcjami epidemiologicznymi, a prezydent to pochwalił i zalecił kontynuację. Minister Niedzielski wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. W końcu to on zorganizował i lansował akcję „Maskuj Się”.

ZOBACZ: Premier wskazał szefów MZ i MSZ. Ministrem zdrowia został organizator akcji „Maskuj Się”

Co do działalności ministra Czaputowicza, to do jego osiągnięć należy stwierdzenie, że Polacy zamordowali Żydów w Jedwabnem, bagatelizowanie ustawy 447 oraz fotka z hasłem „Zjednoczeni przeciw antysemityzmowi”. Prezydent zalecił kontynuację. Sukces!

Źródło informacji: Twitter/Kancelaria Prezydenta

Zobacz też:

Szumowski kpi z Polaków! Zalecał wakacje w Polsce, a sam pojechał do Hiszpanii

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Lech mówi

  On to wiedział, ale zbyt późno, zabrnął, więc nawiał! Kłania się, wówczas obowiązkowa lektura, Faraon, Bolesława Prusa, a gwoli przypomnienia też i ten minister jest arcykapłanem zakonu maltańskiego, jak kasta arcykapłanów wykorzystuję swoją wiedzę i niewiedzę poddanych, aby ujarzmić zastępcę boga (tutaj Ramzes, w Egipcie było to przypisane) https://youtu.be/APMLDOR_fAU

 2. W K mówi

  Nadzieja to pułapka. Trzeba odrzucić nadzieję, prawidłowo ocenić rzeczywistość i wygrać.

 3. Korneliusz mówi

  Pan PAD jest elementem zorganizowanej grupy przestę…….j o charakterze rządowym. Uczestniczy w międzynarodowym spisku nowego sposobu podporządkowania społeczeństw i Narodów. HAŃBA !!!!!

 4. miecii mówi

  „Ciapa to witz” dobrym ministrem MSW? Zarty sie Adriana trzymaja. No chyba ze dlatego dobry bo sie nie rzuca jak nam w twarz pluja

 5. Antyparch mówi

  to trzeba sie powiesic,jak nie ma nadziei.

 6. Karol mówi

  To tylko parobki-pionki czy moze pajace. Na tym zdjéciu kojarzą mi się z końmi dorożkarskimi co miały zawssze taki worek z obrokiem założony na pysk. To kropka w kropkę obrazek tych na tym zdjęciu. Żyłem w tych czasach jak dorożki konne jeździły po ulicach miast i to dokładnie tak wyglądało. Teraz jestem w kraju gdzie żadnych worków nikt na pyskach nie nosi i może dlatego mam takie skojarzenia. Są ci na zdjęciu śmieszni i potwornie upodleni. Przez kogo można się tylko domyślać! Głosujmy wreszcie na Konfederację!

 7. Republikanin mówi

  Cieszę się, że zrezygnowałem z głosowania w II turze. Od dawna widziałem, że pan Duda ma głęboko gdzieś interes Polski i Polaków, zgodnie z zasadą „po owocach ich poznacie” – te owoce już po pierwszej kadencji były katastrofalne. Należy tylko zapłakać nad tymi, którzy mimo tych owoców wierzą nadal.

 8. Teresa Maria mówi

  „Wart Pac pałaca”. Taki mamy obesrany, sprzedajny rząd i podobny, bezjajeczny, bez właściwości prezydent. Niech ich wszystkich piekło pochłonie za zdradę i krzywdę wyrządzoną narodowi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.