Szumowski kpi z Polaków! Zalecał wakacje w Polsce, a sam pojechał do Hiszpanii

Łukasz Szumowski/ fot. screen
5

W środę (26.08.2020) Super Express opublikował zdjęcia z wakacji byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który wypoczywa na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich. Jeszcze niedawno Szumowski zalecał wakacje w Polsce jako bezpieczniejsze w czasie epidemii koronawirusa.

–  Jadąc za granicę, trochę ryzykujemy. Może się zdarzyć, że epidemia gdzieś „wybuchnie” i będziemy „zamykali powroty”. Takie jest ryzyko wyjazdów w czasie pandemii – stwierdził Szumowski w lipcu w rozmowie z Polsat News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Najbezpieczniejsze są te rejony, gdzie tego [zakażeń koronawirusem – red.] jest mało, czyli w Polsce. Wiele krajów ma znacznie wyższe wskaźniki. W większości regionów Polski tego wirusa jest nadal bardzo niewiele. Myślę o województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim, zachodniopomorskim. To kilka, kilkanaście przypadków, mówimy jednak o dużych województwach – wyjaśniał w sierpniu w rozmowie z RMF FM.

Jak widać Szumowski kpi z Polaków, a sam świetnie bawi się w kraju, w którym obecnie odnotowuje się ponad 7 tys. nowych zakażeń dziennie. Przy kilkuset przypadkach w Polsce Szumowski dzień w dzień biegał po mediach i nakręcał korona-psychozę. Bandyckim rozporządzeniem zmusił do zakrywania nosa i ust również te osoby, które nie mogą tego robić ze względu na stan zdrowia. Wystraszeni i sterroryzowani Polacy duszą się w upalne dni w maseczkach, ponad 100 tys. osób zostało zamkniętych w aresztach domowych, a Szumowski bawi się na zagranicznych wakacjach. Kolejny sukces „dobrej zmiany”. Jak wielki jest to sukces, niech zaświadczy kilka komentarzy z Twittera.

Źródło informacji: Super Express

Zobacz też:

Katarzyna TS: Ludzie uciekajta, doktory jadą!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Ale utuczony… Ciekawe, na czym się tak utuczył…

 2. lol mówi

  ktoś jeszcze ma wątpliwości nt. istnienia tego superwirusa? ”mądre” głowy piszą iż ów wirus atakuje już nerki i napletki, że o psychozie i stanach depresyjno-maniakalnych nie wspomnę… za chwilę ogłoszą że bakcyl kosmoloty budujei na Marsa wyrusza… żałosne

 3. rebih mówi

  I przebywa tam na jednym pokładzie z gościem w tęczowych majtkach. 🙂

 4. Egil mówi

  Antyparchy głosujące na PIS i Dudę łączcie się, debile.

 5. Realista mówi

  Antypolska Szumowina do ciurmy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.