Premier wskazał szefów MZ i MSZ. Ministrem zdrowia został organizator akcji „Maskuj Się”

akcja "Maskuj Się"/ fot. Twitter
16

W czwartek (20.08.2020) premier Mateusz Morawiecki podał nazwiska nowych szefów Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ministerstwa Zdrowia. Tekę szefa MSZ obejmie Zbigniew Rau, dotychczasowy przewodniczący sejmowej komisji spraw zagranicznych. Nowym szefem MZ ma zostać Adam Niedzielski, dotychczasowy prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

Czy nowy minister zdrowia zatrzyma korona-psychozę i pozwoli nam normalnie żyć? Porzućcie wszelką nadzieję! Niedzielski to fanatyczny zwolennik maseczek. Na swoim koncie twitterowym prowadzi akcję „Maskuj Się” zorganizowaną przez NFZ.

Od 30 lipca na twitterowym koncie nowego szefa NSZ właściwie nie ma nic innego poza dowodzeniem, że maseczka nikomu nie szkodzi i powinni ją nosić wszyscy. Stan zdrowia nie ma żadnego znaczenia, upały nie mają żadnego znaczenia. Ma być szmata na twarzy i basta! „Maseczka: mała wielka sprawa” – pisze Niedzielski. Może się okazać, że jeszcze zatęsknimy za ministrem Szumowskim.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

SZOK! Straszenie dzieci koronawirusem przy pomocy „ozdrowieńców po przejściach”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  @Adam Niedzielski Sam się maskuj.

 2. Krzysztof mówi

  Następny świrnięty kutas.

 3. Stanislaw mówi

  Polacy i polski rzad raczej powinni podchodzic ostroznie do Bialorusi , majac doswiadczenie jakie miedzynarodowe zlodziejstwo dokonalo sie w naszej Ojczyznie i dalej sie dokonuje. Nalezaloby raczej ostrzegac ten sasiedzki narod by nie dopuscili miedzynarodowej lichwy by ich zniewolili!!

 4. rins mówi

  Dadzą jeszcze gorszego pajaca, i gnoja

 5. Polak, nie poliniak mówi

  Żydowski rząd z Polski won. Przecież w tym żydowskim rządzie siedzi kurwa na kurwie, zapatrzona w swój „ynteres”. Czas z nim i skończyć. Polska nie może być prywatnym folwarkiem żydowskich psychopatów.

 6. Cyprian mówi

  PiSowski minister podpiera się rysownikiem Newsweeka – PiS PO JEDNO ZŁO

 7. ziemianka mówi

  Niczego innego się nie spodziewałam – wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Tego szaleństwa już chyba nic nie zatrzyma.

  1. Jarosław mówi

   Jak długo jeszcze bandyci będą siali zniszczenie w kraju?

  2. Antyparch mówi

   Jeśli Bosak na poważnie twierdzi, że w jego żyłach nie płynie nawet kropla krwi żydowskiej poproście go, by naszkicował swoje drzewo genealogiczne aż do czasu Bitwy pod Uściługiem.

   Inaczej jest to nic niewarta zabawa, obliczona na poklask u najgłupszych.

   A to nie przystoi kandydatowi nie tylko na urząd Prezydenta.

   Mimo to wyborcy Konfederacji są przeświadczeni o wielopokoleniowej „aryjskości” Krzysztofa Bosaka.

   I to dopiero jest paradoks.

   Bowiem urzędujący Prezydent to człowiek, który wg narracji moskiewskiej, pardon, „narodowej”, jest Żydem. Dowodem na to jest dziadek Pierwszej Damy (jakoś moskiewscy antysemici zapominają, że dziadek Agaty Dudy z d. Kornhauser leży na żydowskim cmentarzu, ale jej babka na katolickim!) i to, że będąc w synagodze PAD założył… jarmułkę.

   Uroczyście oświadczam zatem, że zwiedzając ongiś krakowski Kazimierz też musiałem założyć jarmułkę, by wejść na żydowski cmentarz czy też do synagogi (słynna Kupa). I nie miałem wątpliwości, choć z wyznania jestem raczej agnostyk. 😉 Trzeba bowiem szanować wiarę innych.

   Zresztą gdyby Bosak został Prezydentem(co raczej nigdy się nie zdarzy) też musiałby włożyć jarmułkę wchodząc do synagogi.

   Tak samo wchodząc do katolickiej świątyni nie mógłby paradować w czapce czy w kapeluszu.

   wyjasnila sie sprawa glosowania konpederastow na zyda Trzaskowskiego

   1. marju73 mówi

    Nie, wyjaśniła się twoja sprawa. Jarmułkę założyłeś i nosisz ją do dzisiaj.
    Co do prezydenta. Prezydent nic nie musi. Nie musi chodzić do synagogi ani jeździć do terrorystycznego państwa na Bliskim Wschodzie.

    1. Zbigniew mówi

     Antyparch chyba trzezwieje i ma odchylke na druga strone – co do Bosaka ma racje, dobrze wyszkolony w sluzbach zyd.

     Dlatego Konfederacja nie ma programu przegrywa i przegra, jezeli nie usana tego „Jakiego” – prawda jak fajnie gadaja

 8. Azerty mówi

  Nawet w komunizmie nikt mi nie zabraniał prawidło oddychać! Zakładanie kagańca to dla mnie ostateczny gwałt na organizmie i symbol totalitarnego zniewolenia. Powinniśmy zrobić zrzutkę na zrzutka.pl na seryjnego samobójcę dla tych zbrodniarzy. Wyjdzie po parę groszy na osobę, a chętnych z pewnością nie zabraknie. To władza ma się nas bać, nigdy odwrotnie.

 9. Antyparch mówi

  REKLAMA

  SKANDAL! Żydzi chcą, by Michał Sz. „Margot” wyszedł z aresztu! Jest poręczenie
  20.08.2020 22:00

  Fronda.pl

  Portal jewish.pl podał informację o tym, że dwóch rabinów, w tym naczelny rabin Polski Michael Schudrich poręczyło za Michała Sz., aktywistę LGBT oskarżonego o uszkodzenie mienia i napaść na wolontariusza pro-life.
  “Areszt tymczasowy to ostateczny środek zapobiegawczy. Powinien być stosowany tylko jeśli jest pewność dotycząca spełnienia przesłanek kodeksu postępowania karnego. Czy rzeczywiście w tym przypadku istniało realne zagrożenie mataczenia, jeśli nagrania z wydarzenia dostępne są w Internecie? Czy istnieje zagrożenie, że Margot się nie stawi, skoro nie było wcześniej problemów? Czy istnieje realne zagrożenie ponownego popełnienia czynu? Jakie argumenty za tym przemawiają?” – napisano w liście podpisanym przez osoby ręczące za Michałem Sz.

  Dwóch rabinów – Michael Schudrich, naczelny rabin Polski, oraz Stanisław Wojciechowicz, pierwszy reformowany rabin w warszawskiej gminie żydowskiej, znalazło się wśród dwunastu osób, które poręczają za aresztowanym – pisze portal jewish.pl, używając żeńskiego zaimka w stosunku do Michała Sz.

  teczowe vioty od bosaka tematu nie podejmuja. ze wzgledu ns zydowskie korzenie bosaka?

 10. Ikss67 mówi

  Kolejny antypolski pajac na smyczy syjo agendy. Ciekawe czy robi to tylko dla pieniędzy i z powodu kompleksów czy naprawdę jest psychicznie dysfunkcyjny i sprawia mu przyjemność podejmowanie działań antyspołecznych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.