Zmiany w ustawie o IPN ustalono w kwaterze Mosadu | J. Międlar [WIDEO]

Agenci Mosadu / Fot. YouTube
6

Żydowski dziennikarz izraelskiej telewizji Channel 10, Barak Ravid, opublikował szczegóły dotyczące przygotowania ustawy o IPN. Wynika z nich, że przygotowania do wycofania kluczowych zapisów z nowelizacji ustawy o IPN, trwały długo, a żydowska strona stawiała twarde warunki.

Ravid, opierający się na informacjach pochodzących od wysoko postawionego urzędnika izraelskiego, informuje, że kluczowe spotkanie dotyczące zmian w ustawie o IPN miało miejsce w kwaterze Mosadu Glilot, na północ od Tel Awiwu. W spotkaniu brali udział dwaj polscy parlamentarzyści. Jak było dokładnie? O tym w niżej zamieszczonym nagraniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ. Wejdź na http://sklep-wprawo.pl
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Przeczytaj:

Premier Morawiecki bez kompleksów odpowiada na potężne ataki w Strasburgu. Debata w PE rodem z czasów ZSRR

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Jest to zwykła zdrada interesu narodowego Polaków przez rząd podający się za polski, przez zdecydowaną większość parlamentarzystów, senatorów i prezydenta. Wszyscy którzy przyczynili się do implementacji tej jawnie antypolskiej noweli ustawy o ipn powinni stanąć natychmiast przed Trybunałem Stanu po surowym zaostrzeniu prawa karnego, bez przedawnień. Jednocześnie należy zadać podstawowe pytanie, czy Polacy pójdą po rozum do głowy i pokażą wszystkim zdrajcom w nadchodzącym serialu wyborczym czerwoną kartkę oraz wybiorą wreszcie ludzi – Polaków nieuwikłanych w antypolskie układy i geszefty.

 2. aalfa.oomega mówi

  Jacku! Jakakolwiek debata nad wewnętrznym ustawodawstem – ze stroną zewnętrzna (a zwłaszcza obcym wywiadem!!!!! i to wrogim, bo izraelskim!!!!!!!!!!!!!!! – to jest zdrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) NIE wchodzi w grę! To jest dopiero łamie prawa!

 3. Jacek NH mówi

  Za uleganie żydo-amerykanom Andrzej Juda, rezydent Polin powinien stanąć przed Trybunałem Stanu

 4. Jacek NH mówi

  „Doprowadzenie do wycofania się z nowelizacji ustawy o IPN było operacją izraelskiego wywiadu. Na dzień dobry Izrael odrzucił propozycję rozmów w Warszawie i w zamian zaproponował Wiedeń i ośrodki Mosadu w Izraelu. Gdyby polska strona miała cień pojęcia i wolę prowadzenia normalnych rozmów, odrzuciłaby te sugestie i zaproponowała kompletnie neutralne terytorium. Rozmowy były nagrywane, monitorowane i analizowane. W takim wypadku już po kilku godzinach rozmów Izrael doskonale wiedział, na czym zależy Polakom i jak daleko mogą (muszą) ustępować, i wreszcie jak szybko muszą dojść do porozumienia”

 5. Jacek NH mówi

  „Izraelski MEN wprowadza obowiązkowe zajęcia z polskiego antysemityzmu. Minister Edukacji Izraela Naftali Bennett zapowiedział, że wprowadzi nowy blok zajęć obowiązkowych na wycieczkach szkolnych do Polski. Ma on informować o „roli Polaków w Holocauście”. I jak tu nie „kochać” Żydów?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.