„Polscy lotnicy to psychopaci!” Złote myśli E. Michael Jones

Wręczenie sztandaru polskich lotników, na zdjęciu Król Jerzy VI i Generał Władysław Sikorski.
30

10 października 1939 roku, w Dolinie Śmierci, koło Bydgoszczy, Niemcy rozpoczęli masowe egzekucje polskich nauczycieli.

Nauczyciel Władysław Bieliński na chwile przed śmiercią z rak Niemców
Nauczyciel Władysław Bieliński na chwile przed śmiercią z rak Niemców
Nauczyciel Marian Jurek zdjecie wykonali Niemcy na chwile przed rozstrzelaniem.
Nauczyciel Marian Jurek zdjęcie wykonali Niemcy na chwile przed rozstrzelaniem.
Nauczyciel Medard Męczykowski zdjęcie wykonane przez Niemców tuż przed rozstrzelaniem.
Nauczyciel Medard Męczykowski zdjęcie wykonane przez Niemców tuż przed rozstrzelaniem.

27 października 1939 roku Niemcy rozpoczęli rozstrzeliwanie Polaków w Rudzkim Moście w okolicach Tucholi. Pretekstem do tej zbrodni były spalone stogi siana rzekomo podpalone przez Polaków. Niemcy, głównie sąsiedzi zza miedzy, zamordowali ponad 237 Polaków. Symbolem tej zbrodni jest Ksiądz Piotr Sosnowski, uwieczniony przez Niemców w chwili swojej egzekucji. Stoi niezłomnie przed stosem ciał swoich parafian którzy już zostali zamordowani przez niemieckich sąsiadów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Egzekucja Księdza Piotra Sosnowskiego
Egzekucja Księdza Piotra Sosnowskiego

2 listopada 1939 roku Niemcy, podczas masowej egzekucji w Forcie Bema, rozstrzelali bohaterską Elżbietę Zahorską, skazaną na śmierć za zerwanie propagandowego plakatu Anglio! Twoje dzieło!

Idąc na śmierć śpiewała: “Umarł Maciek,umarł, i leży na desce. Żeby mu zagrali, podskoczyłby jeszcze.” (Piękne wykonanie przez Jana Kiepurę  Jan Kiepura – Umarł Maciek).

Zdjęcia Elżbiety Zahorskiej wykonane przez Niemców w chwili wzięcia jej do niewoli podczas wojny obronnej we wrześniu 1939 roku.

Zdjęcia Elżbiety Zahorskiej wykonane przez Niemców w chwili wzięcia jej do niewoli podczas wojny obronnej we wrześniu 1939 roku.
Zdjęcia Elżbiety Zahorskiej wykonane przez Niemców w chwili wzięcia jej do niewoli podczas wojny obronnej we wrześniu 1939 roku.
Obwieszczenie o wyroku śmierci na Elżbiecie Zahorskiej.
Obwieszczenie o wyroku śmierci na Elżbiecie Zahorskiej.

Takich zbrodni bylo setki tysiecy. Praktycznie każda polska rodzina padła ofiarą niemieckiego bestialstwa. Pawiak, Palmiry, Piaśnica, Majdanek, Treblinka, Ponary, Oświęcim, Zamek Lubelski stały się symbolami męczeństwa naszego narodu. W Polsce nie ma miasta w którym Niemcy by nie dokonywali potwornych zbrodni. Niemcy mordowali przede wszystkim księży, lekarzy, nauczycieli, adwokatów, profesorów wyższych uczelni, urzędników państwowych. Aresztowanie polskich profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i mord na polskich profesorach Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie są zbrodniami bez kary! Rząd niemiecki przy współpracy z USA i Anglią skutecznie ochronił niemieckich zbrodniarzy przed osądzeniem i karą! Dziś w szkołach, na wyższych uczelniach i w mediach w USA dominuje przekaz, że Polacy pomagali Niemcom w mordowaniu Żydów i jako naród są współwinni zbrodni jakich dokonali Niemcy na Żydach. Co więcej, w USA rozpowszechnia się pogląd, że Polacy sprowokowali wojnę z Niemcami zagarniając po I Wojnie Światowej, etnicznie niemieckie ziemie i miasta Prus, Pomorza, Prowincji Poznańskiej i Śląska, przy okazji mordując przed wojną  50 tysięcy bezbronnych Niemców. Hitler napadając na Polskę w 1939 roku po prostu bronił Niemców przed polskim bestialstwem. Hitler próbował dyplomatycznie rozwiązać narastający konflikt z Polską, ale ślepy upór Polaków doprowadził do katastrofalnej wojny. Taka narracja zaczyna dominować wśród Amerykanów! Trzeba pamiętać, że ponad 17% Amerykanów posiada korzenie Niemieckie! Więzy ekonomiczne i polityczne między USA a Niemcami są bardzo silne. Cała wymiana handlowa między USA a Niemcami wynosi dużo ponad $270 miliardów dolarów rocznie, jest to prawie 40% PKB Polski! Więc nie powinniśmy się dziwić, że narracja o Polakach co wywołali wojnę i mordowali Żydów znajduje posłuch wśród Amerykanów. Do tej narracji dołączył także Doktor E. Michael Jones z Indiany.

5 grudnia 2023 roku Centrum Edukacyjne Polska na swoim kanale Bitchute zamiescilo wywiad z doktorem E. Michael Jones zatytułowany: Warsaw Uprising in Gaza (Powstanie Warszawskie w Strefie Gazy). Tu zamieszczamy link: https://www.bitchute.com/video/K4eOtD0kZMmu/ . Wywiad w języku angielskim przeprowadził Tomasz Łupina.

Doktor E. Michael Jones jest postacią znaną w USA ale także i w Polsce. Napisał wiele bardzo ciekawych i ważnych książek jak Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej, która ukazała się w Polsce. Napisał także pierwszą biografię Kardynała Filadelfii Jana Józefa Króla. Kardynał Król jest bardzo ważną postacią w historii Polski, Polonii amerykańskiej i USA. Doktor E. Michael Jones wydaje także magazyn Cultur Wars (https://culturewars.com ), nazwa nawiązuje do pruskiego Kulturkampf, wojny Bismarcka z katolikami, głównie z Polakami! E. Michael Jones jest katolikiem, uważa siebie za biracial,  “dwurasowca”, pół Niemca i pól Irlandczyka. Przyznam się, nie wiedziałem że Irlandczycy to rasa? To że Niemcy są rasą wiem od samego Adolfa Hitlera i z tym faktem trudno polemizować, ale że Irlandczycy to rasa? Pierwsze słysze! Człowiek się uczy całe życie. Ale to nie jest jedyna teza tego intelektualisty. W wywiadzie dla Centrum Edukacyjne Polska doktor E. Michael Jones powiedział:

I am getting attacked by Poles who are telling me that I like Germans too much. I said that What about firebombing of Dresden? This Pole said to me My uncle flew and dropped bombs on Dresden and his continuous never bothered him. I said your uncle is a psychopath. He should be in jail. And then I said Are you Catholic? He said Yes. You don’t talk like a Catholic. I think this is what happened when John Paul the second died. OK people started to talk less and less than Catholics but what was left was this kind of scum on the bathtub, this impression that Jews are elder brothers and we have to fight antisemitism and this crippled the Polish Church, these Polish people as well. 

Jestem atakowany przez Polaków którzy mówią mi że za bardzo lubię Niemców. Odpowiedziałem mu, a co powiesz o bombardowaniu Drezna? Ten Polak powiedzial mi ze Moj wujek zrzucał bomby na Drezno i nigdy nie miał z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Odpowiedziałem mu że twój wujek był psychopatą! Powinien siedzieć w więzieniu. Następnie zapytałem się jego czy jest katolikiem? Odpowiedział mi Tak. Powiedziałem mu że nie mówisz jak katolik. Myślę że to się stało kiedy Jan Paweł II zmarł. OK ludzie zaczęli mówić coraz mniej jak katolicy a to co pozostało jest jakimś ohydnym osadem na wannie, to wrażenie jakoby Żydzi są starszymi braćmi i musimy walczyć z antysemityzmem, i to sparaliżowało polski kosciol a także tych Polaków co wypowiadają takie opinie.

Tym wujkiem był mój świętej pamięci dziadek który służył jako nawigator w dywizjonie 300 Ziemi Mazowieckiej. Wraz ze swoimi kolegami brał udział w nalotach na Niemcy, bombardowali Hamburg i wiele innych celi na terenie Niemiec. W lipcu 1939 roku został zmobilizowany, wyszedł z domu bronić Polski, pozostawiając w domu żonę, nowonarodzoną córkę i kilkuletniego syna. Do domu już nie wrócił. Moja babcia, matka i wujek, przeżyli gehennę okupacji. Po wojnie, musieli radzić sobie sami. Przyjaciel mojego dziadka pułkownik Jerzy Iszkowski jako jeden z pierwszych brał udział w nalotach na Niemcy. Wrócił do kraju 15 stycznia 1944 jako Cichociemny. Po wojnie przeszedł katownie UB, został skazany przez polskie sądy na karę śmierci, zamienioną na 10 lat ciężkiego więzienia. Zmarł 31 sierpnia 1962 roku w Nowym Sączu. Pogrzeb pułkownika Iszkowskiego był wielką manifestacją patriotyczną. Dziś jest postacią zapomnianą. Dzięki doktorowi E. Michael Jones dowiedziałem się, że zarówno mój dziadek jaki i pułkownik Iszkowski, wraz z polskimi lotnikami to psychopaci, którzy powinni siedzieć w więzieniu za bombardowanie Niemiec!

Pułkownik Jerzy Iszkowski
Pułkownik Jerzy Iszkowski

Wielokrotnie zwracałem uwagę E. Michael Jones na brednie, które głosił w swoich podcastach na Bitchute dotyczących Drugiej Wojny Światowej. Przypomniałem jemu o zbrodniach niemieckich na narodzie polskim i o fakcie że Niemcy pod wodza Adolfa Hitlera postanowili eksterminować Polaków jako naród. Jako dowód przytoczyłem przemówienie Hitlera wygłoszone w Obersalzbergu 22 sierpnia 1939 roku do generalicji Wehrmachtu

Naszą siłą jest nasza szybkość i brutalność. Dżyngis Chan rzucił miliony kobiet i dzieci na rzeź z premedytacją i z lekkim sercem – historia widzi w nim tylko wielkiego założyciela państw. To, co mówią o mnie słabe cywilizacje zachodnioeuropejskie, nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Wydałem rozkaz – i każę rozstrzelać każdego, kto wyrazi choć jedno słowo krytyki – że celem wojny nie jest osiągnięcie jakiejś linii geograficznej, ale fizyczna eksterminacja wrogów. Obecnie tylko na wschodzie umieściłem oddziały SS Totenkopf, dając im rozkaz nieugiętego i bezlitosnego zabijania wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci polskiej rasy i języka, bo tylko tą drogą zdobyć możemy potrzebną nam przestrzeń życiową. Kto w naszych czasach jeszcze mówi o eksterminacji Ormian?

E. Michael Jones często przytacza w swoich podcastach tą wypowiedź Hitlera ale tylko w część dotyczącej zagłady Ormian i do tego w kontekście rzekomego spisku żydowskiego, który spowodował ludobójstwo Ormian. E. Michael Jones całkowicie pominął resztę tekstu i kontekst historyczny wypowiedzi Hitlera. Napisałem sążnisty list do E. Michael Jones wymieniając chronologicznie główne zbrodnie niemieckie na narodzie polskim podczas Drugiej Wojny Światowej oraz po jej zakończeniu. Przypomniałem jemu o spaleniu żywcem 1000 polskich byłych więźniów w stodole w miejscowości Gardelegen pod Magdeburgiem 13 kwietnia 1945 roku. Pułkownik George Lynch wygłosił pod adresem mieszkańców Gardelegen następujące oświadczenie:

Wmawiano wam, że niemieckie zbrodnie wojenne to wymysł alianckiej propagandy. Teraz sami widzicie. Niektórzy będą mówić, że to dzieło nazistów, inni wskazywać będą na Gestapo. Nieprawda. Odpowiedzialność ponoszą wszyscy Niemcy… Wasza tak zwana rasa panów pokazała, że panować może tylko w zbrodniach, okrucieństwach i sadyzmie. Sami pozbawiliście się szacunku cywilizowanego świata.     

W odpowiedzi E. Michael Jones odpisał mi: Przecież Polacy przeżyli!

Wypowiedzi E. Michael Jones są skandaliczne! Co ciekawe, prowadzący wywiad z E. Michael Jones, Pan Tomasz Łupina, nawet nie zareagował na wyzwiska swojego gościa wobec polskich lotników, którzy odpłacali pięknym za nadobne Niemcom! W latach 1940-1945 polskie bombowce wykonały 11 699 lotów zrzuciły 14 708 ton bomb. W tym czasie, we wszystkich polskich dywizjonach bombowych zginęło 2416 żołnierzy, natomiast 331 wzięto do niewoli. Ci bohaterscy lotnicy to według troglodyty E. Michael Jones są PSYCHOPATAMI i KRYMINALISTAMI!

Jesteśmy świadkami odwrócenia ról kata i ofiary! Wszyscy znamy tragiczne zdjęcie Juliena Bryana dwunastoletniej Kazimiery Kostewicz (Mika) łkającej nad ciałem swojej siostry Anny, zabitej przez niemieckiego pilota podczas zbierania ziemniaków.

Julien Bryan pociesza Kazimierę Kostewicz
Julien Bryan pociesza Kazimierę Kostewicz

Mało osób zna historię tragicznego bombardowania przez niemieckich lotników Frampola z 13 września 1939 roku. Miasto zostało zniszczone przez bombowce 8 Korpusu Lotniczego Luftwaffe Wolframa von Richthofena. Jego ojciec był kuzynem słynnego asa myśliwskiego z okresu Pierwszej Wojny Światowej, Czerwonego Barona Manfred-a von Richthofen-a.  Frampol został wybrany jako cel nalotu, ponieważ centralnie położony ratusz oraz układ ulic był swoistą tarczą strzelniczą dla niemieckich pilotów. Nalot na Frampol miał potwierdzić skuteczność stosowanych bomb. Podczas bombardowania, Frampol został zrównany z ziemią, ponad 1500 mieszkańców poniosło śmierć. Żaden niemiecki pilot nie zostal pociagniety do odpowiedzialności karnej za tą zbrodnie! Ale według E. Michael Jones to mój dziadek i jego koledzy są psychopatami!

Frampol przed i po bombardowaniu przez niemieckie lotnictwo. Zdjęcia wykonane przez niemiecki samolot zwiadowczy.
Frampol przed i po bombardowaniu przez niemieckie lotnictwo. Zdjęcia wykonane przez niemiecki samolot zwiadowczy.

Przypomnę że niemieccy zbrodniarze którzy mordowali polskich profesorów we Lwowie nigdy nie ponieśli zasłużonej kary. Dzięki pomocy amerykańskiej CIA znaleźli schronienie w Argentynie. Kat Warszawy Heinz Reinefarth był chroniony przez Amerykanów i niemiecki wywiad BND do końca swych dni. Podobnie było z architektem ludobójstwa Polaków na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej Mykołą Lebedem, przyjacielem i współpracownikiem Zbigniewa Brzezińskiego, ojcem obecnego gubernatora Nadwiślańskiego Kraju. Polecam wywiad z bandytą Heinz-em Reinefarth-em zamieszczony w książce Krzysztofa Kąkolewskiego pod tytułem Co u Pana Słychać. Heinz Reinefarth nawiązał współpracę z amerykańskim CIA. Teczka zawierająca przesłuchania Reinefarth-a przez amerykański wywiad i kontrwywiad znalazła się w zbiorze zastrzeżonym biblioteki Kongresu USA. W ramach ustawy Freedom of Information Act zwróciłem się o odtajnienie i udostępnienie tych dokumentów. Poinformowano mnie, że dokumenty uległy zniszczeniu podczas digitalizacji w 2001! Żadna polska instytucja nawet nie wystąpiła do rządu USA o udostępnienie dokumentów i przesłuchań  Reinefarth zebranych przez służby wywiadowcze USA. Reinefarth nadal jest uważany przez wielu Niemców za bohatera narodowego! Dodam ze E. Michael Jones w jednym ze swoich podcastów stwierdził że Rudolf Höss, komendant obozu w Oświęcimiu był torturowany przed swoim procesem w Polsce.

Heinz Reinefarth po wojnie z kolegami podczas obiadu wydanego na jego cześć.
Heinz Reinefarth po wojnie z kolegami podczas obiadu wydanego na jego cześć.

Problem szkalowania Polaków przez kreatury pokroju E. Michael Jones jest znacznie poważniejszy niż nam się wydaje. Tu już nie chodzi o radosną twórczość Piotra Zychowicza czy też teksty publikowane na łamach Gazety Wyborczej o tym jak to Powstańcy Warszawscy pod wodza Wacława Stykowskiego “Hal” mordowali Żydów. Do ścieku kloaki wypływającego z redakcji na Czerskiej zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Niestety polskie władze również biorą udział w przepisywaniu polskiej historii. Antoni Macierewicz wraz ze Sławomirem Cenckiewiczem doprowadzili do usunięcie tablicy z Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie upamiętniającej bohaterskich obrońców Birczy przed bandytami z Ukraińskiej Armii Powstańczej. Cenckiewicz nawet posunął się do napisania paszkwilu o obrońcach Birczy nazywając ich bolszewikami! „Historia Do Rzeczy” (nr 1 (59) /2018), Docent Doktor Habilitowany Sławomir Cenckiewicz artykuł pt. „Bolszewicy z Birczy”. Rzyg Cenckiewicza poszedł w świat! Prokurator Maciej Młynarczyk ściga ofiary ukraińskich zbrodni za tak zwaną mowę nienawiści. Najpierw oskarżył Pana Antoniego Dąbrowskiego a teraz doprowadził do skazania Andrzeja Łukawskiego na 7 miesięcy bezwzględnego więzienia za słowa “Znajdzie się kij na banderowski ryj!”. Pan Ziobro nawet nie raczył wyrzucić na zbity pysk z prokuratury Macieja Młynarczyka pomimo licznych protestów ofiar zbrodni ukraińskich na Polakach! YouTube ocenzurowało i usunęło film dokumentalny o ludobójstwie na Wołyniu pod tytułem Zmarłych Pogrzebać.

Doszły do mnie słuchy, że władze Polski przygotowują obchody 80 rocznicy zdobycia przez Polaków Monte Cassino. Podczas tych obchodów mamy się dowiedzieć, że w przełamaniu niemieckich umocnień brali także udział Ukraińcy, Żydzi i Białorusini. Propaganda PRL-PiS dorównuje swoim absurdem minionej epoce lat PRL kiedy to w szkołach uczono dzieci, że pod Grunwaldem, sprzymierzone siły Polsko-Litewsko-Rosyjskie pokonały Krzyżaków i zatrzymały Drang nach Osten. Nie neguje, że pod Monte Cassino dzielnie walczyli wyznawcy judaizmu, prawosławni i grekokatolicy, jest to fakt i należy się tym żołnierzom czesc i chwala powieki wieków amen. Jednak jest różnica między wiernymi obrońcami Polski wszelkich wyznań a dezerterami pokroju Mieczysława Bieguna vel Menachema Begina, premiera Izraela! Czekam teraz na serial Czterej Pancerni i Hrynio z Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów o Monte Cassino w reżyserii Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego. Za Janka Kosa będzie pewnie robił tęczowy Szlomo Goldberg, zaś Gustlika zagra Anna Grodzka. Konsultacje historyczne zapewne wyjdą spod pióra prokuratora Macieja Młynarczyka i Sławomira Cenckiewicza opatrzone komentarzem Igora Isajewa i Związku Ukraińców w Polsce? Wiem że nie powinienem podpowiadać, jeszcze poseł Paweł Kowal pomyśli, że taki serial jest wart nakręcenia?

Więc nie dziwmy się opiniom E. Michael Jones, że polscy lotnicy z dywizjonów 300, 301, 304, 305 to psychopaci, którzy powinni być w więzieniu, skoro władze Polski bezczelnie i z pełną premedytacją fałszują naszą historię, dostosowując ją do narracji etapu! PiS odbudował PRL! Włącznie z bezwzględnym prześladowaniem ofiar zbrodni popełnionych przez Ukraińców! Dziś Polak funkcjonuje jako antysemita, który pomagał jakimś wyimaginowanym Nazistom w mordowaniu Żydów, Niemców, Litwinów, Białorusinów, Czechów, Słowaków i Ukraińców. Jak to mówił Stanisław Bareja, jest prawda czasów i prawda ekranu ale też jest gówno prawda typu E. Michael Jones! Jak długo my Polacy będziemy pozwalać na wylewanie na nas pomyj i przepisywanie historii pod narracje etapu?

Przypomnę historię sztandaru polskich lotników, prawdziwej relikwii narodowej. Sztandar wyhaftowały polskie matki, żony i siostry zakonne z Wilna. Historię sztandaru opisałem w przypisach do angielskiej wersji drugiego tomu Dzieci Kresów Pani doktor Lucyny Kulińskiej, którą przetłumaczyłem i wydałem wraz z moim przyjacielem z Krakowa. (Children of the Borderlands). Hasłem naszych bohaterskich lotników jest Miłość Żąda Ofiary, jest to cytat Listu świętego Pawła Apostoła do Rzymian.

Proszę was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście dali ciała swoje na ofiarę żywą, świętą, Bogu przyjemną, jako wyraz waszej rozumnej służby Bożej. Nie bierzcie więc wzoru z tego świata, lecz przemieniajcie się przez odnawianie umysłu, abyście umieli rozpoznać, jaka jest wola Boża: co jest dobre, co Bogu przyjemne i co doskonałe. Miłość niech będzie bez obłudy! Miejcie wstręt do złego, podążajcie za dobrem! W miłości braterskiej nawzajem bądźcie życzliwi! W okazywaniu czci jedni drugich wyprzedzajcie! Nie opuszczajcie się w gorliwości! Bądźcie płomiennego ducha! Pełnijcie służbę Panu! Weselcie się nadzieją! W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie – wytrwali! Zaradzajcie potrzebom świętych! Przestrzegajcie gościnności!

Błogosławcie tych, którzy was prześladują! Błogosławcie, a nie złorzeczcie! Weselcie się z tymi, którzy się weselą, płaczcie z tymi, którzy płaczą. Bądźcie zgodni we wzajemnych uczuciach! Nie gońcie za wielkością, lecz niech was pociąga to, co pokorne! Nie uważajcie sami siebie za mądrych! Nikomu złem za złe nie odpłacajcie. Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkich ludzi! Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi! Oto słowo Boże.

Do tych słów Świętego Pawła Apostoła odnosi się wspaniale orędzie polskich biskupów do biskupów niemieckich. Nasi żołnierze walczący na wszystkich frontach Drugiej Wojny Światowej zostali zmuszeni do walki z szatanem, który opętał Niemców!

Na patronkę polskich lotników, matki i żony z Wilna wybrały Święta Rytę z Cascii, patronkę spraw beznadziejnych. Sztandar polskich lotników potajemnie wyświęcił Ksiądz Kazimierz Kucharski przed ołtarzem Matki Boskiej Ostrobramskiej w okupowanym Wilnie. Do Anglii został preszmuglowany przez Szwecję dzięki pomocy konsulów cesarstwa japońskiego w Berlinie. Historia sztandaru, narodowej relikwii, wykracza poza wszelkie ramy kinematografii.

Wręczenie sztandaru polskich lotników, na zdjęciu Król Jerzy VI i Generał Władysław Sikorski.
Wręczenie sztandaru polskich lotników, na zdjęciu Król Jerzy VI i Generał Władysław Sikorski.

E. Michael Jones zadał pytanie czy jestem katolikiem? Chodzi mi głównie o sprawę żydowskiej mściwości poruszonej przez Profesora Feliksa Konecznego w książce Cywilizacja Żydowska. Czy katolik ma prawo do zemsty? Katolik ma prawo odwetu w wojnie sprawiedliwej zdefiniowanej przez Świętego Tomasza z Akwinu w Sumie Teologicznej. Niemcy napadając na Polskę wypowiedzieli Polakom wojnę totalną. Niszczyli nasze miasta, eksterminowali polską ludność, polską kulturę, grabili co popadło i żaden ale to żaden niemiecki katolik nawet nie zaprotestował. Zacytowałem psychopatyczne wystąpienie Hitlera przed niemiecką generalicją wśród której znajdowało wielu praktykujących katolików. Nikt z tych wykształconych kretynów nie zaprotestował! Wręcz przeciwnie! Klaskali temu jełopowi! Niemcy sami sprowadzili na siebie odwet. Jestem dumny z mojego dziadka i polskich lotników! Mężnie stawiali czoło niemieckim barbarzyńcom. Nie powinniśmy mieć w sercu nienawiści wobec drugiego człowieka, ale nie możemy pozwolić na to aby E. Michael Jones odwrócił role kata i ofiary! Relacje między Polakami i Niemcami powinniśmy budować na fundamencie ewangelii. List polskich biskupów do niemieckich biskupów, o którym E. Michael Jones nie ma zielonego pojęcia, stał się dokumentem wyjściowym w tych relacjach. Niestety niemieccy biskupi praktycznie odrzucili przesłanie tego listu. Polecam każdemu zapoznanie się z pełną treścią tego oredzią: https://dzieje.pl/aktualnosci/tekst-oredzia-biskupow-polskich-do-niemieckich-z-1965-r

Jako naród musimy w końcu się obudzić! Musimy być dumni z dzieła naszych dziadów, ojców i matek. Musimy bronić swoich racji bez względu na konsekwencje! Miłość żąda ofiary! Nas po prostu nie stać aby ofiara złożona przez Czesławę Kwokę i Jej matkę Kazimierę poszła na marne.

Czesława Kwoka
Czesława Kwoka
Kazimiera Kwoka
Kazimiera Kwoka

Swój wywód zakończę słowami marszu partyzantów Majora Dobrzańskiego “Hubali”:

My partyzanci majora Hubali,
idziemy dziś na krwawy z Niemcem bój.
Pragnienie zemsty serca nasze pali,
a przeciw nam bombowców wroga rój.

Za gruzy naszych miast,
za braci naszych krew.
Szarpajmy wrogów ciała!
Niech zniknie szwabski chwast!
Odpowie na nasz zew,
powstając – Polska cała!

Więc granat w garść, a erkaem przy boku,
na wrogów swych przypuśćmy dzielny szturm.
Niech stal granatów rani ich głęboko,
a nam przygrywa dźwięk bojowych surm.

Przeczytaj także:

Zamiast prawdy twórzmy narrację. Friedrich Wilhelm von Steuben

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rafał mówi

  Daliśmy się- jak ostatni idioci- wrobić w wojnę z III Rzesza- podobnie jak w powstanie Listopadowe, Styczniowe a teraz w wspieranie upadliny. Za każdym rzem wrobili nas w to angole. Ale nic to, polski debil bedzie walczył „do krwi ostatniej” za Francję, za Anglię, za chrześcijaństwo, za upadlinę….. – tylko za Polskę nie potrafimy walczyć!! Oddaliśmy ją spodstolnym zdrajcom, klechom, rzymianom, europejsom, ukrom- do wyboru, do koloru! A cały polski patriotyzm to gównoburza w necie, marsz niepodległości raz do roku ( zeby było śmieszniej w dniu który z odzyskaniem niepodległości nie ma NIC wspólnego) i zawodzenie „Boże, coś Polskę” w kościółkach- np zawodzenie pieśni napisanej z okazji tego że car rosji został królem Polski…..

 2. Bronka mówi

  Otto Schimek jest Panu znany? Był katolikiem.
  „Żaden Niemiec nie protestował?”
  Na pewno wielu za mało.
  Agentura firmy Holocaust GmbH zrobiła z niego „dezertera”.
  Świat nie jest czarno – biały.
  A ten cytowany przez Pana „wywiad”, nie wiem jak okraślić? Może „pomyje”?

 3. Bronka mówi

  Ze względów procesowych, „Firma Holocaust GmbH” to tytuł książki Prof. Finkelstein-a, Żyda.

 4. fajera mówi

  „dokumenty uległy zniszczeniu podczas dygitalizacji” czyli mogły jednak zostać zdygitalizowane i należałoby naciskać wszelkimi sposobami o ich udostępnienie

 5. Rodak mówi

  Świetne przedstawienie faktów historycznych i wątpliwej wartości opinii E. Michael Jones’a.
  Dziela naukowe tego intelektualisty dotyczące metod panowania nad masami są trafne. Zdradzają czysto germańskie podejście do zniewolenia jednostki ludzkiej różnymi sposobami. Chyba geny po kadzieli przemówiły?
  Straciłem jednak szacunek dla tego „naukowca,” kiedy w czasie spotkania w Irlandii odniósł się
  w referacie na temat Polski i naszych Rodaków w odrażający sposób do nas, jak kiedyś minister propagandy Trzeciej Rzeszy Goebbels, czyli per „Pol. . .czki.”
  Inny „konserwatywny Irlandczyk,” Pat Buchanan, Niemiec po kądzieli, wielokrotnie obarczał Polskę odpowiedzialnością za druga wojnę światowa!
  Irlandczycy tłumacza swoją pro-niemiecka postawę twierdzeniem, ze zwalczali w ten sposob angielski establishment oraz brytyjski imperializm wspierając Niemców.
  Odnoszę wrażenie, ze nawet wiara katolicka inaczej jest przez nich interpretowana i
  ze raczej nie możemy liczyć na uwzględnienie naszych racji.

 6. Bronka mówi

  Uwaga natury formalnej, obok Sikorskiego nie stoi Jerzy VI.

 7. Marcin mówi

  Piękny tekst, lecz tragizm naszej sytuacji polega na tym że mało nas i w każdym następnym pokoleniu coraz mniej, nas, patriotów.
  Jak odwrócić ten trend, tylko chyba Bóg miłosierny gdyby zechciał. My jako naród już coraz mniej świadomy, coraz bardziej słabiutki, słabiutki. Widzę to w czarnych barwach.
  Boże , zlituj się nad nami.

 8. Paweł Szymański mówi

  Bronka nie marudź 😛😘 poczekaj na część 2. Już napisałem tylko poprawiam.

 9. Bronka mówi

  Nie marudzę, tylko jestem dociekliwa. 😉😋
  Dodała bym jeszcze przed Piaśnicą, Viktoriaschule.
  Kto pisał listę proskrypcyjną profesorów lwowskich?
  Patrzyłam przez lupę, obok Sikorskiego nie stoi Jerzy VI. 😉😋
  Poza tym, text świetny. 😉

 10. Bronka mówi

  A pod Grunwaldem, to jakoweś chorągwie smoleńskie i Boże uchowaj, Lingwena Semena z Nowgorodu Wielikowo nie wojowały?
  Toż to czyste „Kacapy”! 😉😋
  A kto stał za Rzezią Ormian, to dobrze poinformowani widzą. 😉

 11. Paweł Szymański mówi

  Bronka weź poczytaj jak to było z tym Smoleńskiem
  W tamtych czasach. O innych tezach jelopa z Indiany będzie w 2 części. Ty bądź cierpliwa. To nie jest łatwo wymyślić tęczowego Szlomo! Trochę mi zajęło to wszystko napisać a jak wspominałem jestem z Ciemnogrodu!

 12. Wladca mówi

  Nigdy wiecej zadnej wojny.Czy sprawiedliwej , Czy nie.Zawsze bedzie albo Hitler,albo Pilsudski albo Stalin albo Duda albo Netanjahu albo jakikolwiek huj do lania,ktory poszczuje jednych na drugich.Kto sieje wiatr,zbiera burze.Amis Go Home!A zydom i ruskim radze won od nas i naszego kraju!A starym kiejkutom,to radze przypatrzyc sie dobrze spalonym kikutom Magdy i Josepha Goebbelsow,bo Tak beda wygladac Po smierci.Dixit.Amen.

 13. Bronka mówi

  #Paweł Szymański
  „Tęczowy Schlomo” 😋
  , chylę czoła, sama bym tego lepiej nie wymyśliła.
  Wszystko jest O. K. chłopie 😉, nie musisz się tłumaczyć, najważniejsze, że masz poczucie humoru.
  Ale zdajesz sobie sprawę, że taki chłopak np. urodzony w BRD w 90-tym roku , to nie SS – man?
  I lubię walczyć ze stereotypami. 😋

 14. Bronka mówi

  #Paweł Szymańsk
  A teraz na poważnie. ☹️
  Z tezami jełopów walczę od lat, na tzw. zgniłym Zachodzie, Powstanie Warszawskie jest kojarzone tylko z Powstaniem w Getto.
  Polacy to pomagierzy Nazistów w H.
  Za parę lat historia IIWŚ będzie wyglądać tak, że Schickelgruber musiał wkroczyć do PL, żeby ratować UFO – ludków przed antyufoludko-wcami . ☹️ Lubię neologizmy.
  Ile razy walczyłam z „polskimi” KZ – tami, to nie wyliczę już nawet. ☹️
  A co tam nowego w Knesejmie? ☹️
  Szkoda języka strzępić.
  A za uwagę, że akcja Most „Syjoniści do Syjamu” była ustawką, to bydło poliniackie umie tylko się „wyrzygać”: „ruska onuca”, „żydówa” , brakuje tylko jeszcze „jehowej”? ☹️
  Ręce i nogi mi czasami opadają. ☹️

 15. Pawel Szymanski mówi

  Bronko, poczekaj na czesc 2. Napisalem 18 stron maszynopisu, bedziesz w swoim zywiole sprawdzania danych ktore podalem w czesci 2.

 16. Bronka mówi

  #Paweł Szymański
  Gratuluję pracowitości.
  Oddana „fanka”. 😉

 17. Bronka mówi

  #Paweł Szymański
  Drogi myślący człowieku, hmmm, o tak później godzinie się rozpisywać?
  Czyżby z innej strefy czasowej, niż Polin? 😉

 18. Pawel Szymanski mówi

  Droba Bronko, skonczylem czesc 2 i jeest u Jacka gotowa do publikacji. A znasz ten kawal? Kiedy zlonierz moze uzywac broni? Kiedy Bronia skonczy 18 lat!

 19. Bronka mówi

  #Paweł Szymański
  Drogi Pawle,
  tylko bez takich „zbereźnych” kawałów.
  Jestem już stateczną matroną. 😉😋
  P. S.
  Czekam na publikację. 🙂

 20. Bronka mówi

  #Paweł Szymański
  Drogi Pawle,
  a znasz ten Skandal na Volksbühne Berlin,
  jak zdjęcie Czesławy Kwoki było „twarzą”
  Holocaust-u?
  ☹️

 21. Paweł Szymański mówi

  Oczywiście że znam ta historie Pani Bronko… to co pisze jest przemyślane, może i jestem stary niewykształcony z małego miasta ale czasami wiem co robię.

 22. Kwal mówi

  Nic ująć nic dodać ! To wszystko jest tragiczne….

 23. Maria mówi

  Trzeba Anglikom i Amerykanom przypomnieć co zrobili Niemcy z Warszawą po powstaniu 1944. Oni tego nie wiedzą. Ich litość nad Dreznem i Lipskiem to krokodyle łzy. Niemcy mogli sie poddać a szli na całość. W Polsce w czasie wojny zginęło 6 mln ludzi z tego 3 mln to polscy Zydzi. Może trochę pomyśleć jakie straty poniosła Polska i mieć odpowiednie proporcje. W końcu to nie Polska rozpoczęła wojnę. Wyzywanie od psychopatów wynika z niewiedzy historycznej i nie tylko. To samo pisze w swoich książkach Kurt Vonnegut. Jego bym n ie podejrzewała o ignorancję. W końcu co ich obchodzi Europa Wschodnia? To taka postawa.

 24. Rex mówi

  Amerykanin nigdy nie będzie bratem Polaka, nawet formalny katolik.
  Amerykanin najpierw jest Amerykaninem dopiero później „katolikiem”.
  Tak samo Brytyjczyk, Irlandczyk…

 25. Rex mówi

  rozstrzelali bohaterską Elżbietę Zahorską, skazaną na śmierć za zerwanie propagandowego plakatu Anglio! Twoje dzieło!

  Co w tym obiektywnie bohaterskiego?
  Anglio! Twoje dzieło! to prawda.

 26. fajera mówi

  a co Tobie chodzi z tym Shimkiem?
  czy aby na pewno skutecznie zrobiła z niego dezertera? skoro utrwaliła się legenda o odmowie strzelania do ludności cywilnej czy jak to tam się przedstawia?
  podkreślasz, że to katolik a w innych komentarzac h opluwasz katolicyzm i katolików, o co chodzi?
  to źle czy dobrze że to katolik? źle czy dobrze, że dezerter czy kto tam według legendy?

 27. anonim mówi

  Angole od czasu triumfuprotestantow nad katolikami wykazuja wstret do katolikow, a szczegolnie do Polakow. Zawsze zwodniczo wpychali nas w wojny, podjudzali powstania, ktore mialy zajonczyc sie kleska. Ta nacja jest nam szczeol ie wroga. Nie dziwmy sie zatem, ze angokemaj zbieżne interesy z parchami. Anglikanski protestantyzm ma wiele wspolnych pierwiastkow z parchatym talmudyznem, a glowny to nienawisc do katolicyzmu.

 28. fajera mówi

  no i się nie doczekałem odpowiedzi… ale skoro w komentarzach tej Bronki mamy tylko plucie na katolików i „poliniaków” i ogólnie nie wiem o co jej chodzi to co się dziwić…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.