Ziemkiewicz o kajaniu się za Judaszki: „Episkopat i PiS będą przepraszać za czytanie Ewangelii”

Rafał Ziemkiewicz/fot. youtube
23

– Na zachodzie Europy biją nie kukły Żydów, tylko ich samych – i Żydzi milczą, by nie pogarszać trudnej sytuacji. Polskę atakują za to pod każdym najgłupszym pretekstem, a jak brak nawet głupiego pretekstu, JTA produkuje fejkniusy. Głupiogrzeczne przepraszactwo tylko to nakręca. Elementarna znajomość zasad polityki wymaga w takiej sytuacji asertywności. Inaczej episkopat i PiS będą przepraszać bez końca za procesje Bożego Ciała, za czytanie Ewangelii, za strachy na wróble i cokolwiek. „Tak się gra jak przeciwnik pozwala”, a Polacy pozwalają na wszystko – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Pełna zgoda. Żydzi rozkręcili nagonkę na „antysemitów” z Pruchnika, żeby wymusić na Polakach bicie się w piersi i posypywanie głów popiołem. Zamiast powiedzieć Żydom, żeby puknęli się w głowę i wskazać, że oni wieszają kukłę Hamana symbolizująca nie-Żydów, Episkopat i „dobra zmiana” skaczą, jak im Żydzi zagrają. To jest realizacja żydowskich postulatów zamieszczonych w publikacji „Koniec z antysemityzmem! Katalog wytycznych do walki z antysemityzmem”. Jeden z tych postulatów brzmi następująco: „Elity, decydenci i osoby wpływowe powinny dawać dobry przykład w walce z antysemityzmem: powinny głośno wypowiadać się przeciw wszelkim przejawom antysemityzmu, powinny natychmiast podejmować działania przeciwko wszelkim przejawom antysemityzmu”. Oczywiście definicja antysemityzmu jest tak szeroka, że antysemityzmem może być wszystko.

Na liście wytycznych znajduje się również żądanie, aby każde państwo przeznaczyło na walkę z antysemityzmem stałą kwotę w wysokości 0.02% produktu krajowego brutto rocznie, a wszystkie organizacje i instytucje – 1% swojego budżetu rocznie. Zatem kajanie się i przepraszanie za sąd nad Judaszem w Pruchniku jest przygrywką do realizacji kolejnego po roszczeniach żydowskiego skoku na kasę. Będziemy płakać i płacić! Kto powstrzyma to szaleństwo?

Przeczytaj KONIECZNIE:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Czesław mówi

  Czy był by taki szum gdyby spalono kukłę Goebelsa, dr Mengele czy Hitlera, czy to obraziło by naród niemiecki, czy tego nie wolno robić, młodzież powinna wiedzieć że zło należy karać. W tym przypadku jeden Żyd Judasz za 30 srebrników (taki szmalcownik) wydał na śmierć drugiego Żyda Chrystusa a w Pruchniku wybatożono kukłę tego szmalcownika i robi się szum na cały świat. że to antysemityzm. To że ten specjalista od zwalczania „faszystów i antysemityzmu” min.Brudziński wpisuje się w tą idiotyczną histerię to mnie nie dziwi ale że nawet nasz Episkopat włącza się w tą hucpę to mnie dziwi. Przecież historia ukrzyżowania Jezusa i Zmartwychwstania to historia o złych i dobrych Żydach. Dobrzy Żydzi to apostołowie a żli to faryzeusze. Czy ten Episkopat jest jeszcze katolicki czy jakiś „genderowy”. Zło należy potępiać i karać, po śmierci będzie to ogień piekielny a dobro nagradzać
  A w Tarnowie dzieci uczestniczyły w święto Purim, czy prokuratura i Episkopat tym się zainteresowali?

  1. Ada mówi

   Święta żydowskie odnawiane są w Polsce bardzo hucznie, bez względu na ich wymowę. Pogłos tych „tradycyjnych” wydarzeń wzmacniają oficjalne działania strukturalne w naszym kraju, w tym finansowe, wizerunkowe itd. My Polacy – co jest błędem – nie zaskarżaliśmy ani wykorzystywania dzieci polskich w Tarnowie do nie naszych obrządków, ani do tego, w jakich celach jest wykorzystywany SEJM POLSKI i co tam się „gościnnie” odstawia…, czy też deprawujących nawet nasze małe dzieci spędów genderowych itp. Urządzanie szumu, zaskarżanie wszystkiego, co da się wykorzystać na arenie światowej przez rozsianą jedną i tę samą nację – to nie nasza specjalność. Ale żeby zaskarżano w naszym kraju nasze tradycje, regulowanie nakazowe naszego codziennego życia(!), to to już zupełnie inaczej wybrzmiewa.
   Mówiąc wprost – jest nie do przyjęcia!

  2. michu mówi

   O tym co jest nie do przyjęcia jak widać na razie nie decydujemy ;).

  3. Ada mówi

   A o czym decydujemy?
   Może o szastaniu naszymi funduszami,” jak widać na razie”?

  4. michu mówi

   Na razie w przestrzeni publicznej gdzie np kupujemy 😉

  5. michu mówi

   Jeśli chodzi o episkopat to być może odpowiedź jest w „Zbiorze zastrzeżonym” ;).

  6. Janusz I mówi

   Obawiam się, że za niedługo strach będzie przyznać się do katolicyzmu. Judeochrześcijanizm rośnie w siłę. Ma poparcie samego prezydenta i episkopatu.

  7. Marian mówi

   Co Ty porównujesz Hitlera do Żydów

 2. piotr mówi

  internet – Spalono kukłę Judasza. Nieoczekiwany komentarz Komorowskiego.

 3. Przebiśnieg mówi

  Jest coraz więcej dowodów na to, że religia katolicka może przerwać jedynie w niezmiennej postaci w Bractwie Piusa X. To Bractwo to taki współczesny święty Atanazy. Kto nie chce błądzić, nie chce być narażony na nasilające się herezje ma prosty wybór. Dzięki Bogu !

 4. Robert B. mówi

  Żydzi to inna cywilizacja, inny system wartości, przez to konflikt między nimi a innymi cywilizacjami jest nieunikniony. Ten, kto wchodzi z nimi w konszachty, powinien wiedzieć, z kim ma do czynienia. PiS wie, z kim ma do czynienia, ale PiS-owi to nie przeszkadza, bo PiS to stronnictwo amerykańsko-żydowskie obrabiające elektorat bogoojczyźniany, tak jak PO obrabia elektorat liberalny i jest stronnictwem pruskim.

  1. sten mówi

   Rob … wartości żydowskie co jakiś czas musi cywilizować miecz .

 5. krzysiek mówi

  w calości się zgadzam z wypowiedzia redaktora Ziemkiewicza . Szkoda , ze i ludzie z PiS-u robia pod siebie ze strachu !! Polacy obserwują i rozlicza w odpowiedim czasie !!

  1. michu mówi

   Wątpię aby większość rozumnie obserwowała, a na żadne rozliczenie nam nie pozwolą 😉

 6. zyz mówi

  Należy ich traktować tak samo, jak oni nas traktują!

 7. sten mówi

  nie bądź sknerą bądź polakiem z fantazją odpłacaj podwójnie !

 8. Flex mówi

  Pruchnik niewykorzystana szansa !
  głupcy z PIS sklinczowali się i liczą na cud. A takie w kontaktach z finansjerą się nie zdarzają. Polityk z jajami twardo postawiłby sprawę. Patrzcie do czego 447 i roszczenia prowadzą. Ludzie się buntują więc wycofajcie się, bo może być bunt i Polacy wzorem Islandii pokażą wam wała zamiast obsługiwać zadłużenie! I tyle dyskusji. FORD Trump to wasz biznes więc płaćcie nam jak niemcom za Ramstein, ludzie mają dość poniżania, szczeg. w kolejkach po wizy! Ja bym tak zrobił. Przerażony o kredyty PMM+JB pokazują, że trzymają lud za mordę twardo i będzie robił co „Centrala” sobie życzy. By USR nie wymienił ich na POKO+wiosnę powinni nie banować, a wspierać konfederację tak jak to robią z KK15 i straszyć skutkami przejęcia przez nią władzy. Ale rządzą nami chciwi głupcy pod wodzą posłusznego bankierom administratora. I tyle,. Jankes tą bazę tu zrobi bo to jego zasr. interes. Putin ich zrobił w konia z Krymem i przepadła szansa zrobienia tam bazy więc Rumunia i My im zostaliśmy, bo wschodnia Ukraina też odpadła. Nasze Elity są głupsze od Kima, który całkiem nieźle manewruje i na przemian kija z marchewką używa. Nasi tylko marchew niosą i się dziwią, że im przy pokłonach w d. ją pchają!

  1. Janusz I mówi

   Ja zagłosowałbym na Konfederację ale Korwin mnie odrzuca na lata świetlne.

 9. Ania mówi

  Mistrzowska mową Grzegorza Brauna na jego facebooku. Radzę posłuchać i przekazywać dalej !

 10. Janusz I mówi

  Obawiam się, że za niedługo strach będzie przyznać się do katolicyzmu. Judeochrześcijanizm rośnie w siłę. Ma poparcie samego prezydenta i episkopatu.

 11. gojowy mówi

  Poziom skundlenia polskojęzycznej władzy i kleru rośnie w zastraszającym tempie. Niedługo to chyba Polacy będą masowo zapełniać więzienia po skargach żydostwa typu ” bo spojrzał na mnie jakoś tak antysemicko”.

 12. Waldemar Kuli mówi

  PiS to Partia interesu Syjonistycznego.
  Kaczyński został przez matkę wychowany w kulcie filosemityzm i i lewactwa. To że rządził kiedyś partią centrum to przypadek. Wszystko dlatego że a.michnik nie uznał swego czasu zasług jego i jego brata.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.