Żenujący spot Polskiej Fundacji Narodowej z okazji rocznicy Marca’68

spot PFN Marzec 68/ fot. twitter
7

Co to ma być? – pytają internauci komentując spot Polskiej Fundacji Narodowej z okazji rocznicy Marca’68. Spot zatytułowany jest „Polska pod komunistyczną okupacją. Marzec 1968. Antysemickie oblicze komunizmu”. Ze spotu nie dowiadujemy się absolutnie nic. Nie ma podkładu dźwiękowego, a na zdjęciach z epoki pokolorowano na czerwono funkcjonariuszy ORMO. I tyle.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto kilka komentarzy pod tweetem PFN promującym spot:

Co to ma być? Do kogo to skierowane, w życiu tego nie podam, bo Wam wyszło „anti-semitic face of communism” bez komentarza i z tymi zdjęciami, to niby kogo biją, co ma z tego zrozumieć widz, który nic nie wie o Polsce?

Hm, takie „kolorowanki” plus billboardy za nasze 250 milionów? Bez dźwięku, bez tworzącego atmosferę grozy narratora? Mel Gibson nie miał czasu? Piotr Fronczewski odmówił? To się nadaje na dzisiejszą czołówkę Wiadomości co najwyżej. Z ich muzyką i narracją p. Danki/ p. Krzysia.

Zrobię taki film za tysiaka. Dajcie tylko z pół godziny.

To ,,arcydzieło” jest naprawdę arcyżałosne …. jestem w szoku ze tak sie kompromitujecie. Każdy tweet to strzał do własnej bramki. Krzyżyk na drogę i idźcie podbić cały świat tym filmikiem.

Po ponad m-cu braku jakiegokolwiek głosu z Waszej strony WYPIERDZIELIŚCIE niespełna 30sek filmik (a właściwie slideshow) bez dźwięku i z pokolorowanymi ludzikami??!! @pisorgpl @PremierRP @MorawieckiM CO TO JEST??!! Ja bym własne dzieci na zbity pysk za takie coś z roboty pozwalniał!!!

Co wyście tu w ogóle pokazali? Jakaś niedorobiona prezentacja w powerpoint’cie, z zerowym przekazem, którą uczeń szkoły średniej zrobi za darmo w pół godziny. Ciekawe ile tysięcy złotych pieniędzy podatników ktoś zainkasował za ten szajs.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Co za bujda. Przecież komunizm był w 100 % wynalazkiem Żydów. Oni byli także jego krwawymi egzekutorami i beneficjentami. Widać z tego, że PFN tkwi ideologicznie w czasach zakłamanego bolszewizmu. Jak oni mogą używać w nazwie słowa ” Polska” ?! Komunizm nie był antysemicki, lecz filosemicki, antypolski i antykatolicki. Czego ci z Fundacji się nałykali ?

  1. michu mówi

   No jak to czego? Srebrników do kieszeni 😉

 2. michu mówi

  Ktoś zainkasował i może już wydał, może wyda… A wersja jest taka, że komunizm był taki zły bo był (na razie między innymi, wkrótce wersja, że przede wszystkim) bo był antysemicki. Niedługo będzie wersja, że komunizm to przede wszystkim dzieło Kościoła katolcikego, który jak 68 r. okrzepł po pokonaniu partyzantki, to w 68 r. przepędził (zabierając przedtem majątek) swoich najbardziej inteligentnych przeciwników 😉

 3. Janusz I mówi

  Należy zabrać im pieniądze. Mogą wszystko zmarnować!

  1. michu mówi

   Niechby ktoś spróbował. Takich mocnych nie ma.

 4. DD. mówi

  QR…A NATYCHMIAST ALE TO NATYCHMIAST WYWALIĆ NA ZBITY PYSK TEGO SZKODNIKA, MEGA SZKODNIKA FUNDATORA ZYDOWSKICH MUZEÓW I SPRZĄTACZY CMENTARZY ŻYDOWSKICH!! POLACY NA KOŃCACH SWIATA SAMI, ZA WLASNE PIENIĄDZE DBAJĄ O CMENTARZE POLAKÓW BO ZADEN RZĄD W POLSCE DOTĄD I TERAZ TAKZE NIE MOGĄ LICZYĆ, ANI NA ZŁOTÓWKĘ NA POLSKIE NEKROPOLIE RZĄDY W POLSCE NIE DAJĄ !!! A ZYDOM W D…WŁAZĄ, TAKIE GLINSKIE ITP. MEGA SZKODNICY I JESZCZE TEN NIERÓB, SZKODNIK PASOŻYT ŚWIRSKI I JEGO, ZA NASZE POLAKÓW PIENIĄDZE, FUNDACJA SZKALUJĄCA POLSKĘ W ISTOCIE BO ZAKŁAMUJĄCA FAKTY!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.