Zaświadczenie i kod QR dla zaszczepionych na Covid-19. Rząd szykuje segregację sanitarną [WIDEO]

Michał Dworczyk w Radio Zet/ fot. screen
13

W poniedziałek (7.12.2020) szef KPRM Michał Dworczyk wyjaśnił w rozmowie z red. Beatą Lubecką w Radio Zet, że osoby zaszczepione na Covid-19 będą uznane za „bezpieczne” i nie będą podlegały niektórym obostrzeniom. – Będą mogły brać udział w różnego rodzaju sytuacjach czy działaniach, w których inne osoby nie powinny się znaleźć – powiedział Dworczyk.

Pytany o to, jak będzie wyglądała weryfikacja osób zaszczepionych, szef KPRM zapowiedział, że po drugim szczepieniu taka osoba będzie otrzymywała potwierdzenie. – Można je otrzymać na miejscu, w wersji papierowej, ale również będzie to potwierdzane QR kodem indywidualnym. Można potwierdzić np. w telefonie fakt zaszczepienia – wyjaśnił Dworczyk.

Zapytany, czy szczepionka będzie podawana dzieciom, szef KPRM powiedział, że jest ona przeznaczona dla osób powyżej 16 lat. Pytany o działania niepożądane po szczepieniu na koronawirusa, zapewnił, że odpowiedzialność nie spadnie na lekarzy w sposób automatyczny.

– Będzie procedura jak przy wszystkich innych szczepieniach – dodaje. – Chcielibyśmy, żeby w ciągu pierwszego kwartału została wyszczepiona większość osób z grupy priorytetowej – cały personel medyczny, służby z pierwszego frontu, funkcjonariusze DPS-ów i ZOL-i i znaczna część osób 60+ – powiedział Dworczyk.

Mój komentarz: Koniec spekulacji i domysłów. Dworczyk otwartym tekstem powiedział, co nas czeka – rząd szykuje segregację sanitarną, żeby wymusić na nas zgodę na przyjęcie eksperymentalnego specyfiku o nieznanych skutkach ubocznych. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarła Wirtualna Polska, jednym z tzw. benefitów dla zaszczepionych ma być prawo do nienoszenia maseczki.

Jeśli takie rozwiązanie faktycznie zostanie wprowadzone, to należy zapytać, dlaczego ozdrowieńcy nie są zwolnieni z zakrywania nosa i ust. Gdyby podstawą nakazu maskowania faktycznie były względy medyczne, to właśnie oni powinni być z niego zwolnieni. Ale nie są. Oznacza to, że jedynym celem nakazu zakrywania nosa i ust jest „wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę”.

Nie chodzi o nasze zdrowie i życie, ale o gigantyczne zyski dla koncernów farmaceutycznych. A władza postawiła się w roli akwizytorów sprzedawanego przez nie towaru, którego przyjęcie może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a nawet do zgonu. Mamy zatem „wybór” – albo zgoda na udział w eksperymencie medycznym, albo „nowa normalność” do końca życia.

Źródło informacji: Radio Zet

Zobacz też:

Konfederacja żąda pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19: „System segregacji sanitarnej jest antycywilizacyjny i sprzeczny z Konstytucją RP” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stanislaw mówi

  Mam nadzieje ze takich sukinsynow jak ten wypowiadajacy sie bede mogl ogladac na stryczku!!!!!

 2. Hammurabi mówi

  Mając podstawową wiedzę na temat szczepionek trzeba być idiotą, żeby dać się dobrowolnie zaszczepić tym, czy każdym innym świństwem.
  Wiadomo, że “ważni” wraz z rodzinami i obsługą przymuszani nie będą.

 3. Quidam mówi

  Agenturalny rząd PiS-uarów spolegliwie według zaleceń NWO – WHO – ONZ – Wielki Reset, wprowadza FASZYSTOWSKĄ SEGREGACJĘ – Nur für – dyskryminując i prześladując wszystkich, którzy sami chcą decydować o swojej duszy i ciele

 4. finka mówi

  Metody hitlerowców, znakowanie Polaków, jak kiedyś żydów. Zaszczepieni stwarzają zagrożenie, mogą byc nosicielami i zarażać innych. Przyzwoici lekarze mają obawy, o możliwych powiklaniach dr Sienkiewicz
  https://www.youtube.com/watch?v=WZN5sGYFPo4

 5. YZ mówi

  Nie mamy wyboru. “Nowa normalność” , dyktatura sanitarna i higienisze policaj do końca życia. Wszak nawet zaszczepieni będą zwolnieni tylko z niektórych “obostrzeń”.

 6. Przemysssław mówi

  “Nie chodzi o nasze zdrowie i życie, ale o gigantyczne zyski dla koncernów farmaceutycznych.” Nie prawda. Szczepionki już kupione, zapłacone. Chodzi o coś innego. Coś musi w nich być. Coś co genetycznie zmienia człowieka. Nie ma bata.

 7. Przemysssław mówi

  Jeszcze jeden mój durny komentarz. Obejrzyjcie ostatni film BaldTV. Troszkę wyjaśnia problem. Co mnie przeraziło to umieszczony w ww materiale filmik animowany tworzony przez banksterkę na temat przyszłości. Pokazywał świat za 10 lat. I wszyscy nosiły w nim grzecznie maski. Oznacza to nową normalność. Epidemia nigdy się nie skończy. Zapomnijcie o wolności jakiejkolwiek, wolności do bycia niezależnym, wolności od oddychania, od posiadania czegokolwiek, nawet własnego zdania. Te głupie maski niby nic, ale już nie oglądamy twarzy innych ludzi, nie widzimy ich emocji, są inni, obcy. Kilka lat tych je..nych maseczek i nie będzie potrafili normalnie żyć z innymi ludzmi. Żadnych strajków, akcji przeciw władzy. Nie będziemy w stanie dogadać się z tą zamaskowaną obcą istotą dwunożną na ulicy.

 8. W K mówi

  Kto się boi COVID, ten powinien móc się zaszczepić. Dworczyk, nie komplikuj, tylko dostarcz takim ludziom szczepionkę i odwołaj ustawy covidowe.

 9. Ewa-Maria mówi

  W tym przypadku przesadzili mocno.Pozostaje tylko pospolite ruszenie na tą władze,innego wyjścia nie ma. Będzie tylko coraz gorzej jeżeli naród będzie tolerował te szalone ich pomysły.Niech nikt się tym nie łudzi że covid minie po zaszczepieniu.Nic już nie będzie tak jak było.Morawiecki powiedział,pamiętam tą jego wypowiedz.Ta ich bandyterka powinna być powstrzymana.Inaczej będziemy niewolnikami tych co tą akcję zaplanowali dla swoich korzyści.Już można przewidzieć co będzie działo po świętach.Jak poszybuje w górę ‘zachorowalność’.

 10. Buran mówi

  Zamiast zaświadczeń, kodów QR i innych piczów-miczów może lepiej od razu wprowadzić naszywkę na piersi z wizerunkiem wirusa, strzykawki albo jakiejś litery. Po co wyważać otwarte drzwi, to już kiedyś było.

 11. LOL mówi

  oj będzie się trup ścielił. i to nie covidowski

 12. Shadow mówi

  Proponuję , aby wszyscy niezaszczepieni przeciwnicy tego zbrodniczego procederu, zaczęli nosić na ramieniu opaski z czerwonym trójkątem na białym tle. W Oświęcimiu czerwony trójkąt oznaczał więźniów politycznych.

  1. Piotr mówi

   Najważniejsze jest teraz skuteczne LEKARSTWO. Tylko lek moze przerwać tą karuzelę medialno-szczepionkowo-wirusową. Ale rząd (“eksperci”) nie chce badac amantadyny i pośrednio zabrania leczenia nią- patrz zarządzenie z 30.11.2020 dot.leku Viregyt k.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.