Polakom zarzucał mordowanie Żydów i budowanie obozów zagłady. Teraz został premierem Izraela

Yair Lapid/ fot. screen
13

Izrael ma nowego premiera. Jest nim Yair Lapid, były wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który w Polsce zasłynął skandalicznymi wypowiedziami na temat rzekomego udziału naszych przodków w mordowaniu Żydów.

W czwartek 30 czerwca izraelski parlament podjął decyzję o samorozwiązaniu. Wybory mają odbyć się 1 listopada 2022. To będą już piąte wybory w Izraelu na przestrzeni zaledwie czterech lat. Samorozwiązanie parlamentu to efekt upadku rządu koalicyjnego Naftaliego Bennetta. Dzień przed samorozwiązaniem Knesetu, premier Bennett wygłosił przemówienie do narodu. Oświadczył, że nie tylko nie zamierza ubiegać się o reelekcję, ale również wycofuje się z polityki. Zgodnie z umową koalicyjna funkcję tymczasowego premiera na okres do wyłonienia nowego rządu o północy z czwartku na piątek (30.06/1.07) objął dotychczasowy minister spraw zagranicznych, lider partii Jesz Atid, Yair Lapid.

Wsparcie - darowizny
Czym w Polsce zasłynął Lapid?

W sierpniu 2021 roku sprawując funkcję wiceministra spraw zagranicznych, Lapid odniósł się nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego, utrudniającej realizację bezprawnych roszczeń żydowskich. Oświadczył wtedy, że „minęły te czasy, kiedy Polacy krzywdzili Żydów bezkarnie”, na co wiceszef MSZ w Polsce Paweł Jabłoński odpowiedział: Tego rodzaju teksty, że skończyły się czasy w których Polacy mogli krzywdzić Żydów, to jest żerowanie na historycznej niewiedzy, żerowanie na nienawiści, na próbie wzbudzania konfliktu narodowościowego, wzbudzania nienawiści do Polaków i do Polski.

POSŁUCHAJ O TERRORYSTYCZNYCH KORZENIACH IZRAELA

Jednak na tym nie koniec. W roku 2018 po uchwaleniu przez polski rząd ustawy o IPN, wielokrotnie oskarżał Polaków o udział w Holokauscie i otwarcie mówił o „polskich obozach śmierci”
Ponad dwieście tysięcy Żydów zostało zabitych podczas drugiej wojny światowej przez Polaków. Tylko przez Polaków. Kiedy byli masakrowani, w pobliżu nie było żadnego niemieckiego oficera – mówił w rozmowie z dziennikarką Polsat News. – Wiemy, że sześć milionów Żydów zginęło podczas drugiej wojny światowej. Trzy i pół miliona Żydów zginęło na terytorium Polski. Był powód, dla którego Niemcy umieścili swoje obozy zagłady w Polsce, a nie gdzieś indziej. Ponieważ mieli tu dużo współpracowników wśród Polaków.

książka Jacka Międlara "Polska w cieniu żydostwa"
książka Jacka Międlara “Polska w cieniu żydostwa”

Nowelizację ustawy o IPN, która pierwotnie zakładała karanie za przypisywanie Polakom “holokaustowanie” Żydów i masową kolaborację z III Rzeszą, określił mianem „czegoś niewyobrażalnego”.
Pewnego dnia obudziliśmy się i dowiedzieliśmy się, że polski parlament uchwalił ustawę, która prawie neguje, nie, całkiem neguje to, co robili Polacy podczas Holokaustu. Sprawa jest prosta. Ustawa musi być uchylona. Wy to zaczęliście i wy to skończcie. To wszystko! – stwierdził kontrowersyjny izraelski polityk, podkreślając, że „Polacy brali udział w Holokauście”.

Mimo stanowczej reakcji polskiego społeczeństwa wobec kłamliwych stwierdzeń, rok później powiedział:
Chodzi o to, że obozy zagłady były niemieckie, a Niemcy i hitlerowcy byli głównymi winowajcami. Hitleryzm był ideologią niemiecką, ale obozy powstały przy czynnej pomocy Polaków – stwierdził polityk w rozmowie cytowanej przez Onet.

A teraz zachęcamy Państwa do lektury książka “Polska w cieniu żydostwa”, która pomoże Wam zrozumieć podłe stanowisko takich Żydów jak Yair Lapid. Książka jest dostępna TUTAJ.

Przeczytaj także:

„Z każdej strony robię notatki! To opus magnum na temat relacji polsko-żydowskich.” Bodakowski recenzuje książkę Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPOPiS mówi

  Ten stary, obleśny żyd wyssał antypolonizm i nienawiść do polskich Katolików już z mlekiem matki.

 2. Tey mówi

  Czyli – zaczęły się czasy, gdy Polaków można oskarżać bezkarnie?

 3. Ewa-Maria mówi

  O ile mi wiadomo to Żydzi cały czas żerowali na Polakach. Przypomnę temu wstrętnemu typowi że to Żydzi w katowniach UBeckich naszych bohaterów, rodaków katowali. To Żydzi w Katyniu i innych miejscach zesłań wykonywali rozkazy NKWD strzelali w tył głowy. To Żydzi wydawali swoich współbraci , kolaborując z Niemcami. To Żydzi najbardziej witali Czerwonoarmistów gdy Stalin napadł na Polskę.

 4. anonim mówi

  Niech zamknie swą załganą talmudyczną mordę. A judenraty i getta to kto budował, krasnoludki?

 5. Hammurabi mówi

  Zbyt mało jeszcze świństwa. Zbyt mało draństwa. Zbyt mało strat ponieśliśmy przez żydowskie pomówienia.
  Z polskiego punktu widzenia, dopiero kiedy dojdzie do całkowitego unicestwienia państwa jako niezależnego bytu, dopiero kiedy jawnymi staną się poczynione ustalenia które nasz kraj zniszczą na koniec, kiedy Polakowi nie będzie wolno poruszać się w zakazanych rejonach semickich utworzonych w miastach a wszędzie indziej będzie miał obowiązek zdejmowania czapki i schodzenia z chodnika na widok kroczącego Żyda, zaczną się Polacy budzić.
  Dzisiejsza wojna i polski sponsoring uchodźców, łożenie na obronność Ukrainy, osłabienie polskiej armii, to tylko króciutkie etapy w długim procesie destrukcji. Podobnie jak roszczenia w sprawie mienia bezspadkowego, jak polityka wstydu, jak przemilczanie jawnej wrogości wobec Polaków podczas każdego konfliktu zbrojnego na przestrzeni wieków!
  Żydzi przez dziesięciolecia grunt przygotowywali a pełniący obowiązki rządzących jawnie im to ułatwiali, przyjmując za objawioną prawdę każde żydowskie kłamstwo.
  Przypomnę czasy Bitwy Warszawskiej a właściwie moment przed nią, kiedy to latem 1920 r. utworzono w kilku miejscach w Polsce obozy z przeznaczeniem na stacje zborne dla dezerterów z cofających się wówczas armii polskich. Żydzi, stanowiący przeważający odsetek wśród dezerterów, byli kierowani do stacji zbornej w części obozu ćwiczebnego w Jabłonnie, gdzie żołnierzy umieszczono w wydzielonych barakach. Trafili tam też żołnierze żydowscy z okolic Warszawy, ale wyłącznie z formacji tyłowych. Skierowanie ich tam było konieczne, aby nie dopuścić do samosądów ze strony ludności i wojska wywołanych falą oburzenia na Żydów z racji bratania się części z nich z rosyjskimi napastnikami a nawet walki z bronią w ręku z Polakami co miało miejsce w rejonie Siedlec i Białegostoku.
  Miała wówczas Polska polskich polityków i generałów a poseł Izaak Grünbaum reprezentujący posłów pochodzenia żydowskiego (znamienne, że w tej antysemickiej Polsce takowi w ogóle istnieli prawda?) na interpelację: “w sprawie polityki prześladowania Żydów uprawianej przez Rząd” otrzymał od gen. Sosnkowskiego odpowiedź taką, że więcej się nie odzywał.
  Dziś jednak, kolejni “prezydenci” i “premierzy” klęczeliby w worki pokutne ubrani, w pyle i kurzu błagając bydlaków o “wybaczenie” a “posłowie” ze świadomością rozwielitki czym prędzej zasiedli do płodzenia kolejnych antypolskich ustaw!!!
  To, że jakiś prymityw zostaje premierem tworu powstałego na mocy kaprysu królowej angielskiej nikogo nie powinno dziwić. Tam od zawsze rządy sprawowali niesłychanie sprytni ale ograniczeni intelektualnie, sterowani zza oceanu ludzie.
  Trwają kolejne przygotowania. Ich etapem są obecnie zarówno exodus ludności z terenów zajmowanych przez Rosjan, jak i polityka spalonej ziemi tam stosowana. Za chwilę Rosja otrzyma od jakiegoś “międzynarodowego tworu pokojowego” propozycję utworzenia tam strefy buforowej a ukraińska mniejszość w Polsce bezzwrotne pożyczki na osiedlenie w “Zakierzońskim Kraju”…
  Pamiętajcie, że zachód od zawsze uwielbiał dzielić i rozdawać nie swoje.

 6. Anytchazar mówi

  Typowa żydochazarska Qrwa. Sami wywołali wszystkie wojny i rewolucje a zwalają na innych. To chazaria mordowała prawdziwych żydów, którym ukradli historię.

 7. gnago mówi

  Z wypowiedzi i wyglądu formalny idiota, to i wystawiony na kozła ofiarnego na odstrzał przez “abdykujący” zarząd Izraela

 8. Dumny Polak mówi

  zwyrodnialczy ryj smierdzacego agenta szatana!
  Jakos najbardziej pasuje mi jego morda wystajaca ze smolistej, gora,cej ka,pieli!
  Niestety, nic leprzego nie chce mi przyjsc przed oczy!

 9. Ewa-Maria mówi

  Nie myli się i błędów nie popełnia ten co nic nie robi.

 10. MAREK mówi

  Zdrada Polski i Polaków dokonana w Magdalence przy stole z menorą miała przynosić rezultaty, które teraz widzimy i których doświadczamy. Propaganda, cenzura, grabież, demoralizacja, fałszowanie historii, szkalowanie Polskich patriotów oraz zaplanowane antagonizowanie Polaków przez dziesięciolecia skutkowały głosowaniem Polaków na teatralnie kłócące się partie dążące do tego samego celu różnymi metodami i kłamstwami.
  Nic dziwnego, że skuteczność tych antypolskich działań coraz bardziej rozzuchwala mocodawców komunistycznej antypolskiej bandy czworga PisPoSldPsl. Jak pokazują sondaże, Polacy jak w amoku dają się poniżać, demoralizować i okradać, a nawet pozbawiać życia bandzie czworga wierząc ślepo w kłamstwa i propagandę.

 11. cccpsucks? mówi

  Najlepsze w tym jest to że cfelożydki z iSRAela tak gardłują za ‘mieniem bez spadkowym’ i wyciągają łapy po towar który im się nie należy, zarówno pod względem prawnym jak i moralnym: mało ludzi zdaje sobie sprawę jak traktowani byli żydzi którzy przeżyli holocaust i wyemigrowali do iSRAela po 1945 roku – nagminnym epitetem jakim częstowali ich zdobywcy Palestyny był m.in: ‘żywe trupy’ , oskarżenia o bierność wobec niemców itd. itp.
  Morze pogardy wylane na ludzi którzy przeżyli piekło na ziemi. Kolejny przykład na to kim są i co sobą stanowią eskimosi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.