Zarażona koronawirusem opisuje objawy choroby. „Uważajcie na osoby starsze!” [WIDEO]

2

U Magdy Glińskiej, instruktorki tańca, zdiagnozowano chorobę Covid-19, tj. zakażenie koronawirusem. Kobieta opublikowała w sieci nagranie, w którym tłumaczy jakie miała objawy oraz co się z nią aktualnie dzieje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Posted by Magda Glińska on Sunday, March 15, 2020

Cześć, jestem w domu. Byłam w szpitalu, przewieźli mnie karetką, był wywiad. Okazało się, że mój stan jest bardzo dobry w związku z tym odesłali mnie na hospitalizację do domu. Także już nie jestem w szpitalu. Czuję się bardzo dobrze – powiedziała chora na Covid-19. – Dowiedziałam się, że jednak u części osób to przebiega tak jak u mnie, czyli gorączka wcale nie musi być powyżej 38 stopni, u mnie raz doszła do 38 stopni w nocy i to był jeden raz – powiedziała, dodając że odczuwała i wciąż dokuczają jej silne bóle stawów. – Trochę rano się dusiłam. Przyznaję, były duszności. Jeżeli macie takie objawy i mieliście ze mną kontakt, zgłoście się proszę do sanepidu – przekonywała.

Jestem w domu, jestem już spokojna, jest już dobrze. Uważajcie na siebie – powiedziała Magda Glińska, informując jednocześnie, że powstaje lista osób, które miały z nią styczność podczas kursów. – Do części z Was zapewne zadzwoni sanepid i nałoży na was kwarantannę. Błagam, błagam, błagam nie wychodźcie z domu – apelowała. – Uwierzcie, nie musi być tragiczny stan, żeby być zarażonym i żeby zarażać dalej – mówi Glińska i zaznacza, byśmy uważali na osoby starsze. Tłumaczy, że osoby młode mogą przechodzić zakażenie bezobjawowo, ale zarażając osoby starsze możemy doprowadzić do tragedii.

PRZECZYTAJ: Koronawirus zatrzymał Euro 2020. Piłkarskie mistrzostwa przesunięte na przyszły rok

Na chwilę obecną (17.03.2020, godz. 15.20) w Polsce zdiagnozowano 205 zakażeń koronawirusem. 5 osób zmarło. Wszyscy mieli obciążony układ immunologiczny innymi schorzeniami. W Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemiologicznego, zamknięto szkoły, kina, teatry, kasyna, sądy, urzędy. Do Polski nie mogą wjechać cudzoziemcy, chyba że z Polską są związani więziami zawodowymi lub rodzinnymi.

Przeczytaj także:

Mieliśmy rację! Chasydzi przylecieli do Leżajska przed zamknięciem granic. Burmistrz zapewnia, że do dnia wyjazdu z Polski Żydzi zostaną zamknięci w hotelu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. marju73 mówi

    Wydawało się że jest porządny ale pokazał swoją prawdziwą twarz gdy dostał pytanie co sądzi o 447. Było to w mediach narodowych lub w wrealu24. Stwierdził wtedy że nie zna sprawy ustawy 447 w USA choć internet już o tym huczał. Afera Facebooka pokazała że prowadzi konto Ministerstwa (Nie)sprawiedliwości za 5 tys. jak podawał portal internetowy. Jak widać te łajdaki polityczne nawet swoich kont nie prowadzą i wolą bulić nasz, podatników szmal na to korzystając z usług swoich przydupasów. Ale tej trzodzie facebookowej jest wszystko jedno kto im litery wstukuje do mózgownicy. Przykładem żyd który prowadzi konto Kosiniakowi Kamyszowi czy bankster z PKO BP prowadzący konto dawnemu(?) banksterowi Morawieckiemu obecnie robiącego za premiera kraju posiadanego przez kogoś z zagranicy.Reasumując.Legendują (promują) nowe kadry pisożydowskie. I każdy powód prawdziwy czy fałszywy są w stanie do tego wykorzystać.

    1. marju73 mówi

      Komentarz do artykułu o Mateckim.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.