Zakaz polowań, wędkarstwa i hodowli zwierząt. Spurek apeluje do KE o wdrożenie nowej „piątki dla zwierząt”

Sylwia Spurek z dłońmi w kształcie ptasich skrzydeł/ fot. Twitter Sylwia Spurek
25

We wtorek (14.09.2021) eurodeputowana Sylwia Spurek ogłosiła w mediach społecznościowych, że będzie zabiegała w Komisji Europejskiej o przyjęcie nowej „piątki dla zwierząt”. Wśród jej postulatów znalazł się zakaz polowania, wędkowania i hodowli zwierząt. Spurek nie tylko chce zakazu hodowli przemysłowej, ale hodowli w ogóle. Celem ma być opcja GoVegan, czyli całkowite wyeliminowanie produktów zwierzęcych z diety i przejście Europejczyków na pokarm roślinny.

Plan Spurek wygląda następująco: 2023 rok – zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrkach, delfinariach + zakaz polowań, w tym wędkarstwa; 2025 rok – zakaz otwierania nowych hodowli; 2030 rok – zakaz badań z wykorzystaniem zwierząt; 2040 – 100% zakaz hodowli zwierząt; teraz – ochrona zwierząt w Konstytucji RP.

Pomysły Spurek wywołały żywiołową debatę na Twitterze. Oto kilka wpisów odnoszących się do zaproponowanej przez nią „piątki dla zwierząt”.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Szykujcie się na zielony Gułag! Czeka nas obowiązkowy weganizm, zagęszczanie mieszkań, zimna woda i zakaz przemieszczania się

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Czyli wg tej pani jesteśmy czymś gorszym od zwierząt? Chce zakazu wykonywania badań na zwierzętach, ale jest za wykonywaniem badań na ludziach? Niech sama podda się eksperymentom! Niech się zaszczepi na wszystkie preparaty eksperymentalne na całym świecie. Naukowcy specjalnie zakażają ludzi, aby badać ich reakcje na leki. NIECH DA PRZYKŁAD! Kłapać ozorem i się wymądrzać to nawet menel potrafi.

 2. Dawid mówi

  Tej pani jest potrzebny bardzo ale to bardzo dobry specjalista psychiatra ale jeszcze jest to gorsze że ta pani znajduje poklask wśród ludzi

 3. MAREK mówi

  Ta psychicznie upośledzona lewaczka powinna już dawno siedzieć w zakładzie zamkniętym.
  Tragiczne jest, że lewacy pchają do władzy takich upośledzonych umysłowo, a potem jest bieda z nędzą, płacz, cierpienie, totalitaryzm i ludobójstwo !!!

 4. Zbigniew mówi

  Jak nie bedzie miesa to ja zjedza.

 5. anonim mówi

  Zawsze to podkreslalem, że ci poronieni lewacy jak ona i jej podobni należałoby pierwszym samolotem wyslac do Kabulu, a potem do namiotu pomiedzy brodatych czcicieli allaha. Gwarantuje ze ta szpurek po miesiacu wrocilaby pokorniejsza niz baranek.

 6. anonim mówi

  Zawsze to podkreslalem, że tych poronionych lewakow jak ona i jej podobnych należałoby pierwszym samolotem wyslac do Kabulu, a potem do namiotu pomiedzy brodatych czcicieli allaha. Gwarantuje ze ta szpurek po miesiacu wrocilaby pokorniejsza niz baranek.

 7. Bsjsns mówi

  Kiedy była mała koń ją kopnął w ten glupi poniemiecki łeb i teraz pieprzy jak potluczona

 8. Goj mówi

  Klasyczny owoc marksizmu: ekofaszystka, która w końcu popełni samobójstwo w celu ograniczenia emisji co2…

 9. Ayax mówi

  Takie głupie to nie jest, chce żebyś to Ty zrobił. Prymityw ale instynkt zachował. Innych chce tresować.

 10. Boguslaw mówi

  Ludzie, co to za ludzkie SCIERWO! Za kogo ona sie tutaj, w ogole, ma!
  Sam kontakt z satanistami nie upowaznia jej do niszczenia porzadku swiata, zdrowia i wtracania sie do prywatnosci innych osob!
  Wyczuwam w jej roli, kolejne wplywy grupy satanistow z ich, zapowiadanymi zakazami i inna dzialalnoscia, majaca doprowadzic spoleczenstwo do masowego mordowania, glodu, choroby, powszechnej izolacji, deprawacji i calkowitego podporzadkowania sie bestii!
  Prosze, nie zapomnijcie Panstwo, KTO, jako jedyny zostal nam, jako Obronca i zwrocmy sie wspolnie o pomoc w tych, zblizajacych sie, niewesolych, czasach!
  Pozostanmy przy tym, wszyscy razem, gdyz jest to nasz odwieczny wspolny los i zadbajmy, aby wszystko zakonczylo sie dla nas nareszcie w godny sposob!

 11. Egon mówi

  Na zachodzie europy od dawna o tym mówią. Ona tylko zaczyna urabiać umysły. Samochody elektryczne też miały być dodatkiem a w 2035 innych już produkować nie będą. Nie możesz być samowystarczalny i zostaniesz ubezwłasnowolniony głównie psychicznie. Taki jest plan wdrażany od kilku dekad ale dopiero teraz przyśpieszono czyli jeszcze albo jednak trochę boją się ludzi. Lada moment nie będzie hodowli, nawet ogródków, polowań, studni, palenia drzewem itd…a także własności prywatnych. Co można dzisiaj zrobić? – przede wszystkim w to uwierzyć. Rząd musiałby pozwolić na dostęp do bronii- to sprawa priorytetowa a reszta Polaków musiałaby obniżyć swoje oczekiwania do minimum i wtedy wyjść z kondominium zwanego unią. Mało realne ale to jedyna droga pod warunkiem że rząd nie jest tylko polskojęzyczny jak wszystkie poprzednie!!. Miłej nocy życzę

 12. alojz mówi

  Lewactwo chce nam zafundować model północno koreański. Tacy ludzie są śmiertelnie niebezpieczni dla otoczenia. Nie rozumiem dlaczego nasz rząd walczy z narodowcami a czerwoni robią co chcą

 13. pos_ergo mówi

  Ta pani głosi poglądy, których głoszenie zamówiła u niej UE. Żeby coś wprowadzać, wpierw trzeba pokazać, że są środowiska chcące w różnych państwach takich zmian. Stare, rzec można – odwieczne – numery.

 14. kici kici KOCUR mówi

  Ale tak na zupełnie poważnie powinien być zakaz pokazywania w miejscach publicznych zakazanych ryjów. Jak na tę panią się patrzę to mimo woli – ponieważ jestem katolikiem – ale zaczynam wierzyć w teorię Darwina.

 15. Hammurabi mówi

  Wiadomo, z jakimi poglądami ta “pani” ubiegała się o korytko w EP. Bardzo bym chciał usłyszeć, przeczytać kilka słów uzasadnienia decyzji tych, którzy na nią oddali swoje głosy. Co ich skłoniło do głosowania na kobietę która będąc doktorem nauk prawnych, swoim zachowaniem przeczy swemu wykształceniu?
  Przecież wystarczyło sprawdzić: “Była wykładowczynią m.in. na Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Polskiej Akademii Nauk na studiach podyplomowych Gender Mainstreamingu”… “Ekspertka European Institute for Gender Equality (UE), Gender Equality Unit”…
  “Jest przeciwniczką tzw. męskiej dominacji językowej i określa siebie, używając żeńskich końcówek w zawodach, które wykonuje”.
  Jak widać korytko, którego się dochrapała będąc w całym ciągu swej “kariery” przeciwko, jeszcze bardziej odrealniło tą zzieleniałą “posełkę”.
  A że kadencja jej potrwa pięć lat, to jeszcze nieraz pani Spurek “zabłyśnie”, bo przecież “posełką” się bywa a miejsce w administracji UE warte jest zachodu. Prawda?

 16. Shadow mówi

  Ciekawi mnie którzy to debile wybrali do europarlamentu to zlewaczałe do szpiku kości inywiduum, bo to ani człowiek, ani kobieta tylko zdeprawowane “cóś”, przekonane o swojej wielkości i władzy.

 17. gh mówi

  Po co komentujecie euro debila
  Pani cos tam poczytala co oswieceni w pismie autorzy satanistycznej agendy 2050 pipełnili na piśmie. i teraz rozpacLiwie chce sie wpisac w narracje tego cyrku jaki oni by chcieli miec. załosne i malutkie jak szczurek.

 18. Zbigniew mówi

  Nie my mamy wyjsc z UE ale UE pasozyd z Polski!

 19. Hammurabi mówi

  Do “Shadow”:
  Jak to którzy? Jeśli “Wiki” nie kłamie, to: “Z początkiem marca 2019 zaangażowała się w polityczny projekt Roberta Biedronia – partię Wiosna. Z listy tej partii w wyborach w tym samym roku uzyskała mandat posłanki do Parlamentu Europejskiego w okręgu wielkopolskim”…
  Poznaniaków i okolice spytać należy. Oni tacy “nowocześnie” zdeterminowani, że w walce z PIS-em i na diabła by zagłosowali a co dopiero na prawniczkę…

 20. Stan B. mówi

  “Sylwia Spurek ogłosiła w mediach społecznościowych, że będzie zabiegała w Komisji Europejskiej o przyjęcie nowej „piątki dla zwierząt” – ciekawe czy to tylko błąd redaktorów, którzy tak nieudolnie przedstawili jej postulaty czy rzeczywiście doktor nauk prawnych uważa, że to w Komisji Europejskiej należy zabiegać o wpisanie ochrony zwierząt do Konstytucji RP?

 21. Hammurabi mówi

  Panie Stefanie, jaki odcień taki i “doktorat”…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.