Szykujcie się na zielony Gułag! Czeka nas obowiązkowy weganizm, zagęszczanie mieszkań, zimna woda i zakaz przemieszczania się

fot. pixabay
8

W czwartek (28.05.2020) na lewicowym portalu Krytyka Polityczna ukazał się artykuł autorstwa Jasia Kapeli pt. „Już czas na obowiązkowy weganizm, mniejsze mieszkania i zakaz latania”. Polecam ten artykuł każdemu, kto ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, co do celów tzw. walki o klimat. Kapela otarcie opisuje, jak ma wyglądać świat urządzony przez klimatycznych doktrynerów, przy czym powołuje się na zalecenia raportu opublikowanego w 2019 roku przez fiński Narodowy Fundusz Badań i Rozwoju (SITRA).

Raport zawiera rekomendacje dotyczące stylu życia koniecznego dla zmniejszenie emisji CO2 i realizacji celów podpisanego w 2015 roku porozumienia paryskiego. Polska jest sygnatariuszem tego porozumienia. Co nas czeka, jeśli nie przeciwstawimy się klimatycznej ideologii forsowanej przez Unię Europejską? Czeka nas obowiązkowy weganizm; zmniejszenie powierzchni mieszkaniowej poprzez kwaterunek obcych osób połączony ze zniesieniem własności prywatnej; ciepły prysznic nie częściej niż raz w tygodniu, a ciepłe kąpiele ewentualnie raz w miesiącu; likwidacja transportu samochodowego i lotniczego oraz drastyczne ograniczenie prawa do swobody przemieszczania się.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Czas na odpowiednie ustawy. Weganizm sam się nie wprowadzi, mieszkania same nie zmniejszą, a kierowcy nie zaczną zabierać autostopowiczów, jeśli nie będą mieli ku temu odpowiedniego impulsu. Najwyraźniej zagłada ludzkiej cywilizacji to zbyt słaba motywacja dla większości z nas, więc czas na odpowiednie mandaty. Sanepid już wie, jak to robić, teraz czas na kary administracyjne nakładane przez Ministerstwo Klimatu”- pisze Jaś Kapela.

On nie żartuje. Zieloni ideolodzy naprawdę chcą wprowadzić terror w imię walki ze zmianami klimatu. Klimatyczna histeria jest elementem realizacji komunistycznego zamordyzmu, o którym marzy lewica. Jaś Kapela pisze o tym wprost i wcale się z tym nie kryje. Rekomendacje zawarte w raporcie to współczesny „Manifest komunistyczny”, a celem jest pozbawienie ludzi własności prywatnej i swobody przemieszczania się. Głód wywołany zakazem jedzenia mięsa i wzrost śmiertelności spowodowany obniżeniem poziomu higieny poprzez zakaz korzystania z ciepłej wody to cele klimatycznej rewolucji „w imię dobra planety”. Zielony Gułag coraz bliżej. A jak pokazała „pandemia” koronawirusa, z ludźmi można zrobić wszystko i jeszcze za to podziękują.

Źródło informacji: Krytyka Polityczna

Zobacz też:

Katarzyna TS: Dziewczynka wraca na drzewo

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. moje imie mówi

  Czy ktoś policzył ile CO2 wyemitowano w związku ostatnim szczytem klimatycznym? (klimatyzowane sale i hotele, przeloty samolotami gości, utrudnienia w ruchu, korki i objazdy w związku ze szczytem, materiały reklamowe i prasowe, energia zjedzona przez serwery i smartfony etc , etc. Może zakazać szczytów w ramach redukcji CO2?

  1. Jaro mówi

   Jakby to powiedzieć, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.Elita może a motłoch ma redukować i siedzieć cicho.

 2. Artur mówi

  Najgorsze jest to, ze ten pojeb z krytyki politycznej i wielu innych marksistów w to wierzy…

 3. Uhir mówi

  I oto efekt braku naturalnej selekcji i odejscia od uniwersalnego jezyka natury- brutalnej przemocy wobec degeneratow

 4. Szewczor mówi

  Weganizm jest dietą pozbawioną okrucieństwa.

 5. ROMAN mówi

  na razie żyd łże, że nie mówił tylko o bezgotówkowości…

 6. Piotr mówi

  Hitler też był lewakiem i wegetarianinem. Wegetarianizm chciał narzucić swojej ukochanej suczce (owczarka niemieckiego) – Blondi. Dokładnie jak Jaś Kapela. Że też takie bezwartościowe zlepki komórek muszą istnieć. Może w ramach redukcji CO2, zredukują samych siebie. Pajac na pewno nigdy uczciwą pracą nie zarobił jednej złotówki. Lewactwo zawsze chce tylko okradać. Jak żydzi. W zasadzie o Hitlerze można powiedzieć coś miłego. Mimo, że w 1/4 był żydem (po dziadku Salomonie Rothschildzie), nie przepadał za żydami. Nawet tego o Jasiu Kapeli pewnie nie można powiedzieć.

 7. alojz mówi

  Lewactwo chce nam zafundować model północno koreański. Aż dziwne że gretha thunberg nie pojechała jeszcze do tow. kima, a tow. kim nie jest zapraszany na te klimatyczne spędy. Wszak tam CO2 redukuje się w sposób wzorcowy. Tacy ludzie są śmiertelnie niebezpieczni dla otoczenia. Nie rozumiem dlaczego nasz rząd walczy z narodowcami a czerwoni robią co chcą (ale się domyślam). A co z ubojem rytualnym praktykowanym w niektórych religiach? Czy to też zostanie zabronione???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.