Zachęcana do aborcji ostrzegła inne kobiety przed ginekologiem. Ten podał ją do sądu [WIDEO]

Pani Weronika z dzieckiem, zrzut ekranu z wywiadu Fundacji Życie i Rodzina
5

Ginekolog – aborter nachalnie proponował jej aborcję. Twierdził, że dziecko jest poważnie chore. Nie zabiła swojego synka, ale do końca ciąży była cała w nerwach. Po porodzie okazało się, że dziecko nie ma żadnej wady, jednak zmaga się z konsekwencjami stresu, którego doświadczyło w życiu prenatalnym. Na forum w Internecie Pani Weronika ostrzegła inne kobiety przed aborterem, ten… podał młodą matkę do sądu! Była przesłuchiwana w 8. miesiącu ciąży z kolejnym dzieckiem, dodatkowo pobierano od niej odciski palców i próbki materiału biologicznego – jak od podejrzanej o najcięższe przestępstwa!

Fundacja Życie i Rodzina interweniowała w tej sprawie oraz zapewniła Pani Weronice pomoc prawną. Sprawa jest w toku, odbyła się pierwsza rozprawa, na której Prokuratura wycofała się z oskarżenia z urzędu. Teraz wszystko w rękach ginekologa, który może jeszcze spowodować, że dzielna mama stanie jednak przed sądem…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szokującym wywiadem opublikowanym przez FŻiR w serwisie BanBye.com.

Źródło: BanBye.com

Przeczytaj także:

Fala nienawiści po wydaniu książki o hajdamackich zbrodniach na Polakach! Chcą cenzurować historię

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Jak sie ten zbrodniarz nazywa? Zachecam do robienia list proskrypcyjnych wszystkich zbrodniarzy szczepionkowych i aborcyjnych.

 2. Hammurabi mówi

  Doktorzyna działa w obawie o nadszarpnięcie planowanych dochodów. Czy to tak trudno zrozumieć?
  W czasach znanych większości państwa z podań i przekazów, w czasach uznawanych już za minione istniało takie powiedzonko na temat ginekologów: „sto piczek i jest Moskwiczek” (dla młodych gniewnych wyjaśniam, że chodziło o „limuzynę” radzieckiej produkcji o nazwie „Moskwicz”)
  Przecież skoro etykę medykom wykładają tacy jak Hartmann, to cóż się dziwić?

 3. Historyk mówi

  I takim się nie odbiera prawa do wykonywania zawodu.

 4. Ada mówi

  Proponowanie aborcji oznacza podzeganie do zabojstwa. Dlatego powinno byc scigane z urzedu. Tym bardziej jezeli propozycje zabojstwa sklada ktos ze srodowiska lekarskiego.

 5. Jac mówi

  Naklanianie do zabojstwa dziecka aborcji jest zachecaniem do popelnienia czynu zabronionego .I powinno byc scigane .W Polsce mozna popelniac to przestepstwo nie ponoszac konsekwencji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.