„Zabijamy zdrowych ludzi”. Szokujący wywiad z ratownikiem medycznym nt. walki z pandemią [WIDEO]

rozmowa z ratownikiem medycznym/ fot. screen
54

Czy na oddziały kowidowe trafiają pacjenci, którzy nie są zakażeni koronawirusem? Oczywiście, że tak. Jeśli podstawą do umieszczenia w szpitalu jednoimiennym jest pozytywny wynik testu, a takie wyniki mogą być fałszywie pozytywne, to osoba niezakażona trafia na oddział, na którym z pewnością zostanie zakażona. W przypadku osób starszych i cierpiących na poważne choroby przewlekłe może to doprowadzić do powikłania w postaci zapalenia płuc i zgonu.

– Izolowanie 85-latka na oddziale covidowym na podstawie samego wątpliwego wyniku testu naraża go zupełnie niepotrzebnie na zakażenie wirusem SARS2 (część wyników jest fałszywie dodatnia z rożnych przyczyn, np. kontaminacja na każdym etapie od pobrania do nastawienia PCR) i zgon (ok. 15–20% ryzyko śmierci) oraz na mniej korzystny przebieg procesu diagnostyczno-terapeutycznego. Nie wiadomo, ile jest takich przypadków w Polsce i na świecie, że pacjent zupełnie niepotrzebnie przekazany na oddział COVID ulega zakażeniu – napisał doktor Paweł Basiukiewicz w raporcie „Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O tym, że tak dzieje się w polskich szpitalach, mówi ratownik medycznym w szokującym wywiadzie opublikowanym w czwartek (15.04.2021) przez Wojciecha Sumlińskiego. Pogotowie ratunkowe ma obowiązek przetestować każdego pacjenta przed zabraniem go do szpitala. Ponieważ brakuje odczynnika do wykonywania testów kasetkowych, które otrzymało pogotowie, wykorzystuje się sól fizjologiczną. Większość tak wykonanych testów jest fałszywie pozytywna. Ratownik prezentuje test wykonany przy pomocy samej soli fizjologicznej. Wynik jest pozytywny. Skutek jest taki, że pacjent, który nie ma żadnych objawów kowid, jest zakwalifikowany jako zakażony i trafia do szpitala jednoimiennego, gdzie dochodzi do zakażenia.

Ratownik mówi też o tym, że wzrost liczby zgonów jest rezultatem przyjętej metody walki z pandemią. – Przez ten cały cyrk, który się toczy, cierpią niewinni ludzie. I przez to zabijamy zdrowe jednostki. Zabijamy zdrowych ludzi. Mnóstwo wyjazdów [karetki – przyp. red.] było takich, że aż się łzy w oczach kręciły. Musieliśmy podejmować takie działania, a nie inne.

– Jest mnóstwo samobójstw. Wydaje mi się, że jest dużo, dużo więcej niż to było chociażby rok temu. Samobójstw, gdzie ja bezpośrednio byłem i samobójstw, o których bezpośrednio słyszałem od kolegów. Albo jechało się do kogoś, kto już nie żył. Albo się go odcinało ze sznura, albo jeszcze zdążyło się go uratować. Wyskakują z okien. To jest najczęściej. O ile do tej pory głównie jeździło się do ludzi młodych, nastolatków, z różnych przyczyn, alkoholowych, zawodów miłosnych, to teraz również jeździ się do ludzi starszych, do ludzi nawet w podeszłym wieku. Ludzie nie mają za co utrzymywać rodzin – mówi ratownik.

Mężczyzna informuje też o nastawieniu personelu medycznego do pandemii po tym, jak minister zdrowia Adam Niedzielski przyznał dodatki za walkę z kowidem.  Ratownik, który przed listopadem 2020 roku zarabiał ok. 4 tys. teraz zarabia 10 tys. – Jest takie przekonanie, że im dłużej będzie trwała pandemia, tym te zarobki będą się wahać w tych granicach, albo jeszcze większych – podkreśla. Dlatego nie ma chętnych, żeby krytykować wdrożony system, bo wszyscy świetnie na tym zarabiają i boją się utraty pracy, jeśli zaczęliby ujawniać to, co się dzieje.

Ratownik mówi też o licznych wezwaniach do osób, które przyjęły szczepionkę. – Przyjeżdżamy do pacjenta. Okazuje się jest on sztywny i dopiero z relacji rodziny bądź sąsiadów dowiadujemy się, że przyjął dawkę szczepionki. Niestety takich przypadków jest coraz więcej. Są to osoby do tej pory zdrowe, chodzące, często nawet nieleczące się na nic – mówi mężczyzna. Sekcja zwłok wykonywana jest tylko w przypadku gdy istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa.

– Prawda i tak wyjdzie na jaw, czy przeze mnie, czy nie. Natomiast im szybciej to się stanie, tym naprawdę zminimalizuje to ilość ofiar. Ich jest – moim zdaniem – dużo, dużo więcej niż osób, które bezpośrednio kiedykolwiek zachorowały i umarły na tę chorobę. Już to mogę stwierdzić. Tak samo, moim zdaniem, ofiar szczepionki już jest bardzo dużo, a strach pomyśleć jakie to żniwo przyniesie w przyszłości. Jestem przekonany, ze inni się nie odzywają tylko ze względów finansowych. W tej chwili hasło przewodnie wśród personelu medycznego to jest „Pandemio trwaj” – mówi ratownik.

Zobacz też:

Lichocka wściekła na Pospieszalskiego za krytykę pandemicznej strategii rządu w „Warto rozmawiać”: „Zwrócę się do prezesa TVP o wyjaśnienie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Elżbieta mówi

  „Powinniśmy iść w kierunku krajów, które wprowadzają restrykcje. Na zasadzie, że nie musisz się szczepić, bo szczepienia nie są obowiązkowe. Ale nie korzystasz z publicznych środków transportu, nie chodzisz do kin, do teatru. Lista wykluczeń jest tak szeroka, że każdy w trzecim tygodniu mówi: „mam dosyć, idę się zaszczepić” – mówi Onetowi Jakub Kraszewski, dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.”

  Dzisiejsza wypowiedź dla Onetu. Wysłałam maila ze słowami oburzenia.

  1. toja mówi

   to sie nazywa dyskryminacja. Ty sie boisz Kowida, ktos inny 'szczepionek’. Tak nie mozna

  2. Matka mówi

   Tyle tylko, że Covd zabił już 61 tys. ludzi. A szczepionki? 200 poważnych NOP (czyli zdarzeń powiązanych czasowo ze szczepionką, niekoniecznie nią wywołanych) na kilka milionów? To nie są porównywalne lęki, to drugie to ogłupienie.

  3. Boguslaw mówi

   PIZDO, ty jedyna jestes tutaj jedynym, (jeszcze) chodzacym, OGLUPIENIEM!
   Juz od miesiecy, kazdego dnia!
   Wredna chazarska SUKO!

  4. Matka mówi

   Morda tam, cwelu. Pizdo czy suko do swojej matki, śmieciu, możesz mówić.

  5. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka dalej bezczelnie rezonuje covidową propagandę.

   Ściema ilości zarażonych – sam Kary Mullis, wynalazca technologii PCR, uznał PCR za niewłaściwą metodę do wykrycia infekcji wirusowej, a twórca „testu” RT-PCR prof. Ch. Drosten sam przyznał, że daje on niewiarygodne wyniki. Nawet prawdziwie „zakażony” (prawdę mówiąc nie wiadomo czym, bo wirus Sars-Cov2 nie został w całości zidentyfikowany), nie jest jeszcze chory, bowiem prawidłowy wynik dodatni oznacza tylko kontakt z patogenem, a nie bycie chorym (kuriozum choroby bezobjawowej).

   W związku z powyższym tworzy się prymitywną ściemę z ilościami zgonów na covid usiłując przykryć ilość nadmiarowych zgonów w wyniku utworzenia proceduralnie-zbrodniczego paraliżu służby zdrowia i ciągłego przyrostu rzeczywistych zgonów poszczepiennych (oficjalne dane można miedzy bajki włożyć). Manipulując ilościami zarażonych, chorych i zgonów (w tym zgonów z chorobami współistniejącymi) likwiduje się także statystyczne przyczyny zgonów, z którymi nie mogła sobie poradzić, od wielu lat, cała światowa medycyna. W ten sposób bowiem można w ogóle zlikwidować dotychczasową klasyfikację chorób nieuleczalnych i śmiertelnych – ograniczając się np. do stwierdzonego przeziębienia, albo jakiejś banalnej, dla zdrowego człowieka, stwierdzonej bakteryjnej infekcji.

   W konsekwencji cenzurą, przekupstwem i szantażem, z wykorzystaniem mediów i narzędzi organizacji międzynarodowych oraz władzy poszczególnych państw – niszczy się w sposób zorganizowany i metodyczny wolność osobistą, społeczną i gospodarczą (podstawa kultury i cywilizacji). Zaprowadza się totalitaryzm (nową normalność).

  6. Matka mówi

   Maciuś,

   Sprawdź sobie, debilu, że żaden Mullis nigdy tego nie powiedział. Tłumaczyłam ci trzy razy, kto to napisał, w którym roku, w jakim czasopiśmie i że jedynie przypisał do niego te słowa. A po drugie, te słowa mówiły o tym, że PCR nadaje się do wykrywania wirusa, a nie jego ilości – a więc wykrywa zakażenie, ale nie to, czy ktoś może zarażać.

   Ty jesteś, Maciuś, jakiś szczególnie tępy, ograniczony? Może jakaś szkoła specjalna i nie powinnam się śmiać? Tylko nie płacz mi tu, że ad personam znowu, bo wiesz, normalny człowiek jakby kilka razy już ktoś wyśmiewał wypisywane przez niego kocopoły jak te z Mullisem albo o „manipulowaniu statystykami” to albo by ze wstydu ich już nie powtarzał, albo by próbował polemizować. A ty klepiesz cały czas te same teksty. Nie wiem, myślisz, że się nie zorientuję za 4-tym razem, że p…..sz i podajesz fejki? A może ty lubisz być nazywany przeze mnie kretynem i idiotą – jakiś taki fetysz, przychodzisz pod każdy komentarz i walisz te same głupie teksty?

  7. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka dalej smoli swoje dyrdymały, tym razem – że kiedyś, coś, komuś, „wytłumaczyła” (czytaj – zamataczyła) i w swej mitomanii (kłamstwo patologiczne) pobija kolejne rekordy ignorancji wyznawcy jakiegoś neo-łysenkizmu.

   Kary Mullis pierwszy raz o nieskuteczności PCR wypowiadał się już dawno w kontekście diagnozowania HIV i później ostrzegał, że jego wynalazek nie powinien być używany jako medyczny test diagnostyczny. Zamierzonym zastosowaniem technologii PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy) było i nadal jest zastosowanie jej jako techniki produkcyjnej zdolnej do replikacji sekwencji DNA, a nie jako narzędzia diagnostycznego do wykrywania wirusów. Brak jest dowodów na to, że testowane RNA jest pochodzenia wirusowego. Musimy wiedzieć, skąd pochodzi RNA, dla którego kalibrowane są testy PCR. Oczyszczanie cząstek – czyli oddzielenie obiektu od wszystkiego innego, co nie jest tym obiektem jest niezbędnym warunkiem wstępnym do udowodnienia istnienia wirusa, a tym samym do udowodnienia, że RNA z danej cząstki pochodzi z nowego wirusa.

   Reszta na poziomie partyjnym towarzyszki.

  8. Matka mówi

   @Maciej

   Maciuś, aż mi cię szkoda. Zamiast zweryfikować sobie samemu po cichu proste rzeczy, ty brniesz w głupotę i robisz z siebie błazna, rozpaczliwie pisząc teksty w stylu, że „to insynuacje” i „SB”. Aż przykro patrzeć.

   Podaj mi, głąbie, link lub źródło oryginalne tej wypowiedzi Mullisa zatem. Ale nie link do jakiegoś portalu dla idiotów, gdzie Maciusiowi wszystko wcisną, jak wiarę w sw. Mikołaja, tylko link do źródła – nagranie, wywiad z nim, publikacja naukową jego autorstwa, gdzie pada takie sformułowanie. Od razu poszukaj, głąbie, tego nieistniejącego naukowca z Kalifornii od 7 uniwersytetów, którego mi też podsyłałeś.:):)

  9. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, wskazałem na Kary Mullisa, jako tego który już dawno uznał PCR za niewłaściwą metodę do wykrywania infekcji wirusowej. Niech towarzyszka znajdzie sobie film, gdzie Mullis tłumaczy, że wyniki PCR można tak zmanipulować, że jeśli zrobić się to dobrze, to można znaleźć prawie wszystko we wszystkim (używając pewnych procedur testu PCR, naukowcy mogą wymyślić wyniki, których chcą).

   A teraz łopatologicznie, specjalnie dla wyjątkowego tłumoka, towarzyszki „Matki” – PCR-yzm czyli współczesny łysenkizm.

   prof. dr hab. Roman Zieliński: „Obecna wiara w testy PCR przypomina pseudonaukowe teorie Łysenki. Minister Zdrowia od dawna twierdzi, że należy testować masowo aby wykryć zakażenia nawet, gdy ktoś jest „chory bezobjawowo”. Wystarczy plus w PCR aby potwierdzić chorobę. A że wiara w „pozytywny wynik testu PCR” nie ma nic wspólnego z wiedzą na temat ograniczeń tej reakcji to tym gorzej dla tej wiedzy.

   PCR to łańcuchowa reakcja polimerazy (ang. polimerase chain reaction, stąd PCR). Ta tajemnicza nazwa oznacza reakcję chemiczną polegającą na syntezie kwasu deoksyrybonukleinowego (DNA) w probówce. Przeprowadza się ją przy pomocy enzymu, który odgrywa kluczową rolę w rozmnażaniu komórek i organizmów, a mianowicie polimerazie DNA.

   Wyraz „łańcuchowa” wynika z faktu, że reakcja jest przeprowadzana wielokrotnie. Po zakończeniu pierwszej reakcji syntezy DNA, produkt tej reakcji natychmiast staje się substratem w następnej reakcji syntezy itd. aż do zatrzymania reakcji przez eksperymentatora. Pozwala to teoretycznie namnożyć DNA w milionach kopii.

   Jednakże jest to reakcja wymagająca czystego DNA. Oznacza to, że DNA najpierw należy wyizolować z danego organizmu, a dopiero potem namnożyć przy pomocy PCR. Tak otrzymany DNA można poddać dalszym analizom. Tym samym reakcja PCR nie nadaje się do rutynowej diagnostyki, w której nie jest izolowany czysty DNA.

   Materiał biologiczny, np. wymaz z nosa jest jedynie wstępnie oczyszczany i przy pomocy tzw. kitów jest izolowany materiał genetyczny wszystkiego co w nosie się znalazło. Innymi słowy w otrzymanej mieszaninie znajduje się przede wszystkim DNA ludzki, DNA grzybów, bakterii oraz DNA wirusów, które w nozdrzach się znalazły.

   PCR przeprowadzony na takim materiale namnoży każde DNA. Ponieważ wiele organizmów ma sekwencje podobne (tzw. homologiczne) nigdy nie ma pewności, co w reakcji PCR zostało namnożone. Tym samym wynik takiego namnażania nie ma żadnej wartości diagnostycznej.

   W przypadku koronawirusów sytuacja się komplikuje dodatkowo, gdyż ich materiałem genetycznym nie jest DNA, lecz RNA (kwas rybonukleinowy). Polimeraza DNA może syntetyzować tylko DNA zatem RNA wirusa należy przekształcić na DNA i dopiero potem poddać reakcji PCR (tzw. RT-PCR).

   Niestety RNA jest bardzo nietrwałe, okres półtrwania to czasami zaledwie 15 min. Dodatkowo, izolując RNA z wymazów z nosa, podobnie jak przy DNA, otrzymujemy głównie RNA ludzkie (95%) z niewielkim dodatkiem RNA pochodzącego od bakterii, grzybów i wreszcie wirusów. Aby zidentyfikować w tej mieszaninie RNA wirusa należy otrzymane RNA odpowiednio przygotować, pozbywając się inne RNA, co jest trudne i problematyczne. Oczyszczanie cząstek – tj. oddzielanie obiektu od wszystkiego innego, co nie jest tym obiektem jest niezbędnym warunkiem wstępnym do udowodnienia istnienia wirusa, a tym samym do udowodnienia, że ​​RNA z danej cząstki pochodzi z nowego wirusa. Powodem tego jest fakt, że PCR jest niezwykle czuły, co oznacza, że ​​może wykryć nawet najmniejsze fragmenty DNA lub RNA, ale nie może określić, skąd te cząstki pochodzą. Należy to wcześniej ustalić.

   W rutynowej diagnostyce tego się nie robi, gdyż procedura jest złożona i b. czasochłonna. Tym samym wartość diagnostyczna reakcji PCR (tu: RT-PCR) jest bardzo niska, zaś poziom błędnych odczytów jest wysoki. To zjawisko mogliśmy obserwować od początku tzw. epidemii w postaci wyników fałszywie pozytywnych i fałszywie negatywnych, słynnego stwierdzenia koronawirusa u kozy, papai czy w oleju silnikowym”.

   Reszta na poziomie łysenkizmu partyjnego towarzyszki.

  10. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Link do filmu z Kary Mullisem
   https://www.youtube.com/watch?v=0zEoRmJgt00

   W oświadczeniu wydanym 7 grudnia 2020 r. przez samą Światową Organizację Zdrowia stwierdza się, że test PCR używany do diagnozowania COVID-19 jest procesem problematycznym ze względu na wiele fałszywych wyników. Ten przyznany przez WHO „problem” pojawia się w następstwie międzynarodowych procesów sądowych ujawniających niekompetencję i nadużycia urzędników zdrowia publicznego i decydentów w zakresie polegania na testach diagnostycznych, które nie są odpowiednie do tego celu.

   https://web.archive.org/web/20201215013928/https://www.who.int/news/item/14-12-2020-who-information-notice-for-ivd-users

  11. kaja mówi

   nie rozumie dlaczego mają być przywileje dla zaszczepionych (przecież szczepionka nie chroni cię przed chorobą ) , a dla mnie jest bez różnicy czy mnie zarazi ktoś niezaszczepiony czy zaszczepiony.

  1. Dr mikrobiolog mówi

   „Świadectwo ratownika medycznego, czyli ludobójstwo w IIIRP”

   Na które Polacy sobie solidnie zapracowali: głupotą, lenistwem, zaniedbaniem.

   Miał być inny scenariusz biorąc powyższe?

  2. Boguslaw mówi

   A moze ty sam jestes najbardziej GLUPI, LENIWY, i NIEDBAJACY o PRAWDE?!
   ” Sila zlego na jednego…”, pasuje mi o wiele wiecej!
   To, co sie ostatnio przeciwko Polsce, jako bron, wytacza, to naprawde nie ma sie co dziwic!

  3. Zbigniew mówi

   Przyszla Baba do lekarza i mowi:

   Panie doktorze jestem zdrowa.

   _ To sie tylko Pani tak wydaje.

  4. Boguslaw mówi

   Totalnie odwrotna koncepcja walki do tej, przyjetej przez Fauci i jego satanicznych agentow, rowniez tych w Polsce!
   Zawsze ja, z sukcesem, stosowano, znajac niepodwazalne, naturalne zdolnosci adaptacyjne czlowieka!
   Wszystko inne, to jest bestialska, mordercza hucpa!
   Ludzie! Za to musi byc kara smierci! Nie ma dwoch zdan!
   Nie ma prawa laski dla satanistycznych masowych mordercow i celowej zaglady gospodarki swiata!

 2. benedykt mówi

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jest już jej zwiastunem. Gość wprawdzie w dalszym ciągu zarabia jeszcze „swoje”, ale powoli wygląda na to, że nie wszystkim świadomość życia z pieniędzy splamionych ludzkim cierpieniem i śmiercią jawi się jako świetlana przyszłość, dająca spokojny sen..

  1. Boguslaw mówi

   Popatrz, wlasciwie, lekarzom i innym, nalezacym do tego morderczego systemu, mozna, zamiast wielbic ich do nieba, jako czyniacych wielka ofiare dla Zdrowia Ojczyzny, postawic bezposrednio ZARZUT, wspoldzialania w MORDERSTWIE NIEWINNYCH, ZDROWYCH, RODAKOW!
   Robmy to wszyscy, nie pozwolmy sie zarzynac lacyferianskim bestiom, wreszcie musi peknac ta granica ludzkiego sumienia, ktore, na razie przytlumione PASOZYDOWSKIMI PIENIEDZMI, czeka na obudzenie i powalenie tej gigantycznej morderczej, piramidy!
   NIE DAJMY SIE ZAMORDOWAC TYM PIZDZIELSKIM PASOZYDOM, i to za nasze, ciezko wypracowane, pieniadze!
   Czy moze byc mozliwe jeszcze wieksze ponizenia Narodu, jak to! NIE DAJMY SIE!

  2. Matka mówi

   Boguś, takim jak ty, musi być bardzo ciężko w życiu. Śmiali się z ciebie już w szkole, czy dopiero na starość zostałeś takim przygłupem, wypisującym w Internecie teksty o lucyferianach, pasożydach i czytającym portale dla idiotów?

  3. Boguslaw mówi

   Jebaj sie lucyferianska pizdo!

  4. Matka mówi

   Zmień pieluchę, cwelu, bo widać znowu za bardzo cię emocje poniosły.

 3. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  W lutym ub. roku stwierdziłem, że to zwykła grypa. Właśnie to samo stwierdziło 7 amerykańskich uniwersytetów. Żeby się o tym przekonać doprowadzono do śmierci milionów ludzi na świecie. I co, i dalej będzie istniało WHO, ONZ? Jakby nic się nie stało? Moraver nadal będzie Zbawcą Ojczyzny a Kałczyński Naczelnym Impotentem Kraju?

  Panie ZERRO! Nie chcesz pan wiedzieć kto doprowadził do śmierci tylko w ub. roku 100 tys. Polaków? Nie? To po co ta prokuratura? Ona jest tak samo potrzebna jak „służba zdrowia”!

  1. Matka mówi

   7 amerykańskich uniwersytetów – buhahahahaha…. Jeden to uniwersytet z Koziej Dupy, drugi z Mysiej P…py, trzeci spod Psiego Ogona – dawaj zabawny mitomanie jakiś link do tego opracowania, zobaczymy jak się pozostałe 4 nazywają:).

  2. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Zamknij mordę, parchu, buahaha!

  3. Matka mówi

   W sumie tak, ty się do szczekania jedynie nadajesz. Więc jeszcze raz, dawaj głos, kundlu!

  4. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Naukowiec kliniczny i immunolog-wirusolog z laboratorium w południowej Kalifornii dr. Derek Knauss twierdzi, że wraz z innymi naukowcami z 7 uniwersytetów pozywa CDC o masowe oszustwa. Powód: Covid-19 nie został znaleziony w żadnej z 1500 próbek „pozytywnie” przebadanych osób. Okazało się, że wszyscy ludzie mają grypę A, a w mniejszym stopniu grypę B.

   „Kiedy mój zespół laboratoryjny i ja poddaliśmy 1500 pozytywnych próbek Covid-19 postulatom Kocha i umieściliśmy je pod mikroskopem elektronowym (SEM), nie znaleźliśmy żadnego Covidu we wszystkich 1500 próbkach. Stwierdziliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A i niektóre grypy B”. „Kiedy wysłaliśmy pozostałe próbki do Stanford w Cornell i do niektórych laboratoriów na Uniwersytecie Kalifornijskim, to również otrzymali ten sam wynik: żadnego covida. Znaleźli grypę A i B. Następnie wszyscy poprosiliśmy CDC o żywe próbki Covid. CDC stwierdziło, że nie mogą przekazać, ponieważ nie mają takich próbek ”.

   Dr. Derek Knauss podsumowuje: „Skoro Covid ma być wszędzie, to jak to możliwe, że nikt w żadnym laboratorium na świecie nie wyodrębnił i nie oczyścił tego wirusa w całości? To dlatego, że tak naprawdę nigdy nie znaleźli wirusa, jedyne, co kiedykolwiek znaleźli, to małe fragmenty RNA, które i tak nigdy nie zostały zidentyfikowane jako wirus”.

  5. Matka mówi

   Dziękuję, że pomogłeś z cytatem, ale szkoda, że podałeś go bezmyślnie, nie weryfikując, jak zawsze. Bo jest to kolejny fejk. Ten cały wasz dr Derek Kanuss nie istnieje – nie ma takiego naukowca w południowej Kalifornii, nawet w Północnej, ani nawet w całych Stanach. Oczywiście, można to łatwo sprawdzić, wyszukując publicznie dostępne wyszukiwarki pracowników naukowych albo choćby przeszukując sieć i znajdując trochę informacji o tym, jak powstała ta krążąca w necie bzdura. Oczywiście, nie ma też żadnych badań opublikowanych przez nieistniejącego dra Kanusa. Oczywiście, tym bardziej więc, nie ma 7 uniwersytetów, co z nim pracują.

   Zostało dwóch idiotów łykających bzdury z Internetu – Maciuś i ten imbecyl wyżej.

  6. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Cóż…, towarzyszka ze znanym tutaj wdziękiem SBeckiej baby dziękuje za cytat. Brak realnego istnienia albo nieistnienia jest czasem trudno udowodnić w wirtualnym świecie internetu, szczególnie obecnie. Tylko ciosani fanatycy są zawsze swego pewni.

 4. Rafał mówi

  No i co z tego? Kto się tym przejmie? Me(r)dia głównego ścieku milczą- i będą milczeć!!! Cisza na twitterze JKM ( „jedynego patrioty i prawicowca” jak tę onucę i agenta razwiedki określił tu jakiś poczciwy naiwniak), cisza u Ziemkiewicza ( kmiota pozującego na guru prawicy, a tak naprawdę nie mogącego żyć bez swojego „komendanta” jak tow. Ziemkiewicz pisze o pedrylu z Żoliborza). Ile osób przeczyta to na wprawo.pl? Ile przekaże dalej? Reszta albo sie nie dowie, albo nie uwierzy. Przy urnie można najwyżej wymienić PiS na PO lub Hołownię, albo dopuścić do władzy Zandberga, Spurek i Lempart. Na przewrót siłowy nie ma szans ( chyba) więc co nam pozostaje? Obawiam się, że rola Żydów albo homo – czyli naszywki albo opaski, getta, szykany, obozy dla niezaszczepionych i niepoprawnych politycznie. Obym się mylił- oby!!!!

  1. Dr mikrobiolog mówi

   Ludzie z dobrobytu stracili instynkt samozachowawczy, a za dwa tygodnie pod palmami z drinkiem w basenie zapłacą każdą cenę. Bo ja nie potrafię żyć bez wakacji i podróży. To najczęstsze tłumaczenie i młodych i starych. Totalne bezmózgi. Oni po prostu nie rozumieją znaczenia treści które czytają, czy też słuchają. Patrzą tymi swoimi bezmyślnymi oczami i widać, że oprócz pojedynczych słów nie rozumieją niczego. To jest syndrom pełnego garnka z doświadczenia z myszami które dostały wszystko i o nic nie musiały walczyć. Ostatni samiec skończył przed ” lusterkiem rozczesując swoje futerko”. Moim zdaniem jest to następstwo tego, że myślenie wymaga jednak najwięcej energii. Mózg to najbardziej energożerny ludzki organ, więc jego używanie „kosztuje” najwięcej. Większość ludzi woli przerzucać tony węgla z miejsca na miejsce, nosić ciężary, czy ręcznie kopać doły, niż przeczytać cokolwiek (tym bardziej ze zrozumieniem), nawet niewielką nowelkę, nie mówiąc już o wypracowaniu (np. uczniowie), czyli napisaniu własnego tekstu. Na prawdziwy wysiłek umysłowy stać niewielu, w każdym razie mniejszość spośród ogółu ludzi.

   Jak to jest możliwe, że fikcyjna „pandemia” ma się w III RP tak dobrze?
   Motto żydowskie! Motłoch słowem ogłupimy a na opornych bandytów z prewencji i sanepidu napuścimy!

   30 % ludzi to kompletni idioci ! i ich żydzi bardzo łatwo przerobili na na wystraszonych małpoludów!

   30 % to typowi Konformiści [uleganie wpływom, podporządkowanie dostosowanie się do obecnego porządku żydowskiego covidowego.]

   40 % to myślący obywatele w Polsce to są najgroźniejsi dla obecnego
   porządku żydo-covidowego obywatele ! i to na nich są wysyłani do pacyfikowania bandyci z prewencji!

   Reasumując!
   terror medialny wraz z terrorem fizycznym doskonała droga do zastraszenia [ czytaj zgnojenia każdego ] tym schematem posługiwali się w Niemczech NAZIŚCI na żydach ! a dziś żydo-globaliści

 5. Darek mówi

  Te tzw przywileje dla zaszczepionych, powrót do normalności. Ludzie wyrzekli się godności honoru i człowieczeństwa dla pieniędzy i przywilejów. I to ma być materiał do budowy nowego ładu?

 6. W K mówi

  Oglądałem ten film wczoraj, gdy wjeżdżałem do Polski, a z głośników nadawali tekst, że każdy wjeżdżający do Polski musi iść na kwarantannę. Jeżeli kiedyś tym wszystkim mordercom Polaków będziemy płacić emerytury, to będzie jedna z naszych większych porażek życiowych.

  1. Tragiczne mówi

   Już płacimy, w Ydolandzie. Chyba jeszcze ktoś z tych „wybitnych , zasłużonych dla POLAKÓW „, żyje.

 7. Matka mówi

  Sumliński – notoryczny plagiator, który rzekome wypowiedzi Komorowskiego spisał żywcem z McLeana, swoje rzekomo własne historie życia ze Steinbecka, a wypowiedzi rzekomych policjantów z Coelho. To tylko kilka przykładów. W każdej jego książce znajdują się dziesiątki zupełnie wymyślonych zdarzeń, wypowiedzi, cytatów, żywcem zerżniętych z jakichś powieści. Inaczej mówiąc, gość notorycznie kłamie i wymyśla fakty, przedstawiając je za rzeczywiste. To w sumie już wystarczy, by skomentować jego wywiad z tym rzekomym ratownikiem. Ostatnio Media Narodowe łyknęły wywiad z kolesiem, który podszył się pod niemieckiego lekarza. Naprawdę więc nie zdziwi mnie już żaden kit, który łykną tak „wielce poważne” media jak wasz portalik.

  1. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Klasyka wszystkich towarzyszy – pomówienia, insynuacje i zwyczajne kłamstwa. Jak widać konfidenci SB dochowali się licznego potomstwa na drodze do „nowej normalności”.

  2. Wojciech mówi

   standard – sz-matka, jak i inne lewactwo może tylko deprecjonować autorów, nie mogą dyskutować z tym co ten człowiek mówi. zarobki, testy, zdrowi ludzie w szpitalach, „pandemio trwaj”

  3. Matka mówi

   Deprecjonować plagiatorów, jak już. Takich, co to zmyślają rzekome wypowiedzi polityków, policjantów, swoich źródeł, przedstawiane jako autentyczne w swoich książkach. Oczywiście, że tak, każdy inteligentny człowiek deprecjonuje tak żałosne źródła informacji.

  4. Matka mówi

   Maciuś, challenge dostałeś, a nawet dwa – znajdź mi nieistniejącego dr Knaussa z Kalifornii od badań rzekomych z 7 uniwersytetami, o których ty razem z tym drugim przygłupem z rysunkiem twarzy kretyna w nicku pisaliście. I znajdź mi źródło słów Mullisa o PCR, o których piszesz notorycznie.

   Naprawdę, zrobisz z siebie mniejszego kretyna, jak napiszesz – ok, dałem się nabrać na fake newsy, niż jak będziesz próbował bronić się tak żałośnie jak teraz, czyli kopiując te same teksty o „insynuacjach” i „SB”, jak jakiś ruski bot, mało inteligentnie zaprogramowany do tego.

  5. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   megalomania towarzyszki dorównuje jej partyjnemu fanatyzmowi i prostactwu

 8. Dr mikrobiolog mówi

  Ci oprawcy dobrze rozumieją psychologię mas i sztukę manipulacji. Polecam wywiad jakiego udzielił były wiceprezydent firmy Pfizer i jednocześnie naukowiec. Kto, jak kto, ale ten człowiek ma wyjątkowe kompetencje aby zabrać głos.
  https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

  Cytat z https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101580,25738594,ratownik-medyczny-jakie-kwalifikacje-powinien-posiadac-czy.html

  „Ratownik medyczny – wykształcenie

  Są trzy drogi do pełnienia funkcji ratownika:
  Pierwszą, podstawową drogę stanowi ukończenie studiów medycznych na kierunku ratownictwo medyczne. Studia te są dwustopniowe i już po ukończeniu I stopnia (licencjat) student otrzymuje tytuł ratownika medycznego, jednakże nie jest to tytuł lekarza. Jednym z głównych miejsc pracy ratowników medycznych (nie lekarzy medycyny ratunkowej oraz ratowników) są karetki. To właśnie w ambulansie, w przypadku nagłych wypadków udzielana jest pierwsza pomoc i zajmują się tym osoby po ukończonych studiach na kierunku ratownictwo medyczne.

  Inną drogą jest ukończenie 6-letnich studiów lekarskich, a następnie odbycie stażu i tzw. specjalizacji z dziedziny medycyna ratunkowa, zakończonej państwowym egzaminem specjalizacyjnym. Zaliczenie tego egzaminu (ustnego oraz teoretycznego) skutkuje otrzymaniem tytułu lekarza medycyny ratunkowej. W Polsce lekarzy z tym tytułem jest około 700, co stanowi znikomą liczbę na w stosunku do zapotrzebowania prawie 40 milionowego kraju. Specjaliści z tego zakresu pracują na szpitalnych oddziałach ratunkowych.

  Kolejną drogą do uzyskania tytułu ratownika jest odbycie kursów/szkoleń z zakresu ratownictwa, które dostępne jest dla pracowników służb bezpieczeństwa, np. policji, straży pożarnej, straży granicznej. Ratownikiem na najniższym szczeblu może być więc osoba, nie posiadająca żadnego wykształcenia medycznego, a jedynie odpowiednie kwalifikacje.”

  ///Szkoda, że w gumowych rękawicach, żeby żałobę za paznokciami zakryły.///

  1 /Ratownik był w „stroju służbowym”, do którego należą też rękawiczki.
  2/ Dłonie też mogą mieć cechy mogące identyfikować osobę.

  Reasumując, wielki szacunek dla człowieka, mimo iż, być może, niedouczony brudas i kłamczuch (jak można wnioskować z komentarza) jednak zdecydował się przedstawić okrutną rzeczywistość.

 9. Zbigniew mówi

  Jak poinformował w piątek ośrodek, mężczyzna, który opublikował w sieci wideo jak publicznie pluje na twarze bohaterów zamordowanych przez komunistów wysłał do serwisu Zrzutka prośbę o zablokowanie tej Zrzutki. Dla potrzeb serwisu twarz została zanonimizowana.

  „Jako fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu zamierzamy postawić go przed sądem; Art. 261. [Znieważenie pomnika] Kto znieważa pomnik lub inne miejsce publiczne urządzone w celu upamiętnienia zdarzenia historycznego lub uczczenia osoby, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności” – czytamy.

  Pilnujemy wspólnych spraw
  Zależymy od Twojego wsparcia
  Zbiórka, którą otworzyła fundacja Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu dotyczy opłacenia prawnika, który sformułuje zawiadomienie do krakowskiej Prokuratury oraz prawnika, który będzie reprezentować fundację przed krakowskim sądem.

  Zobacz też: Wrocław: co dalej z pomnikiem Żołnierzy Wyklętych? Część radnych sprzeciwia się jego budowie

  Kresy.pl/Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu

  😂 💕 chce postawić przed sądem Franciszka V., który znieważył pomniki żołnierzy podziemia niepodległościowego Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” i Józefa Franczaka „Lalusia”; na swoim profilu na portalu Facebook opublikował wideo, na którym znieważa ich pomniki w krakowskim Parku Jordana.

  👍 Kazda ostatnia dniowke kazdego miesiaca przepracuje z radoscia na rzecz tej fundacji – tzn nic nie bede robil (jak sie uda) z radoscia ze we wlasciwej sprawie.👍

  1. Boguslaw mówi

   Ludzie, CO WY TUTAJ powyzej, wogole, PISZECIE!
   Ani na temat, ani sensownie!
   Pomyslcie, ze inni Was tutaj chca czytac i poswiecaja Wam czas. Postarajcie sie w zamian za to na przyszlosc, pisac troche bardziej ” do rzeczy”! Dzieki!

 10. Maksymilian mówi

  Ratownikom medycznym nie można wierzyć. To co się dzieje w karetkach i na Sorze woła o pomstę do nieba. Połowa Ratowników nie nadaje się do zawodu. Nie nadają się nawet na kurierów i do przewożenia chorych. Zdarza sie, że jeżdżą po wódkę na sygnale, palą papierosy w szpitalnej ubikacji i nie potrafią zrobić opatrunku. Wiem co mówię.

 11. Powiernik Pana Boga mówi

  Odpowiedź jest dawno znana…..depopulacja…Rodhschild i Rockefeler …dwie najbardziej zbrodnicze rodziny …nazistowskie IV Rzeszy niemieckiej …
  Naziści co żydami się nazwali https://public.3.basecamp.com/p/bka5gUGKZLFYcZ2aVM5ZFPmm
  Jedyna nadzieja to Armia USA….która obecnie rządzi w USA …
  Media to własność korporacji, one są fałszywe ,będą kłamać…
  Obecnie Waszyngton D.C. …za drutem kolczastym to upadłe państwo utworzone w 1871 (Akt)
  Trump unieważnił to …i USA stało się ponownie Republiką.
  Fałszywe media mają zakaz publikowania prawdy …z reguły twierdzą …to są teorie spiskowe…
  Nie, to nie są teorie spiskowe…te zbrodnie na narodach to rzeczywistość.
  Trump wróci za chwilę …ale uważajcie bo na świecie może sprawdzić się przepowiednia o.Klimuszki…wszystko to co opisał, wskazuje na ten czas….

 12. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  I co my tu widzimy… ano widzimy lalsyczny atak parchów, którzy nie mając argumentów atakują tego ratownika personalnie. A bo ma brudne paznokcie, a bo rudy jest, a bo rudy i łysy, a bo jego żpna się puszcza, a bo puszcza jego żony wymaga przystrzyżenia, a bo…. jego dziecko nie jest jego, a bo…

  W skrócie – ratownik demonstruje, że jest elementem maszynki do mordowania Polaków, na co parchy mówią, że jest białym suprematystą. Nazistą! Zaaabić gooo!

 13. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  „Laboratoria w USA nie mogą znaleźć Covid-19 w 1500 pozytywnych testach PCR” – http://zaprasza.net/a.php?article_id=36849

  „CDC oskarżone o masowe oszustwa:
  Testy na 7 uniwersytetach WSZYSTKICH ankietowanych osób wykazały, że nie mają one Covid, ale po prostu grypy A lub B – statystyki RIVM i UE:
  „Korona” prawie zniknęła, nawet w przypadku śmiertelności”

  Powoli, powoli, zmierzamy do Norymbergii 2.0.

  Przynajmniej w 'polsce’ za te setki tysięcy trupów ktoś musi zawisnąć! Jeśli nie, to czego się czepiacie Ukraińców i niemców!

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   „Jeśli nie, to czego się czepiacie Ukraińców i niemców!”

   Jeśli Moraver po zamordowaniu kilkuset tysięcy Polaków uchodzi za ich zbawcę, to tym bardziej Bandera!
   Więc SLAWA UKRAINU! Że nie wrzasnę Heil Hitler na cześć Kałczyńskiego*!

 14. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  „Jeśli nie, to czego się czepiacie Ukraińców i niemców!”

  Jeśli Moraver po zamordowaniu kilkuset tysięcy Polaków uchodzi za ich zbawcę, to tym bardziej Bandera!
  Więc SLAWA UKRAINU! Że nie wrzasnę Heil Hitler na cześć Kałczyńskiego*!

 15. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  I co tam, fyutku dyżurny, nie zabrałeś gaci na zmianę? To se kup pampersy, zasrańcu!

  Gdzie mój wpis

  >>
  „Laboratoria w USA nie mogą znaleźć Covid-19 w 1500 pozytywnych testach PCR” – http://zaprasza.net/a.php?article_id=36849

  „CDC oskarżone o masowe oszustwa:
  Testy na 7 uniwersytetach WSZYSTKICH ankietowanych osób wykazały, że nie mają one Covid, ale po prostu grypy A lub B – statystyki RIVM i UE:
  „Korona” prawie zniknęła, nawet w przypadku śmiertelności”

  Powoli, powoli, zmierzamy do Norymbergii 2.0.

  Przynajmniej w 'polsce’ za te setki tysięcy trupów ktoś musi zawisnąć! Jeśli nie, to czego się czepiacie Ukraińców i niemców!<<

  Co w nim nie tak, że przyprawia cię o sraczkę!? Może zmień zawód, co!? Weź kredyt i "zostań siem celebrytom, palancie!"

  A Polską se mordy nie wycieraj!

  TFUUU!

  1. Matka mówi

   Nie wiem do kogo piszesz, tępy przygłupie (czy raczej tępy dyżurny przyglupie tego portalu), ale pewnie nie zauważyłeś, że już pisałam co, że łyknąłeś kit jak stąd do Jowisza. Nie istnieje żaden dr Knauss z Kalifornii południowej (ani północnej też), nie istnieją więc też żadne badania, jakie niby miał wykonać z tymi 7 uniwersytetami). Łykając taki kit pokazałeś, że jesteś głupszy od jamochlona. I jeszcze się tym chwalisz.

 16. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  Może zmień zawód, co!? Weź kredyt i „zostań siem celebrytom, palancie!”

  Bo to co tu wyprawiasz woła o pomstę do nieba!

 17. finka mówi

  Nie karmcie trolla, który nie wiedzieć czemu przybrał żeński link, gołym okiem widać widać, że rząd psychopatów nie zamierza zmieniać strategii, zamiast leczyć tylko szczepienia i dobijanie zdrowia Polaków maskowaniem obejrzyjcie rozmowę z prof.Rutkowskim jak opłaceni przez Big Pharmę nękają lekarzy https://www.youtube.com/watch?v=ehQgVO7QAYE

  1. Matka mówi

   Ty też, ruski bocie, wierzysz w nieistniejące „badanie” nieistniejącego dr Knaussa i 7 uniwersytetów? Wy, idioci, rozmazanie się przez pączkowanie w Internecie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.