Lichocka wściekła na Pospieszalskiego za krytykę pandemicznej strategii rządu w „Warto rozmawiać”: „Zwrócę się do prezesa TVP o wyjaśnienie”

Jan Pospieszalski w "Warto rozmawiać"/ fot. screen
22

W poniedziałek (12.04.2021) TVP wyemitowała program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, w którym nie zostawiono suchej nitki na rządowej strategii walki z pandemią. W programie udział wzięli: Tomasz Wróblewski z Warsaw Enterprise Institute, który wydał raport doktora Pawła Basiukiewicza „Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii”, mec. Piotr Schramm, dr Zbigniew Martyka, dr Zbigniew Hałat oraz prof. Ryszard Rutkowski.

– W rok po ogłoszeniu pandemii i kolejnych falach zarazy statystyki pokazują, że szczepienia nie spowodowały oczekiwanego zatrzymania choroby, a polityka lockdownu, w tym także zamknięcie służby zdrowia, przynosi fatalne rezultaty. Walcząc z koronawirusem odnotowaliśmy zapaść w leczeniu innych groźnych, przewlekłych chorób. Coraz większa grupa lekarzy głośno wyraża swój niepokój wobec przyjętej bezalternatywnej i jak widać mało skutecznej polityki rządu. Zamiast debaty z tymi medykami i naukowcami, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej wszczyna wobec nich postępowania dyscyplinarne. W dramatycznej sytuacji są też przedsiębiorcy, którzy mimo tarcz i doraźnej pomocy bankrutują i likwidują firmy. Czy o sposobach radzenia sobie z kowidową pandemią można otwarcie dyskutować? Czy stawianie tylko na powszechne szczepienia to jedyna bezpieczna strategia? O tym z medykami i ekspertami warto rozmawiać – powiedział Pospieszalski we wstępie do programu. CAŁY PROGRAM TUTAJ. Warto obejrzeć!

Po obejrzeniu tego odcinka „Warto rozmawiać” posłanka PiS Joanna Lichocka ruszyła do ataku na Pospieszalskiego zapowiadając na Twitterze, że złoży wniosek o wyjaśnienie do prezesa TVP Jacka Kurskiego oraz podejmie interwencję w Radzie Mediów Narodowych.

– Jak to możliwe, że w TVP nadawany jest program atakujący walkę z epidemią, podważający politykę rządu w tej sprawie, podważający noszenie maseczek itp. To kolejny raz, gdy coś takiego dzieje się w TVP. Niedopuszczalne przekroczenie granic – napisała Lichocka. Zarzuciła też Pospieszalskiemu, że jest przeciwny lockdownowi, ponieważ nie „może zarabiać koncertami”.

– Droga Joanno! A ja jestem za wolnością słowa, dyskusją, brakiem cenzury. I mówię to jako poseł Solidarnej Polski, której politycy od 9 grudnia 2020 nie goszczą w programach publicystycznych TVP, bo „niezgodnie z linią rządu” bronimy polskiej suwerenności. Pomimo to bronię wolności w TVP! – odpowiedział Lichockiej poseł Janusz Kowalski.

Fakty są następujące: badania wykazały, że maski nie działają, a lockdownowa polityka rządu już doprowadziła do ponad 100 tys. nadmiarowych zgonów. Ale o tym nie można mówić, a ten, kto pozwala o tym mówić, to wróg ludu, którego rozsierdzona Lichocka postawi do pionu. Lichocka jest najwyraźniej na tyle mało bystra, że nie rozumie, iż przez takie występy, jak jej, PiS wyląduje na śmietniku prędzej niż później.

Źródło informacji: Warto Rozmawiać, Twitter

Zobacz też:

Maseczki szkodzą zdrowiu! Mocna odpowiedź lekarza na rządowe rozporządzenie ws. zakrywania nosa i ust

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Lichocka, twór PISdopodobny otworzył kloakę. Małe dzieci już wiedzą,że kurwy morawieckie i spółka dostały za wirusowe oszustwo miliony $$$$$$. Trzeba się wywiązać, bo kto wie jakie haki mają możni tego świata na te pacynki z Wiejskiej. 980 milionów dolarów MFW zaproponował Łukaszence za zamknięcie kraju, ten olał te kurwy, to mu próbowali drugi Majdan urządzić, tak działają te demony !

 2. marcus mówi

  Trwają targi Ziobry z Kaczyńskim, który za priorytet postawił ratyfikowanie przez Sejm ustawy o zwiększeniu zasobów Unii Europejskiej. Przegłosowanie tej ustawy oznacza utratą naszej suwerenności. Emisja programu Warto rozmawiać jest elementem tej gry. Program wyemitowany w godzinach nocnych przejdzie bez echa, przykryją go kolejne mrożące krew w żyłach informacje o wzroście zakażeń i zgonów. Kaczyński to socjalista, który realizuje plany globalistycznych elit „Europejskiego Super Państwa”.

  1. MAREK mówi

   Kto z wyznawców Unii Europejskiej powie ludziom że jedynym kierunkiem UE nadanym przez obecnego patrona UE KOMUNISTĘ SPINELLEGO jest : „„Europejska rewolucja musi być socjalistyczna” oraz „Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani, a wśród młodych trzeba obudzić nową energię.” -MANIFEST KOMUNISTYCZNY Z VENTOTENE

 3. Sprzedajni politycy i media mówi

  BRAWA dla Pana Janusza Kowalskiego !!! PRAWDĄ w fałszywe ślepia. PiS się zmienił.

 4. MAREK mówi

  Jeżeli do miernoty intelektualnej o chamskim zachowaniu typu lichocka nie dotarł przekaz tego programu to co do niej dotrze ??? To dzięki takim miernotą jak lichocka już 100 000 Polaków straciło życie !!!
  Dzięki takim jak lichocka, witek, budka, niedzielski, itp. będzie ich jeszcze więcej ! Pani lichocka i jej podobni to zbrodniarze !

 5. Polak mówi

  Lichocka może znowu srodkowy palec pokażesz?

 6. ledifnia mówi

  Lichocka sie kompromituje w oczach myslacych ludzi. Co za beton, tepy apartczyk, nie rozumiejacy wartosci wolnosci slowa, otwartej dyskusji, znaczenia konstruktywnej krytyki, a z taka mamy do czynienia ze strony krytykow strategii pandemicznej rzadu. Oni podaja argumenty, w tym naukowe dane i chca takiej dyskusji. Tacy ludzie jak ona, to sa grozne male mozdzki. Dla nich nie jest najwazniejsza rzecza dobro Polski i Polakow, efektywne rozwiazania problemow. Dla niej slepe przyklaskiwanie jednej stronie, powielanie propagandy tej strony, nie przyznanie sie do bledow sa wlasciwa postawa. Widac ze w ramach tej postawy jest rowniez atak na krytykujacych jej strone, lacznie z ich karaniem.

 7. Hammurabi mówi

  Czyli według pani Lichockiej krytyka rządowych dokonań w dodatku bardzo wątpliwej próby jest przestępstwem…
  No brawo!
  Żyję dość długo na tym świecie, by pamiętać czasy, kiedy faktycznie linia partii była kierunkiem „całego” narodu a jej idee jedynymi „właściwymi”. Każdy który ośmielił się krytykować dokonania partyjnych wodzów w najlepszym wypadku kończył jako „bezrobotny z wilczym biletem”, choć częściej jego problemy polegały na przymusowym odosobnieniu zasądzanym przez do dziś aktywnych sędziów.
  Faktycznie, wówczas takie tuzy jak Kozera, Tumanowicz, Stefanowicz, Zwiefka, Racławicki, Woźniak prędzej by sobie język odgryzły niż choć i jotę wysunęli przed szereg miernot biernych ale wiernych!
  Urodzonej w 1969 roku paniusi w pustym łebku całkiem się już poprzewracało, choć pewnie coś z tamtych czasów pamiętać musi!
  Piąte posiedzenie sejmu z dnia 13 listopada dobitnie ten fakt potwierdziło i dało wiele do myślenia nad kulturą i Komisja Kultury i Środków Przekazu, której jest „wiceszefową” i pokazem „niedopuszczalnego przekroczenia granic”.

 8. Ewa-Maria mówi

  Bez słów wypowiedzianych przez Lichocką i tak PiS wyląduje na śmietniku historii. Będzie to za sprawą Morawieckiego i jego pomagierów oraz ich płatnych klakierów.

 9. tramp6 mówi

  Paniusia Lichocka nie została rozliczona za paluszek więc niech babsztyl nie zabiera głosu w sprawach tak ważkich jak paraliż służby zdrowia i całej gospodarki Polski,Jasiu Pośpieszalski ma zawsze alternatywę pracy a posłanka Lichocka??-wycieczka do Korei Północnej-w nagrodę .
  Nie ważne jaki to program liczy się polska racja stanu ponad wszystko i wara wszelakiemu kołtuństwu.
  Czas pokaże i wyjdzie na jaw jak wiele złego rząd zrobił pod przykrywką tzw.pandemii.

  1. Darek mówi

   Lichocka to taka suczka pisowska nic wiecej.Nie zwracalbym na nia uwagi bo nic nie znaczy

 10. xxx mówi

  Tej warcholicy mozna pokazac ten sam palec, ktorym pocierała sobie nos.. pisiesyny to takie same antypolskie szkodniki jak platfusy

 11. wiktorr mówi

  Tow. Lichocka nie może zrozumieć jak to jest, że znalazł się jeden uczciwszy dziennikarz w partyjnej telewizji. Wyrzucić! Tow. Lichocka nie zauważyła, że te złote mysli wyrzuca na forum jasno dając przekaz milionom POlaków. „Telewizja to nasza partyjna tuba propagandowa” Jaki będzie tego koniec? Jak za PRLu. Nikt nie będzie tego ogląfał. Już i tak teraz ludzie światli i otwarci na fakty, na dowody , czerpia wiadomości z niezaleznych serwisów z internetu. Telewizja to przeżytek, może emeryci jeszcze coś oglądają. Ogłupiani serialami, a w przerwie, gdy ich mózg jeszcze jest uspiony serialowa papką oglądaja bezrefleksyjnie partyjne wiadomości. To już przypomina czasy III Rzeszy. Jedynie słuszna informacja. Może by tak tow. Lichocka zaczęła prowadzić dzienniczek rewolucyjny pt. „zapiski politycznej prostytutki”?

 12. jacek mówi

  Lichocka to taki PISowki czekista… 🙂

 13. Rebih mówi

  Wg Lichockiej podważanie polityki partii to przekroczenie granic. Te słowa najlepiej charakteryzują całe jej środowisko obejmujące PiS-owskich degeneratów i funkcjonariuszy Sakiewicza.

 14. ners mówi

  Lichocka to ta ku. wa która jeszcze jak okupowała stołek w TVP nie wpuściła Korwina do studia na program z innymi politykami. Dość stara sprawa.

 15. Fgr mówi

  Ludzie z pisu nigdy nie powinni dojsc do wladzy poniewaz sa msciwi i wykoncza kazdego kto im sie sprzeciwi To bardzo niebezpieczni ludzie.

 16. piotr dean mówi

  SP wchodzi w buty Konfederacji i będą tak robić do wyborów, odbiorą częśc elektoratu, po czym wejdą do sejmu i przykleją się do pisu i znowu socjalizm nie będzie im przeszkadzał. Ludzie, myśleć!

  1. Rebih mówi

   Typowa dywersyfikacja wyborców. Kiedyś Palikot odgrywał taką rolę dla PO, poszerzając elektorat do najskrajniejszej lewicy. Dziś SP próbuje dla PiS utrzymać prawicowy elektorat. Ale słowa i symbole swoje, a czyny SP swoje. Od wyborów dzieli nas co najmniej rok, trudno będzie im utrzymać tę niewygodną pozycję siedzenia okrakiem na dwóch stołkach.

 17. leszek mówi

  kilka uwag:
  1. nie ma niezależnych mediów i emisja niezbyt politycznie poprawnych materiałów w godzinach zerowej oglądalności jest praktyką we wszystkich tv (szczerze to nie sądzę, aby wprawo tv emitowała przekaz lewacki jako jeden z wielu)
  2. uważam, że pani L. jest typowym partyjnym betonem, ale nawet przy głosowaniu nie możemy zaprotestować, bo, sorry, taką mamy ordynację
  3. ludzie władzy obojętnie jakiej orientacji dążą do jej pełni i tępią przeciwników
  …. ale fajne pierdoły napisałem… pozdrowienia dla zdroworozsądkowców…

 18. leszek mówi

  i jeszcze coś… kocham tę stronę i oby istniała jak najdłużej…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.