Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gustavo mówi

  JACEK PRZESTAN PIERDOLIC I WEZ ZORGANIZUJ PRAWDZIWYCH KSIEZY POLSKICH i PROKLAMUJCIE POLSKI KOSCIOL NARODOWY…SRAC NA WATYKAN TA KLOAKE SZTANIZMU…TO KURWY SA NA USLUGACH RODZINY ROTSZYLDOW i INNYCH ZYDOW CHAZARSKICH WROGOW CHRZESCIJANSTWA I LUDZKOSCI !!!…MIEDLAR NA ULICE Z KISIEZMI i POLAKAMI PATRIOTAMI i ROBCIE POLSKI KOSCIOL NARODOWY !!!…PRZEJMIJCIE KOSCIOLY !!!…NAROD POLSKI WAS POPRZE !!!…CZS NA REWOJUCJR NARODOWA i WYZWOLENIE POLSKI Z POD BUTA UKRAINSKICH ZYDOW CHAZARSKICH…NIE BUJCIE SIE NAZYWAC ZECZY PO INIENIU…POLACY NASTAL CZAS NA WYZWOLENIE OJCZYSNY Z POD JAZMA ZLA !!!…JESLI TEGO NIE ZROBIMY JUZ TERAZ !!!…TO ZA…NAWET KILKA MIESIECY…BEDZIE ZA POZNO i POLSKA i NAROD POLSKI POGRZEZNIE W GOWNIE ISLAMU I BANDERYZMU !!!

  1. Sylwester mówi

   Naród ..nie poprze – i to jest problem. Dobrze mówisz, ale zrób rekonesans po “babciach i ciociach” w moherowych beretach – ks. Jacek jest dla nich bandytą albo nikim – BO O NIM NIE WIEDZĄ! Słuchają tylko tych ubranych na purpurowo.. Banda złodziejskich hien drukujących dolara – dobrze wie, po co kupować tylko te prostytutki siedzące na samej górze… Dzięki temu mają całościowe pranie mózgów zapewnione… Ks. Jacek – robi to, co może i to jest bardzo potrzebne!!! Najpierw musimy przygotować grunt! Odtruć ludziom mózgi – inaczej szarpanina na ulicy nic nie da …wręcz przeciwnie – zaprzepaścimy wszystko! Spokojnie, systematycznie – w tą mafię wystarczy “strzelać” prawdą. Prawda – nas wyzwoli, a ich – zabije.

 2. ania mówi

  Chciałam skomentować wypowiedz pana Jacka,ale brakuje mi słów ,bo jestem w szoku.wiem jedno ,jeżeli kościół katolicki zostanie zniszczony ,ostoja naszej cywilizacji,to będziemy jak barany w stadzie co róż kąsani przez wilki,póki nie wywiozą nas do rzeżni

  1. Sylwester mówi

   Już jesteśmy stadem owiec i baranów- a co gorsza o tym nie wiemy! Ks. Jacek właśnie to zmienia! Szkoda tylko, że w całej Polsce jest tylko jeden ksiądz…

 3. Przebiśnieg mówi

  Jacek Międlar mówi o tym, o czym od dawna wiadomo, ale bardzo wielu ma obiekcje, aby o tym mówić. Wiadomo bowiem, że żydomasoneria przeżarła górne warstwy Kościoła Świętego i sieje spustoszenie i demoralizację. Zresztą przeżarła też struktury zarządzania prawie wszystkimi państwami na świecie i wszystkimi związkami religijnymi. Dylemat dla katolików jest taki : czy być posłusznym do końca władzom Kościoła czy nie. Uważam, że tylko wtedy, kiedy władze Kościoła są posłuszne nauczaniu Pana Jezusa Chrystusa, doktrynie Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego wypracowanej przez wieki. Z pewnością natomiast nie, kiedy chcą nas zwieść na manowce i głoszą herezje albo służą Lucyferowi i jego uczniom – lucyferianom. A żydomasonerię należy postrzegać właśnie jako lucyferian. Na Sądzie Ostatecznym każdy z nas zostanie rozliczony z tego, czy słuchał Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego czy Lucyfera. Natomiast niekwestionowany może być fakt, że co do zasady tylko w Świętym Kościele Rzymskokatolickim dostaniemy sakramenty święte będące conditio sine qua non do otrzymania łaski zbawienia w życiu wiecznym. Należy także pamiętać o tym, że duchowieństwo katolickie niższego stanu to w miażdżącej przewadze wspaniali ewangelizatorzy i wspaniali ludzie.

 4. Jarek mówi

  Dobrze powiedziane Panie Jacku. Pan najlepiej wie, bo poznał to na własnej skórze, jak wygląda hierarchia kościelna. Przypomina mi się jak babcia opowiadała o swoim bracie misjonarzu – z Drui na dawnej Wileńszczyźnie – ksiądz Pudziało z Mariawitów czy jakoś tak – był w Chinach w Mandżurii, siedział za Mao kilka lat w więzieniu, wrócił na trochę do kraju i odwiedził moją babcię. Stwierdził, że proponowano mu karierę w kurii ale musiałby wyrzec się wszystkiego w co wierzy i być skończonym s…. więc wyjechał najpierw do Anglii a potem Argentyny gdzie w latach 70-tych go zastrzelono. Już wtedy wiedziano jak się sprawy mają.
  Tacy jak Pan są nadzieją dla tego narodu. Zinfiltrowane przez służby organizacje prawicowe nie osiągną tu niczego a wręcz przeciwnie często powodują że ludzie tracą wiarę w sprawę. Ten naród potrzebuje kogoś kto go poprowadzi by odzyskał swój kraj dla siebie i przyszłych pokoleń. Księża Polacy patriotycznie nastawieni są autentyczną elitą na której można zbudować prawdziwą Polskę

 5. Constancja mówi

  a kiedy zabija dusze kaplana, bo go przestasza, ze zostanie usuniety to zabija tysiace dusz ludzkich i ci sludzy szatana wygrywaja, na zachodzie juz wygrali, ci co nawet chodza do kosciola przeksztalcili kosciol w stowarzyszenie, w sekciarstwo, jesli nie jestes z ludzmi to mozesz byc usuniety z kosciola i beda cie tak dlugo przesladowac i chciec zabic twoja dusze, bo relacji z Bogiem tam juz nie ma tam jest tylko antropocentryzm, czlowiek najwazniejszy, czlowiek w centrum, zadalam pytanie a co z tymi np. z autystykami, ktorzy tez maja prawo do komunii z Bogiem, odpowiedz – oni maja swoje stowarzyszenie! Uwaga, kto sobie nie radzi w grupie nie ma prawa byc w Kosciele. To sekciarstwo powoli zaczyna wchodzic do Polski. Dlaczego tak sie boja teocentryzmu, ralacji czlowieka z Jezusem Chrystusem, bo oni wiedza doskonale, szatan wie, ze jesli staniemy sie insrtumentami Boga, bedac z Nim w glebokiej relacji, to on nie ma szans. A im bardziej jestesmy przesladowani tym wiecej lask mamy od Boga, kiedy kompletnie powierzymy sie Bogu, On nas umacnia, Milosc plynaca z Krzyza jest … no wlasnie nie do opisania. Czy bedziemy krzyczec, czy nie to oni i tak nam tych muzulmanow sprowadza. Chodzi o to, ze my z nimi nie wygramy, tylko Bog moze z nimi wygrac. A zeby Bog z nimi wygral musimy stac sie insrtumentami Boga, tak jak oni stali sie intrumentami szatana. Szatan moze dac pieniadze, wladze, rozkosze wszelkie zwiazane z lubieznym trybem zycia, ale jednego nie moze dac Milosci. To my mamy Milosc od Boga, i to Bog jest ponad nimi wszystkimi. Chca, zeby kaplani zamilkli, powinni zamilknac, ale nie w swojej duszy, to milczenie oddac Bogu, stac sie instrumentem Boga i wtedy sam Bog przemowi, a kiedy On juz bedzie mogl dzialac przez nas, to beda dzialy sie cuda. SW Franciszek z Asyzu byl instrumentem Boga i odnowil Kosciol po przez swoja pokore. Ksieze Jacku stworz armie kaplanow, ktorzy odnowia Kosciol Katolicki w Polsce. Jako suspendowany, pokaz ze nie potrafia zabic duszy, ze Kosciol Katolicki jest Boga a nie szatana, stan sie instumentem Boga, zaufaj nie sobie ale Bogu!

 6. Wieslaw mówi

  Kochani katolicy,

  nie wolno nam w tych czasach przykladac reki do zniszczenia kosciola katolickiego bo mamy obecnie wojne z kosciolem. ktora prowadzi Islam i Izydowska masoneria. Kosciol katolicki musi zostac wyprowadzony z niewoli babilonskiej, w ktora popadl i w ktora jest prowadzony. Nie wolno nisczczyc tego, co zalozyl Jezus Chrystus. Wyjscie z niewoli to jedyne rozwiazanie dla kosciola. Musimy powrocic do kosciola jaki zalozyl Chrystus a nie jaki nam serwowaly balwochwalcze synody. Nalezy wyjsc przed palace biskupow i tam wolac o pomste z nieba dla tych, ktorzy niszcza dzielo Chrystusa. Nasz kosciol jest finansowany przez Sorosa i masonskie organizacje, w ktorych kieszeniach siedza nasi biskupi. Kosciol nalezy odciac od masonskiego finansowania bo obudzimy sie z reka w nocniku.

  Z Panem Bogiem

 7. Marcin mówi

  Pytanie uest co takiego zrobiła Polska i Polacy że zawsze musimy być pod czyimś butem? W czyim interesie jest byśmy klapali biedę?dlaczego mamy jedne z najwyższych podatkow w Europie!!!

 8. Sylwester mówi

  “Jak zabić księdza”
  oto jest pytanie…

  Pała, giwera, nóż i siekiera?
  ….nie….
  Sakra, purpura, szmal i cenzura!

  Bo wśród aspektów sprawy tej
  jest jeden już nie młody
  ludzie nie zmieniają się
  lecz tylko ich metody
  selador

  https://www.youtube.com/watch?v=S4d6N0LE5To&t=60s

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern