Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gustavo mówi

  JACEK PRZESTAN PIERDOLIC I WEZ ZORGANIZUJ PRAWDZIWYCH KSIEZY POLSKICH i PROKLAMUJCIE POLSKI KOSCIOL NARODOWY…SRAC NA WATYKAN TA KLOAKE SZTANIZMU…TO KURWY SA NA USLUGACH RODZINY ROTSZYLDOW i INNYCH ZYDOW CHAZARSKICH WROGOW CHRZESCIJANSTWA I LUDZKOSCI !!!…MIEDLAR NA ULICE Z KISIEZMI i POLAKAMI PATRIOTAMI i ROBCIE POLSKI KOSCIOL NARODOWY !!!…PRZEJMIJCIE KOSCIOLY !!!…NAROD POLSKI WAS POPRZE !!!…CZS NA REWOJUCJR NARODOWA i WYZWOLENIE POLSKI Z POD BUTA UKRAINSKICH ZYDOW CHAZARSKICH…NIE BUJCIE SIE NAZYWAC ZECZY PO INIENIU…POLACY NASTAL CZAS NA WYZWOLENIE OJCZYSNY Z POD JAZMA ZLA !!!…JESLI TEGO NIE ZROBIMY JUZ TERAZ !!!…TO ZA…NAWET KILKA MIESIECY…BEDZIE ZA POZNO i POLSKA i NAROD POLSKI POGRZEZNIE W GOWNIE ISLAMU I BANDERYZMU !!!

  1. Sylwester mówi

   Naród ..nie poprze – i to jest problem. Dobrze mówisz, ale zrób rekonesans po „babciach i ciociach” w moherowych beretach – ks. Jacek jest dla nich bandytą albo nikim – BO O NIM NIE WIEDZĄ! Słuchają tylko tych ubranych na purpurowo.. Banda złodziejskich hien drukujących dolara – dobrze wie, po co kupować tylko te prostytutki siedzące na samej górze… Dzięki temu mają całościowe pranie mózgów zapewnione… Ks. Jacek – robi to, co może i to jest bardzo potrzebne!!! Najpierw musimy przygotować grunt! Odtruć ludziom mózgi – inaczej szarpanina na ulicy nic nie da …wręcz przeciwnie – zaprzepaścimy wszystko! Spokojnie, systematycznie – w tą mafię wystarczy „strzelać” prawdą. Prawda – nas wyzwoli, a ich – zabije.

 2. ania mówi

  Chciałam skomentować wypowiedz pana Jacka,ale brakuje mi słów ,bo jestem w szoku.wiem jedno ,jeżeli kościół katolicki zostanie zniszczony ,ostoja naszej cywilizacji,to będziemy jak barany w stadzie co róż kąsani przez wilki,póki nie wywiozą nas do rzeżni

  1. Sylwester mówi

   Już jesteśmy stadem owiec i baranów- a co gorsza o tym nie wiemy! Ks. Jacek właśnie to zmienia! Szkoda tylko, że w całej Polsce jest tylko jeden ksiądz…

 3. Przebiśnieg mówi

  Jacek Międlar mówi o tym, o czym od dawna wiadomo, ale bardzo wielu ma obiekcje, aby o tym mówić. Wiadomo bowiem, że żydomasoneria przeżarła górne warstwy Kościoła Świętego i sieje spustoszenie i demoralizację. Zresztą przeżarła też struktury zarządzania prawie wszystkimi państwami na świecie i wszystkimi związkami religijnymi. Dylemat dla katolików jest taki : czy być posłusznym do końca władzom Kościoła czy nie. Uważam, że tylko wtedy, kiedy władze Kościoła są posłuszne nauczaniu Pana Jezusa Chrystusa, doktrynie Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego wypracowanej przez wieki. Z pewnością natomiast nie, kiedy chcą nas zwieść na manowce i głoszą herezje albo służą Lucyferowi i jego uczniom – lucyferianom. A żydomasonerię należy postrzegać właśnie jako lucyferian. Na Sądzie Ostatecznym każdy z nas zostanie rozliczony z tego, czy słuchał Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego czy Lucyfera. Natomiast niekwestionowany może być fakt, że co do zasady tylko w Świętym Kościele Rzymskokatolickim dostaniemy sakramenty święte będące conditio sine qua non do otrzymania łaski zbawienia w życiu wiecznym. Należy także pamiętać o tym, że duchowieństwo katolickie niższego stanu to w miażdżącej przewadze wspaniali ewangelizatorzy i wspaniali ludzie.

 4. Jarek mówi

  Dobrze powiedziane Panie Jacku. Pan najlepiej wie, bo poznał to na własnej skórze, jak wygląda hierarchia kościelna. Przypomina mi się jak babcia opowiadała o swoim bracie misjonarzu – z Drui na dawnej Wileńszczyźnie – ksiądz Pudziało z Mariawitów czy jakoś tak – był w Chinach w Mandżurii, siedział za Mao kilka lat w więzieniu, wrócił na trochę do kraju i odwiedził moją babcię. Stwierdził, że proponowano mu karierę w kurii ale musiałby wyrzec się wszystkiego w co wierzy i być skończonym s…. więc wyjechał najpierw do Anglii a potem Argentyny gdzie w latach 70-tych go zastrzelono. Już wtedy wiedziano jak się sprawy mają.
  Tacy jak Pan są nadzieją dla tego narodu. Zinfiltrowane przez służby organizacje prawicowe nie osiągną tu niczego a wręcz przeciwnie często powodują że ludzie tracą wiarę w sprawę. Ten naród potrzebuje kogoś kto go poprowadzi by odzyskał swój kraj dla siebie i przyszłych pokoleń. Księża Polacy patriotycznie nastawieni są autentyczną elitą na której można zbudować prawdziwą Polskę

 5. Constancja mówi

  a kiedy zabija dusze kaplana, bo go przestasza, ze zostanie usuniety to zabija tysiace dusz ludzkich i ci sludzy szatana wygrywaja, na zachodzie juz wygrali, ci co nawet chodza do kosciola przeksztalcili kosciol w stowarzyszenie, w sekciarstwo, jesli nie jestes z ludzmi to mozesz byc usuniety z kosciola i beda cie tak dlugo przesladowac i chciec zabic twoja dusze, bo relacji z Bogiem tam juz nie ma tam jest tylko antropocentryzm, czlowiek najwazniejszy, czlowiek w centrum, zadalam pytanie a co z tymi np. z autystykami, ktorzy tez maja prawo do komunii z Bogiem, odpowiedz – oni maja swoje stowarzyszenie! Uwaga, kto sobie nie radzi w grupie nie ma prawa byc w Kosciele. To sekciarstwo powoli zaczyna wchodzic do Polski. Dlaczego tak sie boja teocentryzmu, ralacji czlowieka z Jezusem Chrystusem, bo oni wiedza doskonale, szatan wie, ze jesli staniemy sie insrtumentami Boga, bedac z Nim w glebokiej relacji, to on nie ma szans. A im bardziej jestesmy przesladowani tym wiecej lask mamy od Boga, kiedy kompletnie powierzymy sie Bogu, On nas umacnia, Milosc plynaca z Krzyza jest … no wlasnie nie do opisania. Czy bedziemy krzyczec, czy nie to oni i tak nam tych muzulmanow sprowadza. Chodzi o to, ze my z nimi nie wygramy, tylko Bog moze z nimi wygrac. A zeby Bog z nimi wygral musimy stac sie insrtumentami Boga, tak jak oni stali sie intrumentami szatana. Szatan moze dac pieniadze, wladze, rozkosze wszelkie zwiazane z lubieznym trybem zycia, ale jednego nie moze dac Milosci. To my mamy Milosc od Boga, i to Bog jest ponad nimi wszystkimi. Chca, zeby kaplani zamilkli, powinni zamilknac, ale nie w swojej duszy, to milczenie oddac Bogu, stac sie instrumentem Boga i wtedy sam Bog przemowi, a kiedy On juz bedzie mogl dzialac przez nas, to beda dzialy sie cuda. SW Franciszek z Asyzu byl instrumentem Boga i odnowil Kosciol po przez swoja pokore. Ksieze Jacku stworz armie kaplanow, ktorzy odnowia Kosciol Katolicki w Polsce. Jako suspendowany, pokaz ze nie potrafia zabic duszy, ze Kosciol Katolicki jest Boga a nie szatana, stan sie instumentem Boga, zaufaj nie sobie ale Bogu!

 6. Wieslaw mówi

  Kochani katolicy,

  nie wolno nam w tych czasach przykladac reki do zniszczenia kosciola katolickiego bo mamy obecnie wojne z kosciolem. ktora prowadzi Islam i Izydowska masoneria. Kosciol katolicki musi zostac wyprowadzony z niewoli babilonskiej, w ktora popadl i w ktora jest prowadzony. Nie wolno nisczczyc tego, co zalozyl Jezus Chrystus. Wyjscie z niewoli to jedyne rozwiazanie dla kosciola. Musimy powrocic do kosciola jaki zalozyl Chrystus a nie jaki nam serwowaly balwochwalcze synody. Nalezy wyjsc przed palace biskupow i tam wolac o pomste z nieba dla tych, ktorzy niszcza dzielo Chrystusa. Nasz kosciol jest finansowany przez Sorosa i masonskie organizacje, w ktorych kieszeniach siedza nasi biskupi. Kosciol nalezy odciac od masonskiego finansowania bo obudzimy sie z reka w nocniku.

  Z Panem Bogiem

 7. Marcin mówi

  Pytanie uest co takiego zrobiła Polska i Polacy że zawsze musimy być pod czyimś butem? W czyim interesie jest byśmy klapali biedę?dlaczego mamy jedne z najwyższych podatkow w Europie!!!

 8. Sylwester mówi

  „Jak zabić księdza”
  oto jest pytanie…

  Pała, giwera, nóż i siekiera?
  ….nie….
  Sakra, purpura, szmal i cenzura!

  Bo wśród aspektów sprawy tej
  jest jeden już nie młody
  ludzie nie zmieniają się
  lecz tylko ich metody
  selador

  https://www.youtube.com/watch?v=S4d6N0LE5To&t=60s

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.