Youtube ukrywa ten film! Katarzyna Treter-Sierpińska o realizacji roszczeń żydowskich [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
16

W środę (4.03.2020) byłam gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24. Oczywiście program był na żywo i po zakończeniu transmisji powinien trafić na listę filmów dostępnych na tym kanale. Niestety, Youtube zdecydował inaczej. Od kilkunastu godzin film jest przetwarzany, a to oznacza, że jego dostępność jest bardzo mocno ograniczona. Youtube po prostu ukrywa ten film. „Kochani, ten film jest niewidoczny na Waszym kanale. Mam subskrypcję i przez chwilę widziałam na żywo na telefonie ten wywiad. Chciałam dokończyć oglądanie wieczorem i co? Nie ma tego materiału na liście. YT Was nie lubi 🙁  Na szczęście znalazłam go w historii. Pozdrawiam ciepło :)” – to jeden z komentarzy pod filmem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakie informacje przedstawiłam podczas rozmowy, której Youtube nie wpuszcza na playlistę wRealu24? Chodzi o realizację żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego. Takie roszczenia już realizuje Serbia. W 2016 roku serbski parlament przyjął ustawę , w myśl której serbski Związek Gmin Żydowskich stał się beneficjentem nieruchomości i wielomilionowej rekompensaty finansowej właśnie z tytułu restytucji mienia bezdziedzicznego. Stało się to pod naciskiem Stanów Zjednoczonych, Izraela i Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego.

Skoro Serbia wprowadziła takie prawo, to nic dziwnego, że Żydzi oczekują tego samego od Polski. Podczas polsko-izraelskiej konferencji naukowej w Jerozolimie, która odbyła się 18 lutego, padło pytanie, kiedy w końcu Polska zapłaci. Tak zrelacjonował to naoczny świadek uczestniczący w konferencji, prof. Andrzej Nowak: „Tak sobie „przekomarzaliśmy się” z prof. Bauerem i prof. Dreifuss, wymieniając także bardziej poważne, naukowe problemy i potrzebę ich bardziej zniuansowanego badania przez historyków polskich i izraelskich. W końcu jeden ze słuchaczy stwierdził: dość tego gadania. Trzeba przejść do jedynej istotnej rzeczy: kiedy państwo polskie odda pieniądze za bezspadkowe mienie żydowskie, jakie pozostało w Polsce? Po szmerze aprobaty ze strony wypełnionej sali konferencyjnej hotelu King David zapadła niezręczna cisza”.

Zapraszam do obejrzenia filmu, który Youtube postanowił sprytnie schować, żeby ograniczyć jego zasięg. Na czyje polecenie? Czyżby miało to związek z faktem, ze szefowa Youtube jest Żydówką, a jednocześnie kuzynką premiera Mateusza Morawieckiego? W rozmowie wskazywałam na konieczność przyjęcia ustawy Stop447. Domyślam się, że ten apel nie podoba się władzy. Tak samo, jak nie podoba się apel do prezydenta Andrzeja Dudy, żeby w końcu przestał kręcić i jasno zadeklarował, iż Polska nie będzie realizować żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego. Oglądajcie, a jeśli Youtube całkowicie usunie ten film, to podaję też link do wRealu.tv.

Zobacz też:

Holokaustowa hagada infekuje USA. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tomek mówi

  “W rozmowie wskazywałam na konieczność przyjęcia ustawy Stop447. Domyślam się, że ten apel nie podoba się władzy. Tak samo, jak nie podoba się apel do prezydenta Andrzeja Dudy, żeby w końcu przestał kręcić i jasno zadeklarował, iż Polska nie będzie realizować żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego.”

  Po pierwsze, nie kłamcie – prezydent wyraźnie mówił, że póki będzie prezydentem, nie będzie żadnej realizacji ustawy 447. Codziennie ma to dla was specjalnie powtarzać, żeby dotarło?

  Po drugie, ustawa w Serbii jest znana od kilku lat, a od kilkudziesięciu znane są “roszczenia” żydowskie. Co to więc za sensację kreujecie? Pozycja Serbii i Polski to zupełnie inna sytuacja – przede wszystkim, diametralnie inne kwoty, poza tym, diametralnie inna pozycja negocjacyjna (Serbia dopiero przystępuje do Zachodu, nie ma argumentów biznesowych dot. zbrojeniówki czy energetyki ).

  Po trzecie – co ma niby dać ustawa? Na bazie obecnych przepisów nie można żadnych “roszczeń” wypłacać. A gdyby ktoś chciał czysto hipotetycznie, to zrobić, to sobie może odpowiednią ustawę uchwalić. Jedyne, co z tego wyjdzie zatem, to polityczne bicie piany, oby nie z takimi szkodami jak ustawa o IPN.

  1. Hammurabi mówi

   Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez WikiLeaks, w styczniu 2009 roku ambasador USA w Polsce – Viktor H. Ashe – wysłał do Departamentu Stanu USA notatkę służbową, w której relacjonował konkluzje ze spotkania, jakie odbył z ówczesnym marszałkiem Sejmu RP Bronisławem Komorowskim. Omawiał m.in. kwestię restytucji i odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców w podczas II wojny światowej oraz przez sowietów – dekretami Bieruta – już po wojnie. Z notatek jednoznacznie wynika, że polskie władze planowały sprzedać wartościowe nieruchomości należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, aby uzyskać środki na wypłatę ewentualnych odszkodowań.
   W czerwcu tego samego roku, doszło do spotkania w Pradze i Terezinie przedstawicieli 46 państw. Zakończyła się ona podpisaniem tzw. Deklaracji Terezińskiej – dokumentu, który nie miał żadnej mocy prawnej w relacjach międzynarodowych, ale zasygnalizował, że problem zwrotu mienia i nieruchomości należących przed wojną do Żydów nadal istnieje, a państwa-sygnatariusze Deklaracji będą robić wszystko, aby wdrożyć do swojego prawodawstwa odpowiednie regulacje, które rozwiążą m.in. kwestie tzw. mienia bezspadkowego.
   17 grudnia 2014 roku do porządku obrad Sejmu nagle i niespodziewanie trafia punkt dotyczący zmiany konstytucji. Autorzy projektu chcieli dopisać do ustawy zasadniczej artykuł o następującej treści: “Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.”. Kluczowe słowa to “z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie”. Ten “wytrych” prawny dawał szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby uchwalić ustawę, w której umożliwiono by wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Okazało się, że zabrakło zaledwie 5 głosów, by ta skandaliczna zmiana została ustanowiona. Nocna próba zmiany konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media w Polsce.
   W 2019 roku projekt tzw. “dużej ustawy reprywatyzacyjnej”, która stała w kontrze do postanowień Deklaracji Terezińskiej. Ustawa ta miała raz na zawsze rozstrzygnąć kwestie finansowych rekompensat za mienie bezprawnie przejęte przez nazistów, a następnie znacjonalizowane przez komunistów (projekt przewidywał m.in. ograniczenie prawa do dziedziczenia roszczeń tylko do najbliższych krewnych pierwotnych właścicieli w linii prostej (dzieci rodzice) oraz wykluczenie możliwości reprywatyzacji tzw. mienia bezspadkowego). Co się zaczęło dziać chyba pamiętasz, Ten wrzask wszystkich żydowskich mediów w świecie, te prowokacje (słynne wodzisławskie urodziny Hitlera, marsz “60 tys. faszystów” na 11 listopada, czy o Warszawie, jako “stolica europejskiego nazizmu”).
   W efekcie PIS skwapliwie wycofał się z zapisów tej ustawy.
   Z całą pewnością to nie koniec działań tego rodzaju. Już niebawem możemy się dowiedzieć o kolejnych “przedsięwzięciach” i to pst factum, bo bogactwa tej ziemi nie są własnością narodu a “skarbu państwa”, co otwiera drogę do każdego przekrętu.

  2. Tomek mówi

   Czytaj więcej portali z zabawnymi sensacjami, to na pewno będziesz więcej wiedział o świecie. Od 30 lat tacy jak ty piszą non stop o jakichś tajnych układach i planach i od 30 lat rzeczywistość te wasze sensacje weryfikuje.

   Weźmy choćby pierwszą z bzdur, które napisałeś – sprzedaż lasów państwowych. W projekcie o którym piszesz znalazły się przypadki (bardzo ograniczone), w jakich można by było sprzedać las – w celu ochrony środowiska lub realizacji zadań publicznych w rozumieniu art. 6 ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami (czyli głównie pod inwestycje infrastrukturalne). Nie było żadnej propozycji możliwości sprzedania lasu w celu zasilenia budżetu, tym bardziej niemożliwe więc byłoby wypłacenie z nich jakichkolwiek odszkodowań. Kto tak twierdzi po prostu nie kuma, o czym mówi.

   Co do reprywatyzacji – tak, była jazda. Tyle że to nie oznacza, że wypłacimy “roszczenia”, co najwyżej oznacza, że kwestia reprywatyzacji długo jeszcze będzie nierozwiązana. A pamiętasz w ogóle czemu rozwalono tą ustawę? Wykorzystano głupią, nie mającą żadnego sensu (poza zapisami o banderowcach może) ustawę o IPN. Coś takiego, jak nie mająca żadnego sensu ustawa przeciw 447. Nic się nie uczycie?

  3. Hammurabi mówi

   Po pierwsze o las, to chodziło w tym słynnym skeczu “Sęk” kabaretu “Dudek”. Tu w przypadku lasów państwowych, drewno to jedynie mało znaczący dodatek “na waciki” w porównaniu do tego, co jest pod nim. Piszesz: ” Nie było żadnej propozycji możliwości sprzedania lasu w celu zasilenia budżetu, tym bardziej niemożliwe więc byłoby wypłacenie z nich jakichkolwiek odszkodowań”.
   Moim zdaniem chodzi tu o własność ziemi nie o pieniądze, bo tych to sobie Żydzi mogą nadrukować do woli.
   Akt prawny “Prawo geologiczne i górnicze” w dziale II, Art. 10 punkcie 5 jasno i krótko określa komu przysługuje “własność górnicza” Kolejny zaś, 12 Artykuł, mówi: W granicach określonych przez ustawy Skarb Państwa, z wyłączeniem innych osób, może korzystać z przedmiotu własności górniczej albo rozporządzać swoim prawem wyłącznie przez ustanowienie użytkowania górniczego.
   Inaczej mówiąc właściciel gruntu (tego po lesie) otrzymuje koncesję na wydobycie określonej kopaliny lub kopalin ze złoża i zaczyna eksploatację.
   Czyli Skarb Państwa sprzedaje Żydom las a otrzymane z tego tytułu pieniądze przekazuje organizacjom żydowskim, w ramach zwrotu wartości wydumanego przez nie “mienia bezspadkowego”. To jednak nie wszystko, bowiem później koncesji udziela minister właściwy do spraw środowiska. Nie sejm, senat, nie naród a minister lub w innych przypadkach Starosta. Konieczne jest jednak do tego jest określenie… właścicieli (użytkowników wieczystych) nieruchomości, w granicach których ma być wykonywana zamierzona działalność, oraz oznaczenie tych
   nieruchomości zgodnie z ewidencją gruntów i budynków – wymóg ten nie
   dotyczy poszukiwania i rozpoznawania złóż węglowodorów, oraz prawa wnioskodawcy do nieruchomości (przestrzeni), w granicach której ma
   być wykonywana zamierzona działalność, lub prawo, o ustanowienie którego
   ubiega się wnioskodawca…. I tu nawet ty musisz się zastanowić, zwłaszcza jeśli popatrzysz na mapy geologiczne Polski. Jak podano w najnowszym wydaniu “Bilansu zasobów złóż kopalin w Polsce”, na koniec 2014 r. mieliśmy 13 410 udokumentowanych złóż i to nie tylko kopalin pospolitych.

  4. Tomek mówi

   Powinieneś powieści sensacyjne pisać:). Patrz pan – tyle razy już przez ostatnie 30 lat rządzący zarabiali miliardy do budżetu na jakichś prywatyzacjach, koncesjach, emisjach, a ci przebiegli Żydzi wciąż nic nie dostali:)

   P.S. Pewnie nawet nie wiesz, że ta poprawka do Konstytucji to akurat miała zabezpieczyć polskie lasy, a nie służyć ich sprzedaży. Bo to było ograniczenie możliwości dysponowania nimi akurat w stosunku do tego co mamy teraz – brak ograniczeń konstytucyjnych. No tak, ale przecież to dla ciebie pewnie “logiczne” – żeby ułatwić sprzedaż majątku Żydom trzeba prawnie ograniczyć taką możliwość:):):):)

  5. George mówi

   Trzeba przy tej okazji też wspomnieć o próbie przejęcia zarządu nad Ogrodami Rodzinnymi. ROD-y zajmują atrakcyjne tereny warte grube miliardy i – moim zdaniem – miały stanowić “wiano” którym władza mogłaby się wkupić w łaski wiadomej diaspory. Niektórzy mówili, że chodzi interesy deweloperów, ale czy aby na pewno? Moim skromnym zdaniem chodzi o całkiem inne interesy, a jeśli już deweloperów, to wiadomego pochodzenia. Władza jednak nie spodziewała się oporu działkowców i liczyła na to, że – wiadomo – działkowcy to głównie emeryci więc nie będą wierzgać. Obawiam się, że sprawa ROD-ów powróci.

  6. Tomek mówi

   :):):):):):)

   To jest dopiero gruba intryga! Żydzi przejmują zarząd nad działkowcami, a następnie przyjeżdżają do polski, zakładają kibuce i sadzą na tych działkach kapustę. Jak widać, głąbóe kapuścianych ci u nas pod dostatkiem, więc obroty z takiej działalności musiałyby iść w dziesiątki miliardów i szybko spłacić “roszczenia”:):):)

  7. marju73 mówi

   Talmudyczna gnido.Określiłbym cię debilem ale wszyscy widzą że nie robisz tego z debilizmu.

  8. Tomek mówi

   Marju73, opinia takiego śmiesznego, zakompleksionego pajaca jak ty, ma naprawdę żadne znaczenie:). Frustruj się dalej, pusty dzbanie.

 2. Andriu mówi

  U nas w sejmie podobna ustawa nie przejdzie ponieważ myślę, że byłby za duży hałas także myślę, że obecny rząd i prezydent w najgorszym wypadku już te roszczenia spłacą w postaci zawyżonych cen sprzęt wojskowego, złoża naturalne, a to dopiero pewnie początek.

  1. Tomek mówi

   Tak, bez wątpienia Raytheon czy Lockheed Martin pieniądze za sprzedaż sprzętu (już nawet nie chcę dyskutować, czy po zawyżonycb cenach) przekażą Żydom:). Jedna z zabawniejszych teorii o 447.

  2. piotr mówi

   F – 35 samolot ma 800 wad.

  3. Tomek mówi

   Owszem, tyle że… jedynie 13 to wady mające wpływ na bezpieczeństwo lub zdolności bojowe, które muszą być poprawione. Dlatego Amerykanie chcą wyposażyć swoją armię w aż 1000 takich maszyn, a i szereg innych krajów na świecie złożyło już zamówienia lub nabyło maszyny.

 3. Pif-paf mówi

  To nie jest restytucja tylko prostytucja mienie żydochazarskiego. Jak to ktoś rzekł: “Wszelka ohyda bierze się od żyda.” Tak od zawsze było i trwa dalej. Trzeba z tym skończyć. Za wszelką cenę, zanim nas zniszczy ta chazarska dzicz.

 4. Jacek mówi

  United States Welcomes Serbia’s Passage of Holocaust Restitution Law
  Home | News & Events | United States Welcomes Serbia’s Passage of Holocaust Restitution Law
  February 12, 2016

  The United States welcomes the Serbian Parliament’s passage of an heirless property restitution law on February 12.

  With passage, Serbia became the first European country to pass a Holocaust heirless restitution law since the 2009 U.S.-sponsored Terezin Declaration. The law, which mandates restitution for heirless property of Holocaust victims, is considered the final element of a comprehensive legal framework to address property seized from Holocaust victims. The law will provide Serbia’s Jewish community 950,000 Euro annually for the next 25 years from January 2017 in addition to in-kind property restitution. Serbia’s partnership with the Serbian Jewish community, the United States, Israel and other governments and international NGOs including the World Jewish Restitution Organization (WJRO), was essential to this success.

  The United States looks forward to expeditious implementation of the law and to similar decisive and timely action by other European governments where justice has long been denied.

  By U.S. Embassy in Belgrade | 12 February, 2016 | Topics: Press Releases

 5. George mówi

  No niech PiSaki spróbują wypłacić pieniądze żydostwu! Kiedyś przecież polscy patrioci dojdą do władzy, a wtedy tych, którzy ulegli żydowskiemu szantażowi niech Bóg ma w opiece.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.