Wspomnień czar! Polscy politycy na obradach Knesetu w Krakowie, które zorganizował Jonny Daniels. Rozmawiano o „polskich obozach” [WIDEO]

Obrady Knsesetu w Krakowie / Fot. Youtube
10

27 stycznia 2014 roku w Krakowie odbyły się obrady Knesetu, w których brali udział polscy politycy. W spotkaniu brali udział m.in. Andrzej Duda, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Suski, prof. Krystyna Pawłowicz, Szewach Weiss. Żydowscy posłowie, podczas zagranicznych obrad, rozmawiali o określeniach „polskie obozy śmierci”. Spotkanie zostało zorganizowane przez, wtedy jeszcze mniej znanego w Polsce, Jonny’ego Danielsa.

Czy ktoś kiedykolwiek widział, żeby polscy parlamentarzyści uczestniczyli w obradach na obcej ziemi? A może już wtedy środowiska żydowskie chciały zaprezentować swoją dominację i „wytresować” polski rząd do zaakceptowania w świecie haniebnych określeń „polskie obozy śmierci”? W związku z obradami Żydów w Krakowie, interweniował m.in. Klub Inteligencji Polskiej, domagając się szczegółowych wyjaśnień, dlaczego dopuszczono do obrad obcych parlamentarzystów na polskiej ziemi.

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  No jak to dlaczego dopuszczono. Jak mówi stare przysłowie „pan każe sługa musi” 😉

 2. d mówi

  Andrzej Duda, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Suski, prof. Krystyna Pawłowicz…..Tam jest równiez Beata Mazurek z długimi włosami….Wszyscy ci dzisiaj pełnią jako osoby ZAUFANE dla PREZESA WAZNE FUNKCJE! PREZES nastręczył nam na prezydenta, p. Dudę i nas oszukał, to samo z premierem p.Morawieckim!

 3. Spostrzegawczy mówi

  Pomyliło im się całkowicie w głowach ! My takim przedstawicielom ” polskich ” władz dziękujemy ! My obradom także jakichś szajek składających się z osobników wrogich Polsce i Polakom na terenie Polski dziękujemy i stanowczo protestujemy ! Polacy muszą w nadchodzących wyborach zdjąć bielma z oczu, rozróżnić wrogów od Polaków i dokonać wyborów Polaków, a nie przebierańców. Inaczej czeka nas całkowite unicestwienie jako narodu polskiego i jako wiernych Kościoła Katolickiego. Kto poza tym opłacał ten spęd – sale, hotele, przeloty, wyżywienie, zwiedzanie, lokalne przejazdy ?! A może jeszcze opłacanie prelegentów i zwrotu kosztów reprezentacyjnych, w tym garniturów, kapeluszy, sukien ? Czy został poruszony najistotniejszy temat – ludobójstw dokonanych przez Żydów na Polakach i wielobilionowych reparacji i odszkodowań, jakie Żydzi muszą zapłacić Polakom ?! Dlaczego dyskurs był skoncentrowany głównie na martyrologii Żydów, a nie Polaków ?! To SKANDAL !!!

  1. Nie judasz mówi

   Dobrze ale jak protestujesz? Stisz i placzes wreszczysz i coś robisz. Taku judasz Geremek planowal Pplaków do walki naklonić a sam sobie fotel u tapicera szykowal. Za czasów zaborów zyd kupil bron Polakom zeby powstancy mieli a inny doniósl do cara i otrxymal fotel i medal a polacy stracili majątek i ojczyzne a zydzk to przejęli. Polaków zeslańców do.niewolniczej pracy rzucali aby o niczym innym nie mysleli tylko o żarciu . Zobaczcie kilka milionów polaków wyjechalo a kto zostal?
   Nie wyjechali zydzi zamozni za pracą bo goje musza na nich pracować. Nawet księży oglupili ale juz sie to zaczyna zmieniać.

   1. Ada mówi

    P. Pawłowicz polecam wywiad z J. Zb. hr. Potockim: Gazeta Warszawska – o pewnym DŁUGU…i słonecznym zagrożeniu dla Ziemi, a w tym o poszerzeniu ust.1066 nie za poprzednich rządów!

    1. Ada mówi

     Nie wiem, co się dzieje, ten mój wpis o wywiadzie miał być wyżej.

 4. Normalny mówi

  Polska się budzi ! Historyczne przemówienia Posła Roberta Winnickiego, Roberta Bąkiewicza ( ONR ) i przedstawicieli Wolnej Polski ! Na takie przemówienia Polacy czekali kilkadziesiąt lat ! Wreszcie !

  https://www.youtube.com/watch?v=VYuqD99Up5g

 5. Robert B. mówi

  Stronnictwo amerykańsko-żydowskie.

 6. Robert B. mówi

  Ja byłem raz zaproszony do Muzeum Polin. Nie wiem, dlaczego ta organizacja akurat TAM organizowała swoją imprezę, bo z żydostwem nie ma ona nic wspólnego. Odmówiłem udziału. Moja noga w tej kupie gówna nie stanie nigdy.

 7. Zdzisław mówi

  to se ne wrati, po tym festiwalu nienawiści polityków Izraela. Nie dajmy się nią zarazić i weżmy na przeczekanie tego rządu i knesetu, który upadnie po wyborach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.