Wspomnień czar! Polscy politycy na obradach Knesetu w Krakowie, które zorganizował Jonny Daniels. Rozmawiano o „polskich obozach” [WIDEO]

Obrady Knsesetu w Krakowie / Fot. Youtube
11

27 stycznia 2014 roku w Krakowie odbyły się obrady Knesetu, w których brali udział polscy politycy. W spotkaniu brali udział m.in. Andrzej Duda, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Suski, prof. Krystyna Pawłowicz, Szewach Weiss. Żydowscy posłowie, podczas zagranicznych obrad, rozmawiali o określeniach „polskie obozy śmierci”. Spotkanie zostało zorganizowane przez, wtedy jeszcze mniej znanego w Polsce, Jonny’ego Danielsa.

Czy ktoś kiedykolwiek widział, żeby polscy parlamentarzyści uczestniczyli w obradach na obcej ziemi? A może już wtedy środowiska żydowskie chciały zaprezentować swoją dominację i „wytresować” polski rząd do zaakceptowania w świecie haniebnych określeń „polskie obozy śmierci”? W związku z obradami Żydów w Krakowie, interweniował m.in. Klub Inteligencji Polskiej, domagając się szczegółowych wyjaśnień, dlaczego dopuszczono do obrad obcych parlamentarzystów na polskiej ziemi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  No jak to dlaczego dopuszczono. Jak mówi stare przysłowie „pan każe sługa musi” 😉

 2. d mówi

  Andrzej Duda, Władysław Kosiniak-Kamysz, Marek Suski, prof. Krystyna Pawłowicz…..Tam jest równiez Beata Mazurek z długimi włosami….Wszyscy ci dzisiaj pełnią jako osoby ZAUFANE dla PREZESA WAZNE FUNKCJE! PREZES nastręczył nam na prezydenta, p. Dudę i nas oszukał, to samo z premierem p.Morawieckim!

 3. Spostrzegawczy mówi

  Pomyliło im się całkowicie w głowach ! My takim przedstawicielom ” polskich ” władz dziękujemy ! My obradom także jakichś szajek składających się z osobników wrogich Polsce i Polakom na terenie Polski dziękujemy i stanowczo protestujemy ! Polacy muszą w nadchodzących wyborach zdjąć bielma z oczu, rozróżnić wrogów od Polaków i dokonać wyborów Polaków, a nie przebierańców. Inaczej czeka nas całkowite unicestwienie jako narodu polskiego i jako wiernych Kościoła Katolickiego. Kto poza tym opłacał ten spęd – sale, hotele, przeloty, wyżywienie, zwiedzanie, lokalne przejazdy ?! A może jeszcze opłacanie prelegentów i zwrotu kosztów reprezentacyjnych, w tym garniturów, kapeluszy, sukien ? Czy został poruszony najistotniejszy temat – ludobójstw dokonanych przez Żydów na Polakach i wielobilionowych reparacji i odszkodowań, jakie Żydzi muszą zapłacić Polakom ?! Dlaczego dyskurs był skoncentrowany głównie na martyrologii Żydów, a nie Polaków ?! To SKANDAL !!!

  1. Nie judasz mówi

   Dobrze ale jak protestujesz? Stisz i placzes wreszczysz i coś robisz. Taku judasz Geremek planowal Pplaków do walki naklonić a sam sobie fotel u tapicera szykowal. Za czasów zaborów zyd kupil bron Polakom zeby powstancy mieli a inny doniósl do cara i otrxymal fotel i medal a polacy stracili majątek i ojczyzne a zydzk to przejęli. Polaków zeslańców do.niewolniczej pracy rzucali aby o niczym innym nie mysleli tylko o żarciu . Zobaczcie kilka milionów polaków wyjechalo a kto zostal?
   Nie wyjechali zydzi zamozni za pracą bo goje musza na nich pracować. Nawet księży oglupili ale juz sie to zaczyna zmieniać.

  2. Ada mówi

   P. Pawłowicz polecam wywiad z J. Zb. hr. Potockim: Gazeta Warszawska – o pewnym DŁUGU…i słonecznym zagrożeniu dla Ziemi, a w tym o poszerzeniu ust.1066 nie za poprzednich rządów!

  3. Ada mówi

   Nie wiem, co się dzieje, ten mój wpis o wywiadzie miał być wyżej.

 4. Normalny mówi

  Polska się budzi ! Historyczne przemówienia Posła Roberta Winnickiego, Roberta Bąkiewicza ( ONR ) i przedstawicieli Wolnej Polski ! Na takie przemówienia Polacy czekali kilkadziesiąt lat ! Wreszcie !

  https://www.youtube.com/watch?v=VYuqD99Up5g

 5. Robert B. mówi

  Stronnictwo amerykańsko-żydowskie.

 6. Robert B. mówi

  Ja byłem raz zaproszony do Muzeum Polin. Nie wiem, dlaczego ta organizacja akurat TAM organizowała swoją imprezę, bo z żydostwem nie ma ona nic wspólnego. Odmówiłem udziału. Moja noga w tej kupie gówna nie stanie nigdy.

 7. Zdzisław mówi

  to se ne wrati, po tym festiwalu nienawiści polityków Izraela. Nie dajmy się nią zarazić i weżmy na przeczekanie tego rządu i knesetu, który upadnie po wyborach.

 8. Andrzej mówi

  To były ważne obrady W ich czasie wybrano nikomu nie znanego 3 rzędowego polityka Andriuszkę na prezydenta Polski,a raczej jak sam raczył oświadczyć, POLINU.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.