WSPIERAMY! eMisja.Tv tworzy nowe studio. Powstaje prawdziwa telewizja narodowa

5

Telewizja Internetowa eMisja.Tv działa nieprzerwanie od 2010 roku jako alternatywa mediów głównego nurtu kreująca obraz rzeczywistości na podstawie politycznej poprawności. Celem, a więc misją tej telewizji, co widzimy w każdym starannie przygotowanym materiale, jest obnażanie wszechobecnej obłudy i hipokryzji. Uczestniczą w w wirze najgorętszych wydarzeń i docierają do istoty problemu. Przedstawiają stanowiska i poglądy poparte głębszą refleksją. Na portalu wPrawo.pl chętnie udostępniamy materiały eMisja.Tv, ponieważ wiemy, że przygotowują je profesjonaliści.

Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat udało im się zrealizować ponad 400 materiałów wideo, w tym wiele relacji, reportaży, wywiadów, wykładów oraz filmów dokumentalnych. Teraz zamierzają się rozwijać i tworzą nowe studio, by móc realizować transmisje na żywo, czego nie czynią hucznie kreowane, a zarazem pompowane media, które miały być alternatywą dla prawicy w Polsce. Przez lata przekonaliśmy się, że eMisji.Tv naprawdę można zaufać. Pomóżmy im w rozwoju działalności i budowie studia.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Pluralizm mediów zawsze na plus, byle profesjonalnie, merytorycznie, uczciwie, nieagresywnie, bez manipulacji.

 2. Waldemar mówi

  Musimy wspierać młodych dziennikarzy z eMisja TV, w Realu 24 wszystkich którym na sercu leży nasza Ojczyzna i prawda

  1. Wanda mówi

   Gdyby jeszcze ta telewizja szanowała ludzi i chociaż miała jakiś szacunek do samych siebie. Niestety lubią wyzywać ludzi w mediach społecznościowych. Opis firmy mija się z działaniem jakie podejmują.. przykro:(

 3. agata mówi

  Wspieram! byle bez manipulacji, uczciwie . Mowic prawde, prawde i tylko prawde!

 4. tiensun mówi

  Jest jakiś kontakt z Panem Korczarowskim? Proszę podać ewentualnie zapytać w moim imieniu jak długo jeszcze programy będzie prowadził ten człowiek z tuskizmem=nie wymawiający „r”. Tego się nie da słuchać. Patriotyczna telewizja z człowiekiem nie władającym ojczystym językiem? Serio?
  Nic personalnie nie mam do tego Pana ale na Boga – najpierw do logopedy później prowadzić programy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.