Wojciech Lemański sięgnął dna! „Jezus potępi uczestników ,,Różańca do granic” – przez imigrantów”

17

Co ich wyprowadziło z ich kościołów, kapliczek przydrożnych, z ich katedr i bazylik? Czyżby jakaś zaraza, nawałnica, horda zbrojna zagrażała ich domom, warsztatom pracy, szkołom czy przedszkolom? Zapytajcie tych ludzi, po co poszli na te granice. Poszli przyzywać Imienia bożego, wzywać orędownictwa Matki Jezusa przeciw… uchodźcom, szukającym pomocy, schronienia, dachu nad głową – Wojciech Lemański skomentował na Facebook’u akcję „Różaniec do granic”.

Suspendowany duchowny, który przed ołtarzem w Jasienicy z ochotą wystawiał żydowskie papirusy, przepraszał za Jedwabne oraz wspiera działaczy totalnej opozycji w kreowaniu chaosu w kraju, tym razem skrytykował modlitwę różańcową, a konkretnie akcję „Różaniec do granic”, w którą zaangażowane były setki tysiący Polaków. Podobnie jak niemieckie media, dopatrzył się w niej „islamofobii”. Uznał, że modlitwa na granicach Polski to nic innego, jak manifest Polaków skierowany przeciwko „schorowanym” islamistom, którzy od wielu lat zalewają Europę Zachodnią.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: „Polacy przesiąknięci islamofobią”. Niemieckie media komentują „Różaniec do granic” i wzywają UE do interwencji

Lemański powołał się na papieża , który kilka tygodni temu nazwał „uchodźców” wojownikami nadziei.

Gdy papież Franciszek poprosił o przygotowanie w ich parafiach domu dla jednej choćby rodziny uchodźców – udawali że nie słyszą. Gdy ostatnio prosił, by modlili się za tych biednych ludzi, to w katolickiej Polsce można było te rozmodlone kościoły policzyć na palcach. A dziś, jak Polska długa i szeroka idą z różańcem w ręku pokazać światu – ile jest warta wiara Polaków. Ale przyjdzie dzień. I powiedzą w ów dzień – Panie, Panie, czyż nie modliliśmy się na różańcu z naszymi księżmi, z naszymi biskupami na granicach? A Pan i odpowie – Idźcie przecz, bo byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie. I będzie płacz i zgrzytanie zębów – napisał Lemański.

PRZECZYTAJ: Franciszek znów zaparł się wiary! Nazwał uchodźców „wojownikami nadziei”, przestrzega przed nacjonalizmem i gloryfikuje „marzenia” UE

Wielu zastanawiało się, kiedy pojawi się duchowny, który skrytykuje modlitwę różańcową ponad miliona Polaków. Który katolicki duchowny, niczym miotany przez ducha nieczystego (por. Mk 9, 14-29) zacznie perorować o islamofobii modlących na granicach Polski. I znalazł się… Dyżurny demoliberalnych mediów Wojciech Lemański. Człowiek, który już sięgnął moralnego dna. Polecajmy go w codziennej modlitwie.

Źródło: Facebook

„Pazura się zeszmacił!” Za „Różaniec do granic” i świadectwo wiary aktor stał się ofiarą hejtu. Murem za aktorem!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Constancja mówi

  A biskup Rzymu milczy? Czy ktos go kiedys widzial z rozancem w reku?

  1. er mówi

   A nkto widzial z rózancem slugę szatana.Dla tego diabla różaniec to bicz bozy

 2. Artur mówi

  Ks. Lemański osiągnął szczyty, ale szczyty głupoty. I na te szczyty prowadzi swoje „owieczki”. Diabeł mówi przez ks. Lemańskiego.

 3. Test24 mówi

  Modliłem się za Szwecję, by zapanował w niej pokój. Nie prosiłem o pozbycie się muzułmanów. Zrobiłem coś złego?

  1. Julie mówi

   A ty zawsze masz odlot ? To juz nie pierwsza pokretna wypowiedz ! Spadaj stad I nie tarasuj przejscia matole .

  2. test24 mówi

   Możesz wyjaśnić, o co Ci chodzi i na jakiej podstawie mnie obrażasz? To nie moje wypowiedzi są pokrętne, ale Twój umysł zbyt prosty 😉

 4. dumna Polka mówi

  Myślę, że w cytowanej wypowiedzi kryje się strasznie dużo buty i pogardy dla drugiego człowieka. Zastanawiam się jednak, czy za cytowaną wypowiedzią nie ukrywa się także coś więcej? Daje chyba znać o sobie ten okropny wstyd, straszliwy kompleks bycia Polakiem i katolikiem, tym bardziej przerażający, im bardziej nie chciałoby się Polakiem i katolikiem być… Ta polskość, ten uwierający swoją obecnością katolicyzm doprowadzać muszą postępowców do szału. Bo jak to tak: modlić się poza zaciszem własnego ciemnego pokoju bez promesy z Gazety Wyborczej i Tygodnika Powszechnego? I to na różańcu?! Skandal! 😉

  P.S. Czy publiczną modlitwę w intencji Ojczyzny i świata można uznać za coś gorszącego? Czy godzi się potępiać ludzi za to tylko, że z wiarą oddają swój dom – przez ręce Maryi – Bogu? Większego nieporozumienia nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

 5. Julie mówi

  Ty choloto lemanski ! Ty bydlo ostatniego sortu ! Ty gnacie czerwonych kosci ! Co za brednie kiebasza twoja glace ? To byla najpuekniejsza Procesja Wiary Jedynego Pana Boga , Naszego Pana Boga , ktorego zawsze bedzie my chwalic i Matke Maryje , Najswietrza Panienke , Krolowa Polski z Jasnej Gory ! To muslamski ajjach , precz z nim i jego psami precz z Europy !

 6. Marek mówi

  Też będzie jęczał jak wyjdziemy w Boże Ciało?

 7. ola mówi

  na głupotę Lemańskiego nie ma lekarstwa

 8. Sapiens mówi

  Głupcem jest ten, kto nie widzi zagrozenia islamem. A wystarczy poczytać koran, gdzie wyraźnie sie nakazuje zdobywanie innych krajów poprzez zasiedlanie, rozmnażanie i w końcu zabijanie „niewiernych”. Taką szykują nam przyszłość.

 9. Robert B. mówi

  Ja bym się przyjrzał koneksjom osobistym i biznesowym tego Lemańskiego. Może takie samo ziółko jak ten pucułowaty Sowa…

 10. Normalny mówi

  Zawsze moja mama mówiła, że najgorsi są Żydzi – fałszywi konwertyci, bo to oni rozsadzają Kościół od środka.

 11. M. mówi

  Lemański Lemańskim, inni księża np. z Poznania to prawdziwe anioły na ziemi:

  http://fakty.interia.pl/wielkopolskie/news-fakt-kuria-domaga-sie-eksmisji-rodziny-z-dwojka-dzieci,nId,2450538

  Kinga i Krzysztof Masłowscy wprowadzili się do mieszkania należącego do Archidiecezji Poznańskiej w 2013 roku. Wpłacili Kościołowi 19 tys. złotych jako „zabezpieczenie funkcjonowania budynku” i sami wyremontowali lokum.

  Kłopoty zaczęły się, gdy Kinga straciła pracę, a podczas porodu córki doszło do niedotlenienia, przez co wymagała rehabilitacji i kosztownych lekarstw. Obecnie tylko Krzysztof pracuje – za minimalną pensję.

  Masłowscy w końcu przestali płacić czynsz. Zaproponowali kurii, by na poczet długu wzięła 19 tys. wpłacone przy podpisywaniu umowy, ale archidiecezja się nie zgodziła. Kuria żąda eksmisji rodziny, spłaty zaległego czynszu i 30 tys. złotych odszkodowania za bezprawne zajmowanie mieszkania.

  „Usłyszeliśmy, że Kościół nie jest od pomagania” – rozkładają ręce Masłowscy.

  „Kościół pomaga, ale nie ludziom, którzy wybrali wygodne życie na cudzy koszt” – powiedział „Gazecie Wyborczej” prawnik poznańskiej kurii.

  1. Ania mówi

   Ale cytujesz żydowskie autorytety jak ” Gazeta Wyborcza”, „interia’ i traktujesz je, co kuriozalne, jako wiarygodne. Ciekawe tylko, że one nigdy nie opiszą sytuacji jak synagoga lub kahały komuś z Polaków pomagają lub pomogły. A do tortu podziałowego – bez Polaków to są jak zwykle pierwsi.

  2. M. mówi

   Mogę ci tylko współczuć.

  3. Normalny mówi

   A czy Gazeta Wyborcza truje jeszcze po polsku, czy przeszła już na jidisch ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.