[WIDEO] Wielka sonda wyborcza. Padało pytanie: „Czy słyszał(a) Pan(i) o Konfederacji?”

7

13 października czekają nas najważniejsze wybory w kraju decydujące o składzie przyszłego rządu. Po raz pierwszy w historii naszej stacji postanowiliśmy w tym samym czasie przeprowadzić sondę w kilkunastu miejscach na raz. Nasi reporterzy udali się w różne zakątki naszej Ojczyzny, aby pytać o sympatie polityczne rodaków. Oprócz standardowego pytania nt. preferencji wyborczych, na które coraz mnie ludzi chce odpowiadać, pytaliśmy również, czy potencjalni wyborcy znają komitet wyborczy Konfederacji. Jest to bowiem jedno z pięciu ugrupowań, które zarejestrowało swe listy na terenie całej Polski, ale największe media w kraju zdają się pomijać tę formację w swym przekazie. Sytuacja ta może zadawać kłam twierdzeniu, że wybory są symbolem demokracji, ponieważ społeczeństwo w dużej mierze podejmuje decyzje na podstawie przekazów medialnych, a te są wybiórcze i w zależności od stacji sprzyjają konkretnej opcji politycznej. Czy tak jest w rzeczywistości możecie Państwo ocenić już teraz na podstawie naszej sondy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: emisja.tv

Obejrzyj także:

O noblistce Tokarczuk, dla której Polacy to „mordercy Żydów” oraz o schizofrenii Angeli Merkel | KOMENTARZ J. Międlara [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ja mówi

  Głos na konfederację to głos stracony!

  1. antyPOPiS mówi

   @Ja. Stracony to jest twój mózg, po cyklinowaniu kacaPiSkimi mediami, masz takie płasko mózgowie że odzywasz się w echem trollowni sakiewicza. Polacy głosują na Konfederację, nie dlatego że jest taka dobra, tylko dlatego że wszyscy inni są postokroć gorsi!!!

 2. Ja mówi

  Usuwacie niekorzystne komentarze? Zupełnie jak na WuPe, brawo, nie różnicie się, poza oczywiście skalą biznesu.

  1. Jacek Międlar mówi

   U nas nie ma cenzury. Ale trzeba chwilkę poczekać na zatwierdzenie administratora 🙂

  2. Ja mówi

   W takim razie przepraszam

 3. Normalny mówi

  Jak mówi dr Stanisław Krajski momentem przełomowym dla jakichkolwiek zmian w społeczeństwie polskim na przestrzeni wieków jest osiągnięcie pełnej świadomości patriotycznej przez 10 % zamieszkałej Polskę ludności. Sonda ta udowadnia na jakim etapie jest obecnie ta ludność. Grzegorz Braun słusznie ją dzieli na Polaków, antypolaków i tubylców. Dla tubylców jest wszystko jedno czy mieszkają w Polsce czy w innych częściach świata np. w Zimbabwe, w Korei, w Urugwaju czy na Madagaskarze. Wszędzie czują się tak samo dobrze względnie tak samo źle. Nie zapominajmy o istotnym fakcie historycznym, który uwypukla wybitny polski myśliciel, historyk i pisarz Henryk Pająk, o hekatombie jaka nas spotkała w postaci wytracenia minimum 10 milionów Polaków, głównie katolików przez plemię Kainowe jedynie w ubiegłym wieku. Czy świadomość wśród naszych zdziesiątkowanych rodaków sięga 10 % ogółu ? Wynik Konfederacji to w dużej części uwidoczni. Ja zagłosuję na Konfederację przede wszystkim ze względów światopoglądowych, gdyż jako jedyni opowiadają się przekonująco za wartościami propolskimi i prokatolickimi.

 4. Ret mówi

  Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to do jutra może mu się nie udać ich rozwiać, dlatego podpowiem – TYLKO Konfederacja!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.