[WIDEO] USA: biali całują buty czarnoskórym. „Czarni hebrajscy Izraelici” głoszą „retorykę czarnej supremacji”

Fot. YouTube/ screen
6

Podczas manifestacji na środku ulicy, biali obywatele całują buty czarnoskórym mężczyznom. Taki właśnie widok można zobaczyć w cywilizowanej Ameryce. Organizatorem „happeningu” jest Israelite School of Universal Practical Knowledge (ISUPK). Jak podaje Wikipedia, jest to organizacja non-profit z siedzibą w Pensylwanii. Jest częścią hebrajskiego ruchu izraelskiego, uważającego amerykańskich Murzynów za potomków Dwunastu Plemion Izraela. Southern Poverty Law Center uważa ISUPK za „grupę nienawiści”, głoszącą „ekstremistyczną ideologię” i „retorykę czarnej supremacji”.

Ponadto, głosi dość specyficzne poglądy dotyczące religii chrześcijańskiej oraz historii samego Chrystusa. Według ISUPK, Jezus był czarny, a Jego historia „jest historią czarnej rasy”. ISUPK zdaje się łączyć w sobie części religii judaizmu z chrześcijaństwem. Grupa jest organizatorem wielu manifestacji i spotkań, podczas których obrażają między innymi białych obywateli i homoseksualistów. Podczas swoich demonstracji nazywają ich „białymi diabłami” czy „właścicielami niewolników”. Wiele nagrań ze swoich akcji Szkoła umieściła na swoim oficjalnym kanale YouTube. Zdaniem większości komentujących, postępowanie ISUPK jest właściwe i pokazuje właściwe miejsce białej części społeczeństwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trudno uwierzyć, do jakich skrajności doszło we współczesnym społeczeństwie. Mogłoby się wydawać, iż rozróżnianie ludzi na „lepszych i gorszych” przez wzgląd na rasę historia ma już za sobą. Tymczasem, to jasnoskóre osoby są dyskryminowane za czyny, których nie dokonały. Co więcej – część społeczeństwa uważa to za jak najbardziej właściwe.

Źródła informacji: YouTube, Twitter, Wikipedia, ISUPK

Przeczytaj również:

Indie: muzułmańscy sąsiedzi podpalili niemuzułmanina. Rodzina ofiary: „planowali spalić nas wszystkich żywcem”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adam mówi

  Czarnoskórzy myslący tylko popędami: gdzie zjeść KFC i wypalić maryśke, są bardzo rozszczeniowi i agresywni, trudno mieszkało mi sie w sądzietwie w Londynie. Czarni męźczyżni szczególnie nie szanują białych kobiet w każdej sferze, paradoksem jest,że dużo młodych kobiet chce przeżyć egzotyczna przygodę z potomkiem Bambo.
  Kolor skóry nie definiuje nas tylko CZYNNY WZGLĘDEM BLIŹNICH.

 2. staho mówi

  Taaa ich bóg był czarny z zierścią i rogami .
  Co za debilizm opętuje całą ludzkość jakaś zbiorowa szajba gdzie nie spojrzeć .

 3. szalom mówi

  Taka jest mądrość etapu. Zarobili jewreje niegdyś szmal na handlu niewolnikami to teraz kombinują jakiś nowy geszeft ale na odwróceniu styuacji

 4. Robert mówi

  Jakoś mnie to nie dziwi,że obcy na Ziemi się nie ujawniają,kiedy istnieje dla nich jedyna alternatywa przetrwania,albo zostaną Marsjanami bez obowiązku obrzezania,albo Eskimosami z prawem do Marsa posiadania

 5. alojz mówi

  Czy Eskimosi pozwolili im używać swojego logo? Pewnie tak skoro chłopaki jeszcze nie siedzą. Zatem maja w tym geszeft.

 6. Hammurabi mówi

  Ameryka zapasiona, leniwa, butna i niedouczona śpi. Ten sen wykorzystują murzyni, wchodząc w buty byłych ciemiężycieli. Gdzie w nich zajdą? Pewnie na tyle daleko, że znów w USA zasłoną krzyże.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.