[WIDEO] Szwecja: imigranci atakują w Burger Kingu, czyli obrazek z życia postępowej Europy

Fot. screen
2

Późnym wieczorem w Burger Kingu w centralnej części miasta uniwersyteckiego powstało zamieszanie – donosi samnytt.se. Imigrant zaatakował nożem Szwedów. Na umieszczonym w sieci filmie widać, jak jeden z imigrantów wykonuje „kilka ruchów wyciągniętą bronią.”

„To imigranci skaczą na Szwedów i jak widzicie na filmie, siekają nożem” – podaje źródło. Frida Noaksson, będąca dowódcą regionalnego centrum dowodzenia w policyjnym regionie Mitt, ogłosiła, że podejrzani sprawcy uciekli, gdy policja przybyła na miejsce zdarzenia. Według doniesień mediów, funkcjonariusze nadal nie mają podejrzanych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Nadal pracujemy nad dochodzeniem za pomocą środków dochodzeniowych, ale obecnie nikt nie został złapany w tej sprawie” – mówi Noaksson. Policja nie chce powiedzieć, co spowodowało atak nożem w restauracji, w wyniku którego dwóch mężczyzn w wieku 30 i 28 lat zostało dźgniętych w plecy i zabranych do szpitala przez karetkę pogotowia. Ich obrażenia nie są uważane za zagrażające życiu.

Eksperci twierdzą, iż spokojna niegdyś, uniwersytecka Uppsala staje się najbardziej niebezpiecznym miastem w kraju. Cóż za nietolerancja dla kulturowego ubogacenia.

Źródło informacji: samnytt.se

Przeczytaj również:

Pracuje dla Otwartego Dialogu i edytuje stronę „Sok z Buraka”. Teraz poprowadzi kampanię Kidawy-Błońskiej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. sulka mówi

    setny, tysięczny incydent ubogacania kulturowego na zachodzie???? Cenzura działa – skąd ja to znam? W prl-u też cenzurowali i jak to się skończyło?

  2. Ttttt mówi

    Dlaczego się bronili, powinni dać im się wyładować, przecież mają tyle stresu ;( 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.