[WIDEO] PILNE! Poseł Kropiwnicki (PO) mdleje na mównicy sejmowej, a opozycja nie chce przerwy. Dyskusja o odwołaniu Mariusza Kamińskiego

4

Jest godzina 23, a w Sejmie cały czas trwają obrady ws. odwołania z funkcji koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. Jednym z przemawiających w imieniu klubów i kół parlamentarnych był poseł Platformy Obywatelskiej Robert Kropiwnicki, który po słowach krytyki na temat działalności agend kierowanych przez Kamińskiego zasłabł na mównicy sejmowej i zsunął się na ziemię. W sejmie wytworzył się chaos i zarządzono przerwę, której sprzeciwiali się… koledzy i koleżanki Kropiwnickiego. Według wstępnych informacji powodem zasłabnięcia jest cukrzyca. Po kilkunastu minutach Kropiwnicki wrócił na salę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pełna relacja z obrad sejmowych (13.02.2020).

Przeczytaj:

[PILNE!] Konferencja Konfederacji o zatrzymaniu Jacka Międlara! G. Braun: Morawiecki odpowiada osobiście za zdrowie i życie Jacka [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Tego pisiorowego szczura juz dawno na kopach powinni wywalić. Buc nie raczy odpowiedzieć Suwerenowi dlaczego na rozkaz środowisk zydowskich wydaje polecenia napadu na patriotów. Niech sobie te słuzby wsadzi w tylną częśc ciała. Pis to degrendolada na całej linii.

 2. Kaja mówi

  Rozumiem ze wszyscy powinni rzucic sie na pomoc Kropiwnickiemu bądź stać na baczność . Z całym szacunkiem ale sugerowanie że siedzące osoby sprzeciwiają się przerwie i chcą kontynuować obrady jest żenujące .

  1. Jacek Międlar mówi

   My nie sugerujemy. Tak opozycja odpowiedziała na decyzję i zaprowadzeniu krótkiej przerwy.

 3. Franek mówi

  Zła karma generowana przez posła Kropiwnickiego wróciła jak bumerang i powaliła go na kolana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.