[WIDEO] PILNE! Działacz LGBT podpalił oraz podeptał flagę Polski i Watykanu! Po godzinach „odprawia msze”! Narodowcy z Opola zawiadamiają prokuraturę i zapraszają na manifestację!

19

Najpierw była tęcza na polskim godle, później „cipkomaryjki” i profanacja obrazu Matki Bożej, teraz środowiska LGBT, które dzięki haniebnym działaniom prokuratury i sądów poczuły się bezkarne, pozwalają sobie na jeszcze więcej. Sławomir Kuleta z Forum LGBT podeptał i spalił flagę Polski. Podobnie uczynił z flagą Watykanu. Narodowcy z Opola składają zawiadomienie do prokuratury.

Witam państwa, jestem Sławek Kuleta, jestem reprezentantem organizacji pozarządowej Forum LGBT z siedzibą w Polsce, a to jest moja flaga. Pardonsik, to nie jest moja flaga, to jest flaga Polski. Żeby nie było wątpliwości, u góry czerwone…. białe, na dole czerwone – powiedział Kuleta, po czym podeptał i podpalił flagę Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnego dnia opublikował kolejne nagranie, w którym wyraża dumę z tego co zrobił. Następnie podarł flagę Watykanu! – Bezczeszczę. Tego nie zobaczycie, ale jeszcze sobie po niej nóżkami stąpam – mówi zadowolony działacz LGBT i wyznaje, że zawiadamia Prezydenta RP o zniszczeniu flagi, którą wysyła mu w załączniku.

Kim jest Kuleta? W Internecie podaje się za „teologa duchowości”. W sieci opublikował nawet filmik, w którym jest przebrany za księdza i przed stołem imitującym ołtarz odprawia „modły”. 20 lutego 2020 chwalił się, że występuje z Kościoła Rzymskokatolickiego. Na swojej stronie cieszy się z poparcia dla LGBT od budzącego duże wątpliwości ks. Adama Bonieckiego.

Działacze Ruchu Narodowego z Opola, którzy w sobotę (7.03.2020) organizują kontrmanifestację wobec organizowanej przez środowiska LGBT Manifę w Opolu (start o godz. 13 pod Urzędem Wojewódzkim), postanowili złożyć zawiadomienie do prokuratury na działacza forum gejów, lesbijek i transseksualistów. Za podstawę prawną podają art. 137 k.k. § 1. Pedałowi – jak sam Kuleta pisze o homoseksualistach – grozi rok pozbawienia wolności: Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku – brzmi ustęp niniejszego artykułu kodeksu karnego.
Nie będziemy pobłażać takim haniebnym czynom, których dopuszczają się działacze LGBT! Tym bardziej zapraszamy Państwa na pikietę, która w istocie będzie kontrmanifestacją do zgromadzenie środowisk, które najwyraźniej za nic mają naród polski – dla wPrawo.pl zaznacza Bartosz Kowara z opolskiego Ruchu Narodowego.

Za: www.facebook.com/FLGBTichtios
Za: www.facebook.com/FLGBTichtios

Przeczytaj:

[WIDEO] HIT! Komorowski w spódnicy na bazarku! Duka, plecie androny, Oborniki nazywa Bobornikami… „A gdzieś ty była jak żeście rządzili?”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek mówi

  I oni chcą tolerancji? Jedyna tolerancja na jaką mogą liczyć takie skurwysyny to cios w pysk!
  Nie podoba się gnojowi, to niech wyjedzie tam gdzie mu będzie lepiej, najlepiej na księżyc!

  1. BP mówi

   On chce zagarnąć ziemie Polski i wygnać POLAKÓW! Boże miej w opiece POLSKĘ, bo niepolski rząd robi dokładnie to samo! Mówienie prawdy jest zakazane, a szkalowanie Polski jest nagradzane. Patrz. wyroki sądów i działanie prokuratorów i policji.

 2. Jacek Boki mówi

  Oj tam zaraz przestępstwo. 1 stycznia ubiegłego roku w Elblągu, Ukrainice wyrwał z ronda Obrońców Birczy polską flagę, którą postawiłem na nim w pięć dni po otwarciu tegoż ronda, następnie porwał ją na strzępy, spalił, a resztki wyrzucił do śmietnika. Wyrok jaki wymierzył mu ,,polski” sąd okręgowy w Elblągu brzmiał… 3 miesiące w zawiasach na 2 lata. Zniszczenie, spalenie i wyrzucenie polskiej flagi zostało w uzasadnieniu ,,wysokiego sądu” potraktowane nie jako żadne przestępstwo, tylko… WYKROCZENIE O MAŁEJ SZKODLIWOŚCI CZYNU! ”
  Napisałem na ten temat duży artykuł na swoim blogu i rozesłałem go do wszystkich środowisk kresowych w Polsce, a także do biura Ruchu Narodowego w Warszawie, smsem powiadomiłem pana posła Roberta Winnickiego, bo telefonów od plebsu nie odbiera, wysłałem także info do biura Pobudki pana Brauna, jak również do pana Jacka Międlara. I co się okazało? Ano to, że NIKOGO, dosłownie NIKOGO z wyżej wymienionych ta sprawa wtedy nie zainteresowała w najmniejszym nawet stopniu. Mie;li to głęboko w czterech literach! A teraz odgrywają komedię nieświęcie oburzonych faktem spalenia polskiej falgi. Pieprzona hipokryzja! Gdzie bowiem byliście wtedy moi drodzy ,,patrioci”; inaczej? Wtedy milczeliście jak grób, a teraz larum gracie? Spójrzcie się może najpierw w lustro, a potem odgrywajcie ten cyrk.

  Elbląg: Ukrainiec wyrwał i znieważył polską flagę

  http://kresywekrwi.neon24.pl/post/149967,elblag-ukrainiec-wyrwal-i-zniewazyl-polska-flage

  Kolejna ounowska prowokacja po zniszczeniu polskiej flagi?

  https://kresywekrwi.neon24.pl/post/149994,kolejna-ounowska-prowokacja-po-zniszczeniu-polskiej-flagi

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=AV1iXuvxEIWWmwXGkaDACw&q=Jacek+Boki+-+zniszczy%C5%82+falg%C4%99+na+rondzie+obro%C5%84c%C3%B3w+Birczy&oq=Jacek+Boki+-+zniszczy%C5%82+falg%C4%99+na+rondzie+obro%C5%84c%C3%B3w+Birczy&gs_l=psy-ab.12…0.0..2506…0.0..0.0.0…….0……gws-wiz.3_Qx-r2ddtY&ved=0ahUKEwir9pK9hoboAhUFy6YKHcYICLgQ4dUDCAo

  1. Tomek mówi

   „Wyrok jaki wymierzył mu ,,polski” sąd okręgowy w Elblągu brzmiał… 3 miesiące w zawiasach na 2 lata. Zniszczenie, spalenie i wyrzucenie polskiej flagi zostało w uzasadnieniu ,,wysokiego sądu” potraktowane nie jako żadne przestępstwo, tylko… WYKROCZENIE O MAŁEJ SZKODLIWOŚCI CZYNU! ”

   Jacku, ale ściemę walisz. Gdyby sąd uznał to za wykroczenie to nie wymierzyłby kary pozbawienia wolności w zawiasach, bo taką wymierza się tylko za przestępstwa (nie ma takiej kary w kodeksie wykroczeń). A gdyby sąd uznał, że czyn miał „niską szkodliwość” to nie mógłby w ogóle skazać – jak coś ma „małą szkodliwość” to z definicji nie jest przestępstwem zgodnie z kodeksem karnym.

 3. Artur mówi

  Takie zachowanie tego sodomity podchodzi pod kilka paragrafów. Ale zapewne śmiecie z kasty go uniewinnia. Gość dopomina się małego klepania ryja ale nie wolno ulegac prowokacji – tym stanistom o to właśnie chodzi.

  1. Hammurabi mówi

   Bo widzisz „klepanie” powinno być i „soczyste” i tak zrobione by winnych nie było. To tylko kwestia organizacji. Tylko… Kto by się podjął ryzyka by coś tak wstrętnie obleśnego chociaż kijem dotknąć?

  1. MACIEJ mówi

   Wiem, że nie jest to zbytnio „chrześcijańskie”, ale zgadzam się.
   Szkodnika należy usuwać.
   +1

 4. W K mówi

  Rozumiem, że ten typ opuścił już Polskę.

 5. ec5rtb7y8m9,. mówi

  Obraziłeś moje, uczucia religijne,obraziłeś znieważyłeś flagę Polski!-Polaków!!Zamknąć Tego osobnika,do zakładu psychiatrycznego+ praca fizyczna!-nic za darmo!!!

 6. Robert mówi

  Kiedyś śpiewał bard lewicowy,,ojczyznę kochać trzeba i szanować, nie deptać flagi,nie pluć na godło,,może ten typ na cwelenie jest już gotowy,tak mnie coś z tyłu ubodło

 7. Robert mówi

  Kruchta biskupia jak to analizuje?Tak jak sumienie dyktuje i ulega? Dobrze wie, że tylko usraelska bezpieka jest panem każdego człowieka

 8. rins mówi

  20 lat temu dostałby wpierdol na ulicy i by było po wszystkim, a teraz trzeba urządzać kontrmanifestacje przeciwko niemu i jemu podobnym, świąt schodzi na psy.

  1. MACIEJ mówi

   Nie „schodzi” ale już zszedł totalnie. Niestety na tym nie koniec, bo zaraz przebije dno moralne.

 9. figi mówi

  Brzytwa , smoła i pierz na początek, jeśli przebrane za Policje MO nie zadziała, jakiś mocny powróz i klatka w publicznych miejscach lub dyby, opluć tez takiego oprycha przechodniu, po żydowsku, tfu, proste i skuteczne.

  1. Jan K. mówi

   Może napiszesz znowu, jakim to fajnym gościem był Hitler, jak pod innym artykułem? P…..ny nazista.

  2. Jan K. mówi

   Wyp…j stąd j….ny nazisto, chwalący Hitlera.

 10. Alek mówi

  Podsumowując: kto jest wrogiem katolickiej wiary, ten jest wrogiem Polski.

 11. Mar43 mówi

  Widać że to Ciota nawet flagi nie potrafi porządnie podpalić . Dla takiego przyglupa tylko więzienie, a w wiezieniu nie przyjemności przy cwelowaniu, tylko karcer do końca życia, Bo nie oszukujmy brak jest w tych czasach jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności za wlasne czyny . Kurcze , jednak kara śmierci powinna wrócic.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.