[WIDEO] Pakistan: hinduskie dziewczynki błagają o pomoc! Oto, czym jest islam w krajach szariatu

Fot. Twitter
0

W krótkim filmie udostępnionym na Twitterze dwie Hinduski będące ofiarami islamskich mężczyzn płaczą, prosząc o pomoc i azyl. Siostry zostały porwane przez islamistów. Liczący 200 milionów ludzi Pakistan jest zdominowany przez religię Mahometa – liczba wyznawców Allaha stanowi około 95% populacji.

„Pakistan uznający prawo szariatu. Dwie małe, hinduskie dziewczynki z Pakistanu, które zostały porwane, błagają o ochronę przed islamskimi porywaczami. Lewica jest wściekła, że CAA nadaje obywatelstwo niemuzułmanom, takim, jak te małe hinduskie dziewczynki torturowane w islamskim Pakistanie” – pisze udostępniająca filmik kobieta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Hinduskie siostry z Multan, Pakistan. „Moja siostra i ja mamy kłopoty” – płacze jedna z dziewcząt. „Oni biją nas i drażnią codziennie, na oczach naszych rodziców. Biją także moją mamę.”

Podobnych przypadków pojawia się coraz więcej, wraz z rosnącą ekspansją islamu. W dobie Internetu, europejczycy nie mogą już udawać, że nie zdają sobie z tego sprawy. Wszędzie, gdzie szariat staje się prawem, a muzułmanie stanowią liczną grupę, cywilizowane prawo przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Jak pokazuje historia choćby krajów Basenu Morza Śródziemnego, siłą nawróconych na islam dopiero w ósmym – dziewiątym wieku naszej ery – kłamstwem jest, iż religia proroka przynosi pokój.

Ile zatem czasu potrzebuje Zachód, by to zrozumieć? Czy euroentuzjaści witający kwiatami uchodźców muszą zobaczyć w takim stanie własne córki, by się otrząsnąć? Wtedy jednak będzie już o wiele za późno.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj również:

Niemcy: wielka klęska propagandy? „Flagowy Uchodźca” zamordował i podpalił swojego rywala!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.