[WIDEO] Ciężarówka „German Death Camps” zrobiła setki tysięcy kilometrów po USA!

Fot. YouTube
0

Dwa lat temu na amerykańskie drogi wyjechała ciężarówka “German Death Camps”. W tym czasie “truck” odwiedził 20 najbardziej zaludnionych stanów i przejechał setki tysięcy kilometrów.

Ciężarówka wielokrotnie odwiedzała największe metropolie, w tym Nowy Jork, San Francisco, Chicago i Miami. Inicjatywę Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Koło Chicago. Naczepę do oklejenia udostępnił polonijny przedsiębiorca Łukasz Kurzyński. Akcja informacyjna jest odpowiedzią na zintensyfikowaną kampanię zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizatorzy zachęcają rodaków z Polski i całego świata do pomocy w akcji. Każdy może pobrać grafikę ze strony www.germandeathcamps.us i zamieścić ją na swoim samochodzie. Jednak najprostszym sposobem na włączenie się w kampanię informacyjną jest udostępnienie poniższego filmu w serwisach społecznościowych. Wideo zostało opublikowane przed chwilą na Twitterze i na kanale YouTube akcji „German Death Camps”.

Źródło informacji: YouTube, pantarhei24.com

Przeczytaj również:

Marsz Niepodległości jako impreza nazistów. Skandaliczny film podczas uroczystości w Jerozolimie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.