Chcieli oddać cześć Polakom pomordowanym w obozach! Zatrzymania przez policję i represje! [WIDEO]

14 czerwca 2019 - Polacy oddają cześć rodakom pomordowanym w niemieckich obozach śmierci
13

14 czerwca 1940 roku, 728 Polaków z tarnowskiego więzienia, pierwszym transportem zostało wysłanych na śmierć do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. To wynik decyzji Hansa Franka, szefa Generalnego Gubernatorstwa, który rozkazał wymordować polską inteligencję i elitę narodu polskiego. Prawda o polskim transporcie jest skrzętnie zamiatana pod dywan, ponieważ burzy żydowski holokaustowy przemysł, z którego ma wynikać, że jedynymi ofiarami II wojny światowej byli starozakonni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wczoraj (14 czerwca 2019) do Oświęcimia przybyło kilkudziesięciu Polaków, by w Narodowym Dniu Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych, oddać cześć pomordowanym rodakom. Zabrakło wysoko postawionych przedstawicieli naszego kraju, a zwłaszcza przedstawicieli Konfederacji.

Niestety nie obyło się bez skandali i „pałkowania” Polaków.

Zanim wszyscy zebrali się przed wejściem na teren obozu KL Auschwitz, dwie osoby zostały zatrzymane przez policję. Krzysztof Adamek, za napis na kamperze „Poland not Polin”, przez 4 godziny był przesłuchiwany przez policję, a jego pojazd został zholowany na parking. Drugim zatrzymanym był Marek Palarczyk. Przejeżdżając pod tylne wejście do obozu policja zajechała mu drogę. Na tle polskich barw narodowych, na tylnej szybie samochodu umieścił napisy: „Stop antypolonizmowi” oraz „POLSKA to nie polin”. Jeden jak i drugi prawdopodobnie otrzyma zarzuty z art. 256 par. 1 k.k. Sprawę będziemy monitorować.

NAGRANIE Z KOMENDY:

MAREK PALARCZYK NA WOLNOŚCI – SZOKUJĄCE POWODY ZATRZYMANIA:

Marsz Żywych / fot. youtube
Marsz Żywych / fot. youtube

Gdy po naszej interwencji zatrzymani wyszli na wolność, z polskimi flagami zebraliśmy się przed wejściem na teren obozu. I tak zaczęły nas spotykać kolejne nieprzyjemności.
Nie można wchodzić z polskimi flagami na drzewcach! – stwierdził ochroniarz muzeum.
Na marszu żywych Żydzi ze swoimi flagami swobodnie maszerowali – odpowiedziałem.
Wtedy jest zapewniona ochrona zagranicznych służb. Polskiej ochrony nie ma w pracy – odpowiedział bez ogródek, dając w ten sposób wyraz, że muzeum w Oświęcimiu jest traktowane niczym izraelska enklawa.

POLACY ZATRZYMANI PRZEZ OCHRONĘ PRZED WEJŚCIEM NA TEREN OBOZU:

OSTATECZNIE POLACY NIE ZOSTALI WPUSZCZENI Z FLAGAMI:

Na tym nie koniec. Nie pozwolono także, by w tym szczególnym dniu, na teren obozu wejść z niewielkim banerem z napisem „Bóg, honor i Ojczyzna”, a plakat w formacie a3 z wizerunkiem zamordowanej przez Niemców Czesławy Kwoki uznano za niezgodny ze standardami muzealnymi. Tak, Auschwitz to już państwo w państwie! Gdy – niczym na rampie – wytłumaczono nam, że nie spełniamy standardów wyznaczonych przez dyrektora muzeum Piotra Cywińskiego, odmówiliśmy modlitwę i wznieśliśmy patriotyczne okrzyki: „Bóg, honor i Ojczyzna”, „Tu jest Polska”. W pewnym momencie przemówiła Maria Leśniak. Dyrektora muzeum Piotra Cywińskiego wezwała, by podał się do dymisji i przytoczyła fakty świadczące o tym, że holokaust był sponsorowany przez syjonistów. W pewnym momencie, kobieta próbująca dostać się na teren muzeum, została zaatakowana przez ochronę, a drzewce od flagi zostały zniszczone.

Ostatecznie Polacy weszli na teren obozu z dużą 10-metrową polską flagą. Flagi z drzewcami, plakat i baner zostały odłożone przed wejściem. Cały czas na plecach czuliśmy oddech ośmiu funkcjonariuszy z policji kryminalnej.

W ciszy, przechodząc przez bramę z napisem „Arbeit macht frei”, dotarliśmy pod ścianę śmierci, by upamiętnić pomijanych w mainstreamowym przekazie medialnym Polaków, którzy w liczbie 3 milionów zginęli z rąk nazistowskich Niemców. W tym miejscu zabrałem głos, wskazując na to, że Polacy jako jedyna nacja w okresie II wojny światowej wykazała się prawdziwym bohaterstwem, społeczeństwo pozbawione pamięci jest skazane na śmierć.

PRZEMÓWIENIE JACKA MIĘDLARA:

To ogólna relacja z tego co w dniu wczorajszym wydarzyło się w Oświęcimiu. Jak skandalicznie potraktowano Polaków, którzy domagają się równego traktowania. Jak na terenie obozu, gdzie ginęli nasi przodkowie, uprawia się żydowski, holokaustowy przemysł z błogosławieństwem rebbe Piotra Cywińskiego. O tym wszystkim, szczegółowo, będziemy pisać na wPrawo.pl.

Przeczytaj także:

Żydówka od kirkutów i restytucji mienia z nagrodą od ministra kultury!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Danuta mówi

  Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć tracą życie- to napis na pomniku pomordowanych przez niemieckich nazistów w Kalkowce pod Mława. Dziękuję Wam drodzy rodacy za oddanie czci pomordowanym w Oświęcimiu. A Tobie drogi Jacku głęboko ukłon za świetne płynące z głębi serca przemówienie.

 2. angie mówi

  to jakies jaja? jaka to nienawisc: Polska to nie polin? ktos mi moze wylozyc?

  1. Daniel mówi

   Przestańcie pisać „niemieckich nazistów”. To byli po prostu Niemcy . Dla nas Polaków nazisci=niemcy i jest to oczywiste, ale dla innych narodów naziści to już niekoniecznie Niemcy. A skoro piszecie niemieccy naziści to daje pole do domysłów że w Polsce to zapewne byli polscy naziści ,którzy mordowali zydow.muisimy próbować wyplenić to sformułowanie ,,naziści ,,

  2. Dariusz mówi

   Bardzo sluszna uwaga!

 3. Polak mówi

  14.06 to pamiętna data i wara holokauścistom. J

 4. Polak mówi

  14.06 to pamiętna data i wara holokauścistom. Jkp

 5. chrysler mówi

  proponuję aby za ro wszyscy , którzy wybiorą sie KL Auschwitz ubrani byli w biało-czerwone koszulki , takie jak reprazentacja

 6. Grzegorz mówi

  Pozamiataja nas jak palestynczykow. Politycy to ich slugusy. Szkoda naszych wnukow

 7. Ursula Szkolka mówi

  Trzeba było spróbować wejść z Izraelskimi flagami na drzewcach i wtedy zobaczyć co by ochrona zrobiła.

  1. Andrzej mówi

   Faktycznie, eksperyment wart przeprowadzenia!

 8. KRZYSZTOF mówi

  Z mojego kanału nie usunięto filmu ( ..o zatrzymaniu za napis „Polska to nie Polin”). Prawdopodobnie nie są w stanie ocenzurować wszystkich użytkowników YT, nie mówiąc o tym, że nie mogą tego uczynić z przyczyn chociażby biznesowych (żyją z reklam a tym samym jest w ich interesie dbanie o posiadanie tych użytkowników w jak największej liczbie). Występuje tutaj ta podstawowa sprzeczność, która powinniśmy wykorzystać. Zbudowanie sieci niczym nie wyróżniających sie użytkowników YT ( 10 tys kanałów nawet przy nikłej ilości wyświetleń przypadających na kanał np. 100 i tak w sumie dałoby milionową widownię) Trudno sobie wyobrazić by YT zdecydował sie na wyłapanie i usuniecie 10 tys kont na YT. Nie mamy innego wyjścia, jak poszukiwanie nowych, nietypowych rozwiązań. Istnieje coś takiego jak Strategia Oporu Niekierowanego, warto sie tym zainteresować.

  https://www.youtube.com/watch?v=7kT1UF8gfxE

 9. Andrzej mówi

  „Aż się mury Jerycha porozwalają jak kłody, zmalałe serca urosną, pleśń z oczu zgarną narody!” /Cyprian Kamil Norwid/. Okrąg zataczany przez Historię powoli zaczyna się zamykać, więc tylko czekać a się powtórzy! Póki co kolejnym – coraz to młodszym Polakom zaczynają opadać łuski z oczu…

 10. Andrzej mówi

  Nie, my nie musimy „próbować wyplenić” określeń „nazizm, naziści, nazistowski, -a”- MY KONSEKWENTNIE MUSIMY JE WYPLENIĆ!!! Powracając do usuwanych z publicznego słownictwa słów „hitleryzm, hitlerowcy, hitlerowski,-a”
  Podobnie jak równie konsekwentnie wprowadzać do ogólnospołecznego słownika – więc i obiegu – określenie POLOKAUST.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.