Wiceprzewodniczący klubu PiS o zbrodni w Jedwabnem: „Zamordowali Niemcy” [WIDEO]

fot. twitter
8

Czy „dobra zmiana” mogłaby w końcu uzgodnić zeznania? Szef MSZ Jacek Czaputowicz oświadczył wczoraj, że „w Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera”. Natomiast w „Rozmowie politycznej” na antenie Polsatu wiceprzewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości, poseł Jacek Żalek oświadczyć zdumionej Dominice Długosz, że jedwabieńskich Żydów zamordowali Niemcy.

Czy trzeba bardziej przekonywującego dowodu na konieczność natychmiastowego wznowienia ekshumacji w Jedwabnem? Poseł Żalek zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz, która umyka większości osób powołujących się na wyniki śledztwa IPN wskazującego na polskie sprawstwo mordu. Śledztwo IPN uznało za wiarygodne powojenne zeznania wymuszane przez UB torturami. Zeznania te były odwoływane na sali sądowej ze wskazaniem właśnie na sposób ich wydobycia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Żalek odniósł się też do żydowskiego udziału w Holokauście, czyli do roli policji żydowskiej. Dobrze, że w końcu te słowa padły na antenie telewizji ogólnopolskiej, ale źle, że poseł Żalek nie zauważył różnicy pomiędzy indywidualną kolaboracją polskich mętów skazywanych za to na śmierć przez polskie podziemie, a zinstytucjonalizowaną kolaboracją żydowskich elit i inteligencji systemowo współpracujących z Niemcami w likwidacji swoich rodaków.

Żydowskie współsprawstwo i współodpowiedzialność za Holokaust jest faktem historycznym, co potwierdzają żydowskie źródła z czasu II wojny światowej i mówienie o tym nie jest „głupie i bezczelne”. Nie było czegoś takiego jak polskie gestapo, ale było żydowskie gestapo! Warto o tym pamiętać. Warto też pamiętać, że żydowskie elity w getcie ukuły powiedzenie „motłoch musi zginąć”. I ten żydowski „motłoch” za zgodą żydowskich Judenratów prowadziła żydowska policja do wagonów jadących do Auschwitz. A krzyczące dziś o polskiej winie za Holokaust państwo Izrael nie skazało żadnego z żydowskich kolaborantów Hitlera, którzy po wojnie znaleźli się na jego terytorium.

Zobaczcie też.

Jak Żydzi stworzyli bajkę o Holokauście – wywiad z dr Ewą Kurek

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kryska mówi

  Czaputowicz do dymisji! To polakożerca!

 2. Zdzisław mówi

  Premier i prezydent też do przeczołgania, albo łopaty w ręce i na wykopki do Jedwabnego

  1. Piotr 1966 mówi

   PAD , rząd i parlament powinni być NATYCHMIAST wysłani na zieloną trawkę oraz powinny być rozpisane nowe wybory

 3. Janusz I mówi

  Czaputowiczem powinien zająć się prokurator!

 4. kola mówi

  pytanie: kto przeżył getto i wyjechał do Izraela: ten „motłoch”, czy pałkarze?
  Dziękuję

 5. Drwal mówi

  Czaputowicz to lewacki pomiot od Geremka i Michnika mający wdrożyć bezspadkowe roszczenia. Już Michalkiewicz ostrzegal w dniu jego nominacji i dokładnie opisał te mędę.
  Gratuluję wyboru Panie naczelniku rekonstrukcji sanacji!
  Ufać Panu można tak jak Żydom w ich bajke o holokauscie.
  „Żydzi to klamcy” jak to pięknie opisala Żydowka z Izraela w filmie „Zniesławienie” realizowanym przez swego wnuka o ADL.
  My nie zapomnimy zdrajców i sprzedawczyków majątku narodowego po 89′. Wszystko będzie rozliczone co do grosza.

 6. julie mówi

  Skurwiele , kundle zaprzale. Gdzie wleza tam sraja do spolki z muzlamami tfuuuuuuu … , poganskie nasienie !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.