Wiceminister PiS i AJC chcą delegalizacji ONR. „Antyrasistowskie” deklaracje nie pomogły

11

Na nic się zdała deklaracja Obozu Narodowo-Radykalnego, który w publicznym oświadczeniu zadeklarował, że „odrzuca rasizm i wszelkie bazujące na pojęciu rasy doktryny społeczne i polityczne”. Podczas konferencji o przeciwdziałaniu antysemityzmowi podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Magdalena Gawin stwierdziła, że ONR powinien zostać zdelegalizowany. Nie wzięła jednak pod uwagę faktu, że współczesny ONR niemal wcale nie podejmuje się tematu problemu jaki wiąże się ze społecznością żydowską w Polsce, ale prowadzi bardzo dobrze zorganizowaną działalność patriotyczną i edukację młodzieży. Czyżby to tak bardzo przeszkadzało wiceminister z Prawa i Sprawiedliwości oraz żydom z American Jewish Committee?

Wiceminister Magdalena Gawin wzięła udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Badań nad Uprzedzeniami oraz Shapiro Silverberg Central Europe Office, czyli biuro stworzone przez Komitet Żydów Amerykańskich (AJC), których w marcu bieżącego roku sprowadził do Polski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Podczas konferencji zatytułowanej „Zjawisko antysemityzmu w Polsce” wiceminister z PiS opowiedziała się za delegalizacją ONR. Gawin stwierdziła również, że ONR wcale nie powinien zostać zalegalizowany, ponieważ jego cele są sprzeczne z Konstytucją RP. Niestety, jak to bywa w przypadku krytyki narodowych organizacji nie wskazała, które cele są sprzeczne z konstytucją.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomniam, że żydowska organizacja AJC od wielu lat imputuje Polakom antysemityzm, a zwłaszcza aktywny udział w pogromie w Jedwabnem (1941) oraz Kielcach (1946), wymuszała na Polakach zbudowanie Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, a Elena Poptodorowa, niedoszła szefowa oddziału AJC w Warszawie i działaczka loży B’nai B’rith, w myśl talmudycznej zasady (Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać – Sanhedrynu 57a) okradła polskie lotnisko.

Gołym okiem widać niebezpieczny wpływ środowisk żydowskich, w tym Jonny’ego Danielsa na działania polityków PiS i prezydenta Andrzeja Dudy, który już szykuje Pałac Prezydencki na żydowską celebrę związaną ze świętem Chanuka. Domaganie się delegalizacji jakiejkolwiek organizacji w Polsce przez obcokrajowców jest wyrazem wyjątkowej buty i bezczelności, którą niestety w przypadku żydów hoduje się od wieków. Czy wyobrażacie sobie Państwo, by Polacy mieli czelność domagać się delegalizacji jakiejkolwiek organizacji w Izraelu? Poza tym imputowanie współczesnemu ONR-owi jakiegokolwiek antysemityzmu jest wyrazem skrajnej manipulacji i indyferentyzmu. Jeżeli kogokolwiek proszę o wskazanie rzeczonego „antysemityzmu” zawsze zostaję bez odpowiedzi. A może ta cała sytuacja zdejmie Polakom bielmo z oczu i wielu przejrzy na oczy, że dla środowisk żydowskich Polska nie ma żadnej wartości.

Żydzi, żydzi, znowu żydzi… A w tle Waszczykowski, AJC i złodziejka kosmetyków – Jacek Miedlar (wPrawo.pl) from Jacek Międlar on Vimeo.

Źródło: Facebook, Twitter, natemat

Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie organizacje w Polsce chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia międzywojennego?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Polska jest ciągle pod żydowską okupacją. Polacy nie mają nawet małej reprezentacji w Sejmie, bo nikt nie broni naszych interesów, a wręcz przeciwnie. Wszystkie najgorsze pogłoski dotyczące PIS-u niestety realizują się i PIS jako kolejna filożydowska organizacja rządzi polską i się demaskuje. Jak nie nastąpi natychmiastowe zjednoczenie wszystkich polskich organizacji i zawiązanie partii Polaków, to niedługo mogą wprowadzić nakaz palenia świec Chanukowych we wszystkich mieszkaniach i wygonienie reszty Polaków z Polski. Łapanki na Polaków już się zaczęły – Piotr Rybak pierwszym więźniem politycznym sanhedrynu.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Uważam, że ONR powinien złożyć do prokuratury pisemne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wysokich funkcjonariuszy państwa polskiego – domniemane działanie na szkodę narodu polskiego a nawet domniemanie zdrady. Jak długo Polacy będą ofiarami gry w kotka i myszkę, gry na serio ?!

 3. Ania mówi

  Warto sobie przypomnieć jak nauczali wielcy papieże Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego w czasach świetności i największego rozkwitu katolicyzmu na ziemi – od tego czasu sukcesywny regres w nauczaniu Kościoła. Najwyższy czas na przebudzenie się z zaślepienia :

  http://www.bibula.com/?p=98144

 4. Pepe mówi

  Sami niech powiedzą prawdę o Wołyniu i Katyńiu….:@

 5. Hammurabi mówi

  Panie Jacku, Polska jest bardzo ważna dla Żydów! Polska, nie Polacy. Te ziemie właśnie dlatego są przesiąknięte polską krwią, wylaną w jej obronie. Lekceważymy intelekt naszych wrogów, lekceważymy ich konsekwentność w dążeniu do celu, jakim jest nasze unicestwienie!

 6. goj mówi

  Już rzygam tymi Żydami! Codziennie słyszę o Żydach i ich bucie. No co za wyjątkowo upierdliwy naród! Jakoś inne mniejszości narodowe, w tym podobna liczebnie mniejszość wietnamska, żyją sobie spokojnie, nie stwarzają problemów i nie narzucają się na każdym kroku.

  Oni wręcz zmuszają Polaków do antysemityzmu! Pytanie tylko po co im to? Czemu nie mogą żyć wśród nas, jak inne narody, tylko wiecznie się narzucają i uprzykrzają życie, jak wrzody na d?!

  To jest niby ten „naród wybrany”?!

 7. Małgosia mówi

  Może czas głośno mówić o antypoloniżmie i co niektóre osoby powinny trafić przed sąd. Wmawia nam się jakiś wydumany antysemityzm a przecież semici to nie tylko żydzi (oni to Juda) a więc antyjudaizm będzie prawidłowo.

 8. Normalny mówi

  Ta pani na zdjęciu wyżej ma urodę typowo żydowską więc nic dziwnego że chyba bliżej jej do Żydów niż do Polaków. Ilu mamy Żydów w rządzie, w sejmie, w senacie, w gabinecie prezydenckim, w aparatach partyjnych, w mediach, na katedrach uczelnianych, we władzach banków, prowadzących internacjonalistyczne biznesy, na urzędach, we władzach samorządowych, w zawodach prawniczych i lekarskich, w ośrodkach indoktrynacji kulturalno-światopoglądowej i w tzw sztuce, w hierarchiach różnych kościołów ? Czy oni mieliby szanse pełnić te funkcje w Izraelu ?

 9. Jarek mówi

  No to panowie patrioci – dalej tłumaczcie się przed żydem z miłości do ojczyzny dalej walczcie modlitwami – dajcie w końcu szansę boskiej sile i zacznijcie działać a nie zachowywać się jak dewotki

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.