Węgrzy wygwizdali Irlandczyków klękających przed Murzynami. Orban: „Ten gest to prowokacja!” [WIDEO]

14

We wtorek (8.06.2021) odbył się mecz towarzyski, w którym Węgrzy zmierzyli się z Irlandczykami. Przed spotkaniem na kolana padli piłkarze reprezentacji Irlandii, co węgierscy kibice należycie skomentowali… głośnymi gwizdami. Sprawę skomentował także sam premier Węgier Victor Orban.

Przyklękanie piłkarzy przed meczem to gest praktykowany niemal od roku na Wyspach Brytyjskich. Przed spotkaniami piłkarze wyrażają w ten sposób poparcie dla rasistowskiego ruchu Black Lives Matter, oddają hołd Murzynom i symbolicznie przepraszają za kolonizowanie afrykańskich krajów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na stadionach nie ma miejsca na klęczenie. Węgrzy klęczą tylko w trzech sytuacjach: przed Bogiem, ojczyzną i prosząc o rękę ukochanej. Ten gest został wymyślony przez kraje, które brały udział w niewolnictwie. My nigdy w tym nie uczestniczyliśmy – skomentował premier Węgier i dodał: Nie możemy inaczej interpretować tego gestu, patrząc na to z naszego kulturowego punktu widzenia jest to rzecz niezrozumiała. Ten gest to prowokacja.

Przypomnijmy, że kilka dni temu o BLM ponownie zrobiło się głośno za sprawą niejakiego Taya Andersona, dyrektor zarządu Denver Public School w USA, a zarazek aktywistę ruchu czarnych rasistów. Został oskarżony  o molestowanie 62 uczniów. W ubiegłym roku Anderson organizował protesty przeciwko… „rasizmowi” i przeciw brutalności policji. Miała to być odpowiedź na rzekome morderstwo czarnoskórego kryminalisty, damskiego boksera i aktora porno Georga Floyda. Black Lives Matter, której działaczem jest Tay Anderson to skrajnie rasistowska organizacja czarnych nawołująca do eksterminacji białych (PRZECZYTAJ). Kilka lat temu dostała 33 miliony dolarów od oligarchy Georga Sorosa.

KOSZULKI „POLAK WĘGIER DWA BRATANKI” – TUTAJ

W kwietniu 2021 roku Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOL) zakazał promowania ruchu Black Lives Matter podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Klękanie lub podnoszenie pięści jako wyrażanie sprzeciwu wobec rasizmu będzie karane. Zakaz obowiązuje we wszystkich obiektach olimpijskich i podczas ceremonii. Kiedy taką decyzję podejmą FIFA i UEFA?

Zobacz także:

Bardzo MOCNY kawałek Stopy pt. „Black Lives Matter”. „Czarni nie mają już lepszych bohaterów niż bandyta?”

Obłęd! Rada Języka Polskiego odradza używanie słowa Murzyn: „Jest obarczone bagażem negatywnych konotacji”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jaca mówi

  Brawo Węgrzy, tak trzymać, nieźle się ubawiłem tą sytuacją. No i premier Orban, który zawsze mówi jak jest i nie boi się tego, bo po prostu ma jaja a nie jak te nasze sprzedawczyki i marionetki w rządzie.

 2. Hammurabi mówi

  No i pomijając historyczne powody, jak tu nie lubić Węgrów?
  A co do historii, to naprawdę warto, by zwłaszcza dziś, w obliczu zdradzieckiej unijnej polityki, w obliczu nękania Rzeczpospolitej i sabotowania jej poczynań przypomnieć to, co się działo kiedyś. Przed wiekami i stosunkowo niedawno.
  Zwłaszcza w kontekście kreciej roboty Czechów, dla których takie zachowanie jak ataki na Polskę przy jej osłabieniu lub protekcji silniejszych, czy działanie na jej szkodę, są właściwie genetycznie zdeterminowane. Nie wierzycie? Ot rok 985 i powstanie piastowskich grodów we Wrocławiu, Głogowie i Opolu, a także zerwanie sojuszu polsko-czeskiego i wojny polsko – czeskiej z… 990 roku. To już ponad tysiąc lat nieudolnie maskowanej nienawiści ze strony skundlonego ratlerka, który gryzł, gryzie i będzie gryźć zawsze kiedy tylko będzie miał ku temu okazję.

 3. Jsjsj mówi

  Klękać przed czarnymi, kurna w imie czego?

 4. Ewa-Maria mówi

  Angole to akurat mają za co przepraszać i klękać. Jeszcze niech po piętach całują w ramach przeprosin.Zenada.

 5. anonim mówi

  Jaki naród tacy politycy. Orban to prawdziwy premier a nie marionetka światowego bangsterstwa jak okularnik z przymróżonym oczkiem z Polski.

 6. Tolek mówi

  Pogrobowcy Horthy’ego w akcji.

 7. ren mówi

  Czesi są po prostu pragmatyczni i korzystają z polskiego nieudacznictwa w polityce zagranicznej a co do klękania to czarni bardziej skorzystali na kolonizacji niż na niej stracili. Klękanie przed czarnymi rasistami to przejaw odmóżdżenia i degeneracji typowej dla ludzi, którzy porzucili wiarę w Boga na rzecz wiary w 70 płci i świętą plandemiczną szmatkę.

 8. Hammurabi mówi

  Pewnie masz na myśli pomoc ponad 150 tysiącom Polaków we wrześniu 1939 albo odmowę przepuszczenia wermachtu przez terytorium Węgier i zaminowanie tuneli na wypadek próby siłowego przejścia Niemców, tak?
  Bo o pomocy w ewakuacji 35 tysięcy polskich żołnierzy do Francji, to przecież każdy wie…
  Negatywny stosunek do postaci Horthy’ego prezentują węgierscy komuniści… Czyli namalowałeś swój portrecik lewaku.

 9. BOGUMIŁY mówi

  NIE BYŁO WĘGIERSKIEJ DYWIZJI SS , KTÓRA BYŁA I WĘGRZY NIE BYLI

  SOJUSZNIKAMI HITLERA CHOCIAŻ NIMI BYLI .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.