Lewak, rasista, dewiant! Dyrektor zarządu szkoły, a zarazem aktywista BLM oskarżony o molestowanie 62 uczniów. W ubiegłym roku przewodził manifestacjom

Aktywista BLM, Tay Anderson / Helen H. Richardson/The Denver Pos
4

Tay Anderson, dyrektor zarządu Denver Public School, a zarazem zagorzały aktywista skrajnie rasistowskiej organizacji Black Lives Matter został oskarżony  o molestowanie 62 uczniów. Wśród ofiar miały się znaleźć nawet 14-latki!

22 maja 2021 Mary-Katherine Brooks Fleming, matka trzech uczniów DPS, a także aktywistka organizacji pomagającej ofiarom napaści seksualnych, zeznała, że Anderson jest „drapieżnikiem seksualnym atakującym dzieci”. Dochodzenie w sprawie seksualnych nadużyć murzyńskiego rasisty jest prowadzone od marca bieżącego roku. Do Brooks Fleming zgłosiły się już 62 dwie ofiary.
– Ich doświadczenia wahały się od niechcianego dotyku po „szaleńcze akty gwałtu” – dla portalu Denverpost.com powiedziała kobieta, która postanowiła wytoczyć wojnę Andersonowi. Wskazuje, że zgłaszają się do niej kolejne ofiary.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O zarzutach napaści seksualnych została poinformowana organizacja Black Lives Matter. Organizacja zobowiązała Andersona do zabrania stanowiska w sprawie. Mężczyzna zorganizował konferencję, podczas której u boku swojego prawnika wszystkiego się wyparł, a oskarżenia nazwał „fałszywymi zarzutami”. Ostatecznie BLM sprawę zamiotło pod dywan.

Anderson przewodzi rasistowskiej manifestacji BLM / Andy Cross/Denver Post
Anderson przewodzi rasistowskiej manifestacji BLM / Andy Cross/Denver Post

W ubiegłym roku Anderson organizował protesty przeciwko… „rasizmowi” i przeciw brutalności policji. Miała to być odpowiedź na rzekome morderstwo czarnoskórego kryminalisty, damskiego boksera i aktora porno Georga Floyda. Black Lives Matter, której działaczem jest Tay Anderson to skrajnie rasistowska organizacja czarnych nawołująca do eksterminacji białych. Kilka lat temu dostała 33 miliony dolarów od oligarchy Georga Sorosa.

Źródło informacji i cytatów: Denver Post

Zobacz także:

Bardzo MOCNY kawałek Stopy pt. „Black Lives Matter”. „Czarni nie mają już lepszych bohaterów niż bandyta?”

PILNE! Policja zlikwidowała lewacką „strefę autonomiczną” w Seattle [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Lewacy ile 100 milionów ludzi by nie wymordowali i jakich gwałtów oraz niegodziwości się dopuścili i tak mogą liczyć na ignorantów którzy pchają totalitarnych lewaków do władzy !!! Zakłamane lewackie hasła i ideologie działają jak lep na muchy . Na ten totalitarny zbrodniczy lewacki lep z zaskakującą łatwością łapią się kolejne pokolenia ludzi . Jak widać , po co wyciągać jakiekolwiek wnioski z historycznego dorobku krwawych rewolucji , marksizmu , socjalizmu i komunizmu lepiej żyć propagandą i zakłamanymi hasłami o równości , braterstwie , szacunku , tolerancji i wolności do których obecnie dorzucono dbanie o klimat i zdrowie

 2. Tolek mówi

  Ksiądz, katecheta, pedifil! Rok temu przewodził pielgrzymce dzieci.

 3. mm mówi

  PORTAL DLA POLAKOŻERCZYCH CHAZARÓW JEST NA ONECIE, WP, ZYDO-CHAZARSKICH MENDIACH -TVN, ITD. A STĄD RAUS!

 4. Emilian58 mówi

  Tolek bo powiem co robiłeś w krzakach! Czarci pomiot Soros futruje czarnych rasistów. A czego dobrego można się spodziewać po tym czarcim plemieniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.