Warszawski protest przeciw restrykcjom epidemicznym. Demonstranci bez maseczek: „Nie damy się zastraszyć. Jesteśmy wolnymi ludźmi” [WIDEO]

protest przeciw "plandemii"/ fot. screeni
7

W sobotę (10.10.2020) odbył się w Warszawie protest przeciw działaniom władz w związku z tzw. pandemią SARS-CoV-2. Absurdalne obostrzenia niszczą gospodarkę i życie społeczne oraz paraliżują służbę zdrowia. Zamiast ratować pacjentów potrzebujących natychmiastowej pomocy, lekarze czekają na wynik testu na obecność koronawirusa. Pacjenci umierają, bo nie są leczeni. Minister zdrowia Adam Niedzielski tworzy kolejne wytyczne dla służby zdrowia, które de facto uniemożliwiają jej funkcjonowanie. Na podstawie niewiarygodnych testów wysyła się zdrowych ludzi do wirusowego aresztu domowego. Trafiają tam też lekarze i personel szpitali. Zamykane są przychodnie i oddziały szpitalne. A to wszystko w imię walki z relatywnie niegroźnym patogenem, który powoduje śmiertelność na poziomie grypy.

W sobotniej demonstracji pod hasłem „Zakończyć szaleństwo” wzięło udział co najmniej kilka tysięcy osób. Wszyscy byli bez maseczek, chociaż od dziś obowiązuje rozporządzeni Rady Ministrów nakazujące zakrywanie nosa i ust na wolnym powietrzu w całej Polsce. Ale to rozporządzenie jest bezprawne, ponieważ nie ma umocowania w ustawie, do której się odwołuje.

– Nie damy się zastraszyć. Jesteśmy wolnymi ludźmi – zadeklarowała podczas przemówienia Justyna Socha ze STOP NOP. – Wyłącz telewizor. Włącz myślenie – apelowała. Relację z protestu prowadziła telewizja wRealu24.

ZOBACZ KONIECZNIE:

SKLEP-WPRAWO.PL

Nie przyjmujcie mandatów! Oświadczenie do przedstawienia policji podczas interwencji ws. maseczek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wilk mówi

  BRAWO,BRAWO,BRAWO OBY ZA DWA TYGODNIE BYLO NAS WIECEJ.CZOLEM WIELKIEJ POLSCE

 2. Piotr mówi

  Pisał o wirusie z Wuhan 40 lat temu. Teraz zabrał głos.

 3. Republikanin mówi

  Dopóki na takich spotkaniach będzie po 50 osób, nic się nie zmieni. Na razie to my boimy się władzy, a powinno być odwrotnie.

 4. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  Dziś „naciskamy hamulec” – proszę, by te standardy które obowiązują stały się przedmiotem naszej wspólnej odpowiedzialności – mówił minister zdrowia Adam Niedzielski.

  Osoby które znają umiejętną jazdę samochodem, wiedzą, na czym ona polega.
  1) Nie używam hamulca ciągle trzymając nogę na pedale.
  2) Trzymam odpowiednią odległoś od pojazdu jadącego przede mną, tak, abym nie musiać hamować ciągle, a jeżli muszę, gdyż są światła czerwone, to hamuje kilka razy z przerwami, tak, aby samochód bez mocnego nacisku pedała zatrzymał się przed samochodem znajdującym się przede mną. To jest umiejętna jazda samochodem, bez narażania kogokolwiek na drodze, w tym unikania ciągłych kosztów na zmiany klocek hamulcowych….. Przechodząc do tego ch-orego ministra od POsranych POmysłów, uważam, że żaden upośledzony umysłowo towarzysz, ( a takich w Polsce jest od h-j ) otrzymał stanowisko w rządzie pis of shit , PO to, oby uprawiać własne i partyjne interesy , otrzymując POd stołem nie-legalną kasę od sponsorów – zło-czyńców którzy POpadli w psychozę, z nadmiaru kasy produkowanej przez długie lata w Federal Reserve, NOTA BENE już został POwstrzymany przez Prezydenta Mr. TRUMP od dalszego kopiowania $. Ten nielegalnie uprawiany interes partyjny POPiS-u, jest kapitalnie określonym przez (chazara) Sienkiewicza, zwanym POtocznie H, D i K, K . a to dzięki współpracy sovieckIEJ zagrywki w Sowa i Przyjaciele, w celu odbicia dalszej kontroli nad posłuszeństwem polsko-języcznych bolszewików, którzy żerują na głupocie polskiego społeczeństwa, nie mającego odwagi, jaką mieli NIEZŁOMNI, rozliczać ich za kryminalne przestępstwa, PO przez wieszanie na ręcznie plecionym sznurku. Rozpoczynając sprawiedliwą szubienicę na Warszawskim Żoliborzu.

 5. piotr mówi

  Gdańsk też protestował, było kilka tysięcy policja probowała nas zastraszyć komunikatami z megafonów o nie legalności protestu, ale nie daliśmy się zastraszyć.

 6. Tramp6 mówi

  Widzicie panowie rodacy,że nadszedł już czas na działanie bo dalsza bezczynność coraz bardziej
  pogrąży nas w bezsilności.Problemem i sprawą priorytetową do ukrucenia jest propaganda strachu
  w mediach wszystkich od lewa do prawa nakręcają fatalistyczne statystyki ponoć z ministerstwa zdrowia czyli kłamcy nr 1 i to trzeba próbować ukrócić -debilne pseudo-autorytety wciskają ludziom pandemię ale strachu-zobaczcie ilu już w to uwierzyło.Z tą czwartą władzą trzeba zacząć walczyć

 7. Rebih mówi

  Gdzie można dowiedzieć się o organizowanych protestach?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.