Warszawski Marsz o Wolność zablokowany przez policję [RELACJA NA ŻYWO]

Justyna Socha/ fot. screen
15

W sobotę (21.11.2020) miał odbyć się w Warszawie organizowany przez Justynę Sochę Marsz o Wolność w proteście przeciw restrykcjom epidemicznym wprowadzonym w ramach tzw. walki z Covid-19. Policja otoczyła protestujących kordonem i wezwała ich do rozejścia się, co oczywiście jest niemożliwe, bo funkcjonariusze nikogo nie przepuszczają bez wylegitymowania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Protest w Berlinie przeciw ustawie covidowej ograniczającej prawa obywatelskie. Policja użyła armatek wodnych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wilk mówi

  NIE BYLEM I NIGDY NIE BEDE ZA WOLGARYZMEM NA TYM PORTALU,ALE TO CO SIE TERAZ WYRABIA A ZWLASZCZA ZE STRONY POLICJI I TYCH CO IM WYDAJA ROZKAZY TO SIE KURWA W GLOWIE NIE MIESCI,CALE JEBANE LEWACTWO W POLSCE ROBI CO CHCE,RZAD NACZELE Z PREZYDENTEM DUDA KTORY NIE MA JAJ TAK BARDZO UDAWAJA POLAKOW,KATOLIKOW A ROBIA Z NAS BANDYTOW,A LEWICE WYWYSZAJA NA PIERESTALE,CZY BOJA SIE BRUKSELI UDAJAC JAK TO DBAJA O POLSKE

  1. Robert mówi

   Kontrowersje wokół działań policji. Sędzia sądu rodzinnego o sprawie 14-latka: to gorzej niż zastraszanie, to terror.

  2. Maćko mówi

   Proszę Państwa, w takim razie jedynym wyjściem jest zostawić dokumenty w domu (ich posiadanie na ulicy wszak nie jest obowiązkowe). Jażeli policja postanowi ustalić tożsamość 30 tysięcy osób, to już ich problem.

 2. wilk mówi

  W TYM MOMECIE POLICJA LAMIE WSZELKIE ZASADY PSEUDO PANDEMI,BO SAMI NIE ZACHOWOJA DYSTANSU MIEDZY SABA

  1. Robert mówi

   Co za scena! Dostawca pizzy kontra policjant. Kto wygrał?

 3. Halina mówi

  Może się okazać, że „szpital” na stadionie posłuży jako hospicjum dla „wyszczepionych” policjantów… . Obym się myliła, ale los bywa przewrotny

 4. Matka Polka mówi

  Socha… Ta idiotka na czele jakiegoś „marszu o wolność”… Tak, można było się śmiać kiedyś z jej debilizmów antyszczeponkowych, jak nie mieliśmy stanu pandemii. Teraz – za ryj i razem z przygłupimi zwolennikami, do pionu.

  1. fajera mówi

   Debilizmem jest twierdzić, że osobę po zaszczepieniu może zarazić osoba niezaszczepiona… to co ze skutecznością takiej szczepionki??
   myślisz kobieto czy te srebrniki już ci rozsądek zabiły?

  2. Matka Polka mówi

   Owszem, niezaszczepieni kretyni zaszkodzą także innym ludziom. Bo szczepienie nie jest w 100 procentach skuteczne, będzie w 80-95. Bo ktoś może mieć przeciwskazania. Bo duża liczba chorujących niezaszczepionych to dalej paraliż służby zdrowia i ryzyko dla chorych na inne choroby, wymagających opieki. Ale żeby to rozumieć, to trzeba mieć intelekt na nieco wyższym poziomie niż taki, który pozwala tylko na pisane tekstów o srebrnikach.

  3. Hugo mówi

   Zamordyzm się marzy? Precz.

  4. Matka Polka mówi

   Ważniejsze jest prawo do życia i zdrowia niż wolność do robienia z siebie idioty. Kiedy idioci zaczynają, w ciężkich czasach, narażać życie i zdrowie innych – za ryj i do pionu. I najmniejsze znaczenie ma, czy ci się to podoba, czy nie.

  5. Pogromca trolli mówi

   Do budy trollu, przestań ujadać tym satanistycznym bełkotem i tam waruj i czekaj na zaszczepienie przez swoich satanistycznych panów !

 5. W K mówi

  Niepodległość Polski odzyskamy! Antypolonizm STOP!

 6. Jarosław mówi

  Antypolska swołocz do eliminacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.