W USA rozpoczęły się szczepienia na Covid-19. Była relacja na żywo, oklaski i przemowa zaszczepionej pielęgniarki

relacja z pierwszego szczepienia na Covid w Nowym Jorku/ fot. screen
9

W poniedziałek (14.12.2020) rozpoczęto w Stanach Zjednoczonych szczepienia na Covid-19, po tym, jak 11 grudnia amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) dopuściła do użycia szczepionkę firmy Pfizer, a Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom zezwoliło na jej podawanie osobom powyżej 16 roku życia. Jako pierwsi otrzymują szczepionkę pracownicy służby zdrowia i pensjonariusze domów opieki.

Pierwszą osobą zaszczepioną w Nowym Jorku jest Sandra Lindsay, pielęgniarka na OIOM-ie w Long Island Jewish Medical Center. Oczywiście zrobiono z tego relację z oklaskami i wywiadem na żywo. Wszystkie wymogi politycznej poprawności zostały zachowane: szczepienie odbyło się w szpitalu ufundowanym przez żydowskiego filantropa, szpital wspiera społeczność LGBT, zaszczepiona pielęgniarka jest czarnoskóra.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po zastrzyku Lindsay zapewniła, że czuje się świetnie i podziękowała wszystkim swoim kolegom zaangażowanym w walkę z Covid. – Czuję dziś nadzieję, ulgę. Czuję, że nadchodzi uzdrowienie. Mam nadzieję, że oznacza to początek końca bardzo bolesnego czasu w naszej historii – powiedziała Lindsay. Relacja wideo TUTAJ.

Dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia, dr Francis Collins, oświadczył, że nawet ci, którzy otrzymają szczepionkę, powinni nadal nosić maseczki. – Nadal musisz myśleć o sobie jako o potencjale zaraźliwym, mimo że jesteś chroniony przed zachorowaniem z bardzo wysokim procentem pewności – powiedział dr Collins w rozmowie z NBC.

Źródło informacji: cnn.com

Zobacz też:

Koniec świata! Osoby przyjmujące rosyjską szczepionkę na Covid-19 muszą powstrzymać się od picia alkoholu

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Daro mówi

  Czym ja szczepili sola fizjologiczna czy witaminami❓❓❓❓❓😁

 2. W K mówi

  Widzę, że nadal testują na niewolnikach, a twierdzili, że już tego nie robią.

 3. Anton mówi

  TO TEATR DLA CIEMNOGRODU ! ! ! SŁUŻBA ZDROWIA I MUNDUROWI DOSTANĄ WITAMINKI ! SZCZEPIONKI Z ” ARSZENIKIEM ” SĄ TYLKO DLA GOJÓW IM NIEPOTRZEBNYCH !

 4. Piotr mówi

  Na pana Bidena tez ktos glosowal. Nie rozumiem tylko , dlaczego pierwszy nie zaszczepil sie prezes tej firmy , ktora produkuje te szczepionki?

 5. finka mówi

  Czy wyciągali ten preparat Pfizera, bo to nie jest szczepionka, z zamrażarki? może dostała sól fizjol. skoro się dobrze czuje.

 6. Hammurabi mówi

  Chcą, niech się szczepią. Rząd i przydupasy w ramach przekraczania normy niech się zaszczepią kilkukrotnie, w ramach przekraczania założonych zadań.
  Starsi pamiętają do czego piję.
  Szkoda jedynie grubych milionów sprezentowanych firmom farmaceutycznym.
  Kiedy czyta się komentarze w tym temacie, odnosi się wrażenie, że szczepienie obejmie nikły odsetek społeczeństwa chyba, że będzie przymus.
  A przymus – mam nadzieję – zrodzi bunt. Może już czas, by Polacy odkurzyli nieco swój genetycznie uwarunkowany opór wobec dyktatu obcej władzy?

 7. Iwa mówi

  https://www.youtube.com/watch?v=nxw1voRlS1g………a tu o tym jak lekarze z niesamowitym CV odkryli ze lekarstwo na psie parazyty lecza Covid-19, napisali prace o tym , udowodnili, ale NIKT nie chce ich sluchac, wrecz w amerykanskim Kongresie atakuje ich prwadopodobnie oplacony przez Big Pharme kongresmen ( na innym video tego samego YT-era) . Nie chca lekarstwa na civid , chca wyszczepic ludzi zeby powoli umierali na kondycje spowodowane szczepionka to wtedy nikt nie nazwie tego holokaustem.

 8. Robert mówi

  COVI-19. Złowieszcze słowa Billa Gatesa. Mówi o najbliższych miesiącach.

 9. Robert mówi

  Lekarze nie chcą się szczepić!? Wiceminister Zdrowia: „Szczepionka nie cieszy się popularnością”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.