Zatrudnić celebrytów do promocji szczepionki, spacyfikować lekarzy. Skandaliczna wypowiedź prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej [WIDEO]

prof. Andrzej Matyja/ fot. screen
22

Podczas wtorkowego (8.12.2020) posiedzenia senackiej Komisji Zdrowia prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, prof. Andrzej Matyja, przedstawił swoje stanowisko na temat strategii szczepień na Covid-19. W szokującej wypowiedzi zalecił zatrudnienie celebrytów do akcji propagandowej oraz zapowiedział „przesłuchiwanie” lekarzy sceptycznych wobec eksperymentalnej szczepionki.

– Trzeba zaangażować różne osoby z pierwszych stron gazet. Takiego wpływu na świadomość ludzką, jak mają celebryci, którzy naprawdę nie mają żadnej wiedzy, mają wiedzę internetową albo gazetową, ale oni mają większy wpływ niż mowa niejednego znawcy, profesora, który mówi językiem dla społeczeństwa niezrozumiałym. Trzeba zmienić styl informowania i zachęcania do akcji szczepień – powiedział prof. Matyja.

– Pojawia się coraz więcej sceptyków wobec szczepień, mówiących o zagrożeniach. Na tej liście są także i lekarze, żebyście Państwo mieli świadomość. My wszystkich tych lekarzy  w tej chwili będziemy – brzydkie słowa użyję – przesłuchiwać, czy wzywać do wyjaśnień ich postawy przez organy odpowiedzialności zawodowej – zapowiedział prezes NIL.

Obecny na komisji minister zdrowia Adam Niedzielski wylewnie podziękował prof. Matyi za tę deklarację. – Wyrazy szacunku i podziękowania za to, że NIL prezentuje taką nieugiętą postawę wobec kołtuństwa, bo tego chyba inaczej nie można nazwać, prezentowanego niestety również przez lekarzy. To kołtuństwo trzeba interpretować tak, jak pierwotne znaczenie tego słowa, czyli wiara w przesądy i zabobony, która niestety przebija przez poglądy prezentowane w Internecie i dbałością o standard zawodowy jest dokładnie to, co robi Izba Lekarska. Czyli wyciąganie takich wypowiedzi i negowanie – oświadczył Niedzielski.

Reasumując: Polacy to idioci, którymi należy sterować za pomocą celebrytów, a jeśli ktoś ma wątpliwości co do bezpieczeństwa nieprzetestowanego preparatu o nieznanych skutkach ubocznych, to jest kołtunem wierzącym w zabobony. Lekarze, którzy wyrażają sceptycyzm wobec eksperymentalnego specyfiku, zostaną wezwani na dywanik i spacyfikowani. Oto recepta prof. Matyi na zachęcenie Polaków do przyjęcia szczepionki na Covid-19, której przyklasnął minister Niedzielski. Nie będzie żadnej merytorycznej debaty. Ruki po szwam i morda w kubeł! I do szczepienia marsz!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pandemia nie skończy się nigdy!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Netopelek mówi

  TO JEST ZBRODNIARZ, Z TAKIMI SIĘ NIE ROZMAWIA, DO NICH SIĘ STRZELA BEZ OSTRZEŻENIA !!!
  TO NIE JEST NAWOŁYWANIE DO NIENAWIŚCI ANI PRZESTĘPSTWA !!!
  SKORO SKORUMPOWANY LEKARZYNA Z TYTUŁEM PROFESORA MÓWI OFICJALNIE O SPOSOBIE WYKONANIA OSZUSTWA SKUTKUJĄCEGO POZBAWIENIEM ZDROWIA I ŻYCIA MILIONÓW POLAKÓW, TO JEST TO ZBRODNIA I TO Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ !!!

  1. Jan mówi

   Nie zgadzam się, na żadne rozstrzeliwania, to za droga metoda, wieszać, na latarniach w dzień i publicznie, na tych stadionach – obozy ferma, konfiskować majątki poukrywane, po świecie przepisywane na kochanki i rodzinę. Metoda ma być tania, bo do wywieszania mamy wielką liczbę zdrajców i sprzedawczyków, liczbę zbliżoną do tej, którą oni chcą uśmiercić szczepionkami. My albo oni, innej drogi nie ma

 2. Jejsns mówi

  Ja sie nie zaszczepię i kij wam w oko szmaciarze

 3. Zbigniew Ziemiański mówi

  Ten skurwiel zasłużył sobie na sznur, tak uważam i zdania nie zmienię.

 4. Artamator mówi

  Niech ci wariaci pokażą swoje prawdziwe dyplomy, bo sądząc po ich wypowiedziach można przypuszczać, że pokończyli jakieś kursy doskonalące prowadzone przez byłych SS – manów, patologów sądowych czy wspomieniach dr . Mengele

 5. Prawyobywatel mówi

  Nie do wiary, co ta lajza wygaduje i nikt się temu nie sprzeciwia. Musimy coś zrobić, bo nas wymorduja. Zaczynam się bać. To jakiś horror!

 6. wilk mówi

  BRAWO PANIE MATYJA ZA ODWAGE,ALE I TAK LEWAKI ZROBIA Z PANA OSZOLOMA.JESLI TA SZCZEPIONKA JEST BARDZO DOBRA JAK MOWIA NAM TE BARANY,TO PO CO SIE PYTAM,ZASZCZEPIENI NAJA NADAL NOSIC MASECZKI,I PO CO MA BYC REJESTRACJA LUDZI ZASZCZEPIONYCH ZEBY MONITOROWAC ICH STAN ZDROWIA?MYSLE ZE TE SZPITALE POLOWE ZAPELNJA SIE PO SZCZEPIONCE,OBY TYLKO TAK NIE BYLO

 7. Szczur mówi

  Niestety, Polacy to chyba jednak idioci. Gdyby tak nie było, specjaliści od marketingu nie zatrudnialiby celebrytów do reklam, bo nie opłacałoby się to.

  1. Hanna mówi

   Nie, Polacy to nie idioci! Ty natomiast nie masz pojecia, ze na calym swiecie do reklam czesto uzywa sie celebrytow, ktorzy zreszta doskonale na tym zarabiaja. Najbardziej skandalicznym jest fakt, ze matyja zapomina o lekarskiej etyce i w swojej wulgarnej ”odezwie” wyraznie preferuje traktowanie ludzkiego ludzkiego zycia jako okazji do zarabiania pieniedzy. Byc moze, ze poprzez kontakty z producentami szczepionek oczekuje na dodatkowy zarobek. Lekarze to profesja, ktora najrzadziej sie szczepi – udokumentowane.

 8. Norbert mówi

  Dajcie mi tych parchów na solo. Tylko pojedynczo, żebym komuś przez przypadek dwa razy nie wpi.rdolił
  mATOŁUSZA dWORCYKA kALKSZTAINA nIEDZIELSKJIEGĄ sZTUMOWICZA I resztę.
  ehhh
  marzenie z ciętej głowy

 9. Hanna mówi

  Ty matyja – dyktatorski furjacie, bardzo efektywnie przekonales Polakow, ze nasza decyzja o NIEszczepieniu sie jest SLUSZNA! Chwala lekarzom przeciwnym szczepionkom, ktore nie sa wystarczajaco skontrolowane .
  Wsciekly matyja to nie lekarz, ale…!

 10. Hammurabi mówi

  Szczepienia będą przebiegały z powszechnym pianiem medialnym niczym za dawnych lat w temacie wykonywania i przekraczania założonych planów gospodarczych, pod znakiem reportaży pokazujących doskonałą formę zaszczepionych, z radosnymi buziami zaszczepionych dziatek bawiących się na „Orlikach” w tle.
  Wszelkie powikłania będą podciągnięte pod inne jednostki chorobowe tak samo, jak dziś grypa pod Covid.
  Inaczej mówiąc nic złego nie będzie widać. Rozpocznie się propaganda sukcesu niezbędnego do utrzymania resztek partyjnych zapleczy w „terenie”.
  Dziać się zacznie później. Za kilka lat. Kiedy odnotuje się radykalny spadek donoszonych ciąż a wcześniej problemów z uzyskaniem potomstwa.
  Troszkę lat już żyję na tym łez padole i widziałem dosyć by wiedzieć, że w świecie, zwłaszcza w świecie biznesu nie ma miejsca na sentymenty.
  Niedowiarkom sugeruję, by sobie poczytali na temat EPILIMU, by odświeżyli pamięć w temacie Talidomidu (znanego również pod takimi dźwięcznymi nazwami jak Contergan, Talimol, Kevadon, Nibrol, Sedimide, Quietoplex, Neurosedyn, Distaval).
  Kiedy w obliczu znacznej ilości stwierdzonych deformacji i upośledzeń noworodków zażądano od niemieckiej firmy, producenta leku, badania na temat toksyczności talidomidu, okazało się, że w ogóle nimi nie dysponują…
  W Anglii, urodziło się około 48 tys. dzieci, których matki zażywały w czasie ciąży Epilim. Z tych 48 tys. aż u 19,2 tys. rozwinęły się wady fizyczne lub umysłowe. Obecnie, co roku w Anglii rodzi się do 800 „poepilimowych” dzieci. Leki zawierające Epilim, są dostępne również na polskim rynku, ale o tym cicho sza!
  Wymienione wcześniej „leki”, były stosowane w porównaniu do masowych szczepień niezwykle rzadko.
  Dlatego to, co może się stać po „wyszczepieniu” całych pokoleń, w świetle faktów już nie budzi grozy, tylko przerażenie.

 11. Leszek mówi

  Musiał dużo dostać od koncernu farmaceutycznego. To dobry człowiek co zabezpiecza swoje dzieci i wnuki… finansowo.

  1. anonim mówi

   Nie bój się ta pseudo profesorska szmata nie da sobie wstrzyknąć tej trucizny. On i jego pomioty zasługuja na życie w NWO, inni do piachu.

 12. MACIEJ mówi

  Po moim trupie szmaciarze! Bezczelne gówno sra przez szparę oralną i jeszcze ma czelność nazywać ludzi sceptycznych kołtuństwem. Ja już kupiłem maczetę i będę odrąbywać każdą rękę która sięgnie po mnie lub moją rodzinę.

  1. anonim mówi

   Dokładnie a takiemu pseudo profesorkowi to strzeliłby w mordę żeby wyleciał przez okno.

 13. Wojtek mówi

  To dzieje się w każdym kraju. Nie dopuszczają innych do głosu. Wyśmiewają ich i mieszają z błotem. W całej Europie nie ma już demokracji tylko dyktatura. Nie ma i nie było klinicznej pandemii. Testy PCR niech se w dupy wsadzą i swoją szczepionką dopchają.

 14. anonim mówi

  Ty pseudo profesorku sam sobie wstrzyknij tę genetyczna truciznę. Przekupna szmato ile ci zapłacili żebyś takim terrorem promował tę trucizne.

 15. Mariusz mówi

  A ja zamierzam się zaszczepić, akurat przyda się kasa którą według was można dostać za zaszczepienie się, nie boję się skutków ubocznych ani żadnych powikłań, jestem zdrowym facetem i wierzę w to że szczepionka może pomóc

 16. Florek mówi

  W Polsce każdy się zna na medycynie i na sporcie. Pewnie dlatego tyle ludzi umiera na Covida (dziś Machalica).
  Nie chcecie się szczepić ? Wolna wola. Ale jeśli ty, twoja matka, żona, syn….. zachorują to nie dzwoń po pogotowie i nie blokuj respiratora. Każdy z was może nosić przy sobie oświadczenie, że nie wyraża zgody na leczenie respi.

 17. JanJan mówi

  Warchoły. To najlepsze słowo i jak ślicznie umocowane w naszej pięknej historii. Warchoły….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.