SZOKUJĄCE FAKTY! Sumliński o zabójstwie Leppera, współpracy Stonogi ze służbami i aferze gazowej spin doktora Tymochowicza

Posłuchaj koniecznie!

Fot. Youtube
4

„To co opisujemy w książkach [z Tomaszem Budzyńskim – przyp. red.] wcale nie odeszło do historii. Ta mroczna przeszłość ma większy wpływ na teraźniejszość, niż by to się mogło wielu osobom wydawać” – mówi Wojciech Sumliński, pisarz i publicysta, a przede wszystkim dziennikarz śledczy, którego dociekliwość zaprowadziła przed oblicze sądu najważniejsze osoby w państwie.

W rozmowie z Piotrem Korczarowskim, Sumliński porusza kwestię tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera, który najprawdopodobniej został mordowany. Pojawia się także wątek rzekomego przyjaciela Leppera – Zbigniewa Stonogi, który wedle wiedzy Sumlińskiego od dawna współpracował ze służbami specjalnymi, gromadząc haki na przewodniczącego Samoobrony. W tle agentury przewija się również postać znanego spin doktora – Piotra Tymochowicza, a wszystko w oparach przekrętu stulecia, czyli afery gazowej, w którą zamieszani są dwaj byli premierzy III RP.

Ponadto w wywiadzie o rządach „dobrej zmiany”, zmianie nurtu telewizji publicznej, konfidentach w kościele katolickim oraz akcji „Hiacynt”, w wyniku której wielu wpływowych ludzi z dnia na dzień zmieniło swój światopogląd.

Źródło: eMisjaTv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. KarPa mówi

  Nasuwa się wniosek, że taśmy z afery podsłuchowej celowo wypłynęły (cała afera była celowa) aby nastąpiła zmiana władzy. Tylko co to nam wróży ?!

 2. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Martwi mnie, że postulatorem w procesie beatyfikacyjnym ks. Jerzego Popiełuszki był agent ks. Tomasz Kaczmarek. Czego boi się episkopat ?

  1. Magda mówi

   Ano tego, ze za duzo zlodziei i. agentow w KK mogloby zostac ujawnionych i dopiero bylby ferment. Powoli sie sami ujawniaja.

 3. Marta mówi

  Episkopat boi sie prawdy o samym sobie.. bo zawsze byl sprzedajny.. jako ogół. Wyjątki to są pojedyncze osoby, ale niestety związane przysięgą posłuszeństwa zwierzchnikowi.. a nie Bogu samemu.. milkną..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.