W sobotę, w ponad 60 miastach w Polsce, odbędą się protesty przeciw segregacji sanitarnej! [LISTA MIAST]

protest w Warszawie/ fot. screen
16

Już jutro (15 stycznia 2022 r.) w ponad 60 miastach w Polsce odbędą protesty, podczas których Polacy sprzeciwią się segregacji sanitarnej, a zwłaszcza projektowi ustawy “o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19”.

Projekt dotyczy możliwości wykonywania przez pracownika (lub osoby pozostającej w stosunku cywilnoprawnym z pracodawcą) nieodpłatnych testów w kierunku SARS-CoV-2; możliwości żądania pracodawcy od pracownika lub osoby pozostającej w stosunku cywilnoprawnym z tym pracodawcą okazania informacji o posiadaniu ważnego negatywnego wyniku tekstu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, informacji o przebytej infekcji wirusa SARS-CoV-2, lub wykonaniu szczepienia przeciwko COVID-19. Ten projekt to pierwszy, tak poważny akord, na drodze zaprowadzenia w Polsce segregacji sanitarnej i podzielenia społeczeństwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Protestujący Polacy sprzeciwią się także bezprawnemu rozporządzeniu nakładającymi na pracowników placówek medycznych obowiązek szczepienia na Covid-19.

Listę miast, w których odbędą się protesty, została opublikowana na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach “Stop NOP” – TUTAJ.

Globkurier [CPS] PL

Przeczytaj:

Trzynastu członków Rady Medycznej złożyło rezygnację: „Z narastającą frustracja obserwowaliśmy brak politycznych możliwości wprowadzenia optymalnych rozwiązań w walce z pandemią”

EMA ostrzega przed kolejnymi dawkami przypominającymi szczepień na Covid-19. Mogą niekorzystnie wpłynąć na odpowiedź immunologiczną

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Tolek mówi

  Kiedy protesty przeciwko “dyskryminacji” pijanych kierowców albo segregacji przy wpuszczaniu do klubów od lat 18?

 2. Boguslaw mówi

  Cyniczne kupe smierdzacego gowna, obsrany tolku!
  Zaszczep sie wreszcie kanalio i zdechnij wreszcie arogancka hazarska, znienawidzona swinio!

 3. Daniel mówi

  Tolek to zwykły debil. Tak wynika z jego wpisu.

 4. Tomasz mówi

  Jest cos takiego jak tajemnica lekarska i każdy zabieg każde badanie zawiera się w tych kryteriach. Jest tajemnica lekarską i poza pacjentem i lekarzem prowadzącym i jeszcze sądem który może w pewnych przypadkach żądać uchylenia tej tajemnicy, nikt nie ma prawa poznać jego wyniku.

 5. Hammurabi mówi

  Są Lekarze i lekarze. Jest pomiędzy nimi różnica większa niż pomiędzy lodem a ogniem.
  Każdy z nich składał przecież przyrzeczenie, nawiązujące do deklaracji genewskiej i przysięgi Hipokratesa:
  “Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:
  obowiązki te sumiennie spełniać, służyć zdrowiu i życiu ludzkiemu, według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnej różnic, takich jak rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek, nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego, strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych, stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić”.
  Puste, sztucznie brzmiące słowa dla przeważającego odsetka “lekarzy” goniących za profitami nawet kosztem zdrowia i życia pacjentów.
  Oryginalna Przysięga Hipokratesa mówiła o tym, że lekarz zobowiązuje się świadczyć pomoc bez konieczności ZAPŁATY I PISEMNEJ UMOWY, zaś swą wiedzą i umiejętnościami będzie starał się pomagać, nigdy szkodzić pacjentom. Starożytna Przysięga Hipokratesa mówiła także, że lekarz zobowiązuje się NIE PODAWAĆ NIKOMU, NAWET NA JEGO WYRAŹNE ŻĄDANIE ŚMIERCIONOŚNEJ TRUCIZNY ANI ŚRODKA NA PORONIENIE. Tekst Przysięgi Hipokratesa zobowiązywał także lekarza do ZACHOWANIA TAJEMNICY LEKARSKIEJ.
  Jesteśmy świadkami narodzin a właściwie hermetyzacji kasty lekarskiej, rozwoju jej arogancji, obłudy, chciwości i bezczelności z jednoczesnym upadkiem wartości które niegdyś były treścią i sensem przysięgi Hipokratesa lub jak kto woli jego uczniów ze związku pitagorejskiego.

 6. Rebih mówi

  Trochę późno zamieściliście to ogłoszenie.

 7. Zbyszek mówi

  Oprocz kowidu mozna jeszcze zastosowac inna metoda aby bylo mniej emerytow.

  Kobiety moga wybrac tuskow z Tuskiem na czele, ten wprowdzi emerytury dla kobiet od 67 roku (natychmiast), bo tak zeleca KE i Javrova ze strony Putina.

  Pytanie tylko dla kogo zostana oszczedzone pieniadze?
  Dla Tuskow czy dla emerytow?

  Dlaczego w tej calej zidiocilalej dyskusji z tuskomatolkami zapomina sie o tych unijnych 67 latach dla kobiet?

  To jest dyskusja zydow z KO z zydami z PIS ?

 8. Zbigniew mówi

  Tusk to jest 67 lat do emerytury dla facetow i dla kobiet.

  Jego Kopacz to jest miliony islamistow czekajacych na wjazd do EU.

  Spolki ukraincow z Kanady beda dostawac zloza bursztynu, wegla, miedzi, srebra za 1500 zl i kredyty od tuskomatolkow niby z dotacji UE za dobry pomysl, za przedsiebiorczosc, ktorej Polakom podobno brakuje.

  KGHiM juz prawie byla ukrainska – spolka z Kanady z kapitelem 1500 PLN.

  Pojawila sie mozliwosc budowy gazowcow w Stoczni Szczecinskiej, to Tusk natychmiast ja zlikwidowal – gdzie jest przyczyna, ze trzeba zamawiac obce tankowce, drozsze niz sami PNG?

  Nie warto przypomniec, ze Tusk blokowal wszystkie ustawy o mozliwosci produkcji energii na wlasne potrzeby i sprzedaz, bo inaczej sie to nie oplaca? Nie warto, lepiej jest beblac tusk pedziol tamto lub tamto?

  Dlaczego w tej czesci PIS morawieckiego jest taka amnezja, demencja??

 9. Zbigniew mówi

  Widac, ze Morawiecki pusci polskich wyborcow, ze z biedy beda glosowac nawet na Wojewodzkiego.

  Biedny niwolnik z biedy wpada w wieksza biede, z nawet bedzie dziekowal Nych za troche “cieplej wody” – pamietacie slowa Tuska?

  To sobie przypomnijcie

 10. Anty mówi

  Tolek debilu znajdź inny portal i tam smaruj go fekaliami.

 11. aster mówi

  Na kanale CEP Polska “Robert Wasilewski:Świadoma zgoda na udział w eksperymencie medycznym-spotkanie Wakat 06.01.2022r.”

 12. . mówi

  Jaka roznica:

  – Tolek to zydek

  – Tolek to Polak

  Z powodu tej roznicy, za nazwanie go zydkiem mozna trafic za kratki.

 13. Aktualne - Zbyszek mówi

  Dlaczego nasz rzad jeszcze nie zwrocil sie do KE z wnioskiem o pomoc w likwidacji skutkow spolecznych i materialnych zaprzestania wydobycia w kopalni Turow?

  Dlaczego?

  Byc moze ta kara jest mala czescia potrzebnej pomocy i w sumie KE jest naszym dluznikiem?

  Dlaczego tego nie zrobiono?

  Straszyc Tuskiem aby nie rozgonic na cztery wiatry tego knesetu ?
  Moze to jest polski sejm?

  Jezeli tak, to bede glosowal na Konfederacje.

 14. . mówi

  Dlaczego Lukaszenko nie jest obciazony kosztami awantury na granicy?

  Jak zydzi nas wyrzadza, to potem beda zabijac metalowymi pretami, strzelac w kolana aby zatuszowac swoje nieudacznictwo tak jak w Palestynie.

 15. Aktualne - Zbyszek mówi

  Ministerstwo poinformowało „Wirtschaftswoche”, że chce terminowo przedstawić krajowy projekt ustawy, aby wprowadzić przepisy 1 stycznia 2023 r . Wcześniej jednak należałoby poczekać na odpowiednią dyrektywę UE.

  Pierwsze kroki zostały już podjęte w Brukseli, a Komisja Europejska przedstawiła propozycję legislacyjną. Celem reformy jest zapobieganie przenoszeniu zysków przedsiębiorstw do rajów podatkowych. Ponad 130 krajów na całym świecie zgodziło się na to. Kanclerz Olaf Scholz (SPD) forsował tę kwestię jako minister finansów ostatniego rządu federalnego.

  Międzynarodowe firmy o obrotach co najmniej 750 milionów euro rocznie powinny w przyszłości płacić co najmniej 15-procentowy podatek, bez względu na to, gdzie mają siedzibę.
  Prezes Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej Peter Adrian wezwał do uczciwej realizacji. Nowy minimalny podatek musi być nakładany wszędzie, aby firmy krajowe nie znalazły się w niekorzystnej sytuacji – powiedział Wirtschaftswoche. . Musi istnieć równowaga dla nowych obciążeń biurokratycznych.

  Więcej: Szwajcaria chce pobierać minimalny podatek dla dużych korporacji od 2024 r.

  dpa

  A u nas:

  Nowy minister wyslal list do fejzbuka a wsprawie Konfederacji, ze postepuja nieladnie i cala sala sejmowa poparla ten projekt.

  Chyba czas juz na ten kneset

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.