W. Podjacki: Odebrać politykom przywileje! [WIDEO]

4

Przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności – Wojciech Podjacki – postuluje odebranie politykom nieuzasadnionych i nadmiernych przywilejów. Domaga się m.in. zaprzestania finansowania partii politycznych z budżetu państwa, a także omawia kontrowersyjne przypadki wydawania publicznych pieniędzy przez polityków, chociażby głośną sprawę „wniebowziętego marszałka” Kuchcińskiego.

Przeczytaj:

W. Podjacki: „Wniebowzięty” marszałek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Pełna zgoda,ale z ust Brauna,Bosaka,Berkovitza nie wychodzi.

 2. Hanna mówi

  W sprawie Szumowskich:temat jest gorszy,niż możnaby przypuszczać.Udziały Marcina Szumowskiego są naprawdę niewielkie w tym OncoArendi.Ale Pan SOŁOWOW ! zobaczcie ,jakie ma udziały! Ach…. aż strach! Brrrr…Wnioski nasuwają się same….

 3. W K mówi

  Jeśli partie polityczne dostają pieniądze z budżetu Polski, to jest to w porządku, tak samo, jak przekazywanie 1% podatku. Zakazane powinno być finansowanie polityków pieniędzmi spoza Polski, poprzez fundacje, czy inne organizacje.

 4. ANDRZEJ S LOBROW mówi

  TAK, ten Pan, jest dobrze nastawiony na zabezpieczenie interesów publicznych. Zmiany prawa muszą nastąpić, przede wszystkim odpowiedzalność karna dla każdego polityka, w tym policja musi być odpowiedzialna karnie za wykonywanie rozkazów bezprawnych !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.