W obronie Marcina Roli przed napaścią polskojęzycznej żydówki z BBC | J. Międlar [WIDEO]

Po lewej maja Rostowska, po prawej jej ojciec Jacek Rostowski
7

Lojalność koleżeńska podpowiedziała mi, bym w sprawie  perfidnego ataku na kolegę Marcina Rolę z wRealu24, publicznie zabrać głos, co czynię w publikacji (klik) oraz nagraniu NA ŻYWO, którego transmisję zamieszczam poniżej.

Polski dziennikarz, a równocześnie Polonia w Wielkiej Brytanii i polska prawica, został zaatakowany przez polskojęzyczną żydówkę Maję Rostowską, córkę Jacka Rothfelda-Rostowskiego, wnuka Jakuba Rothfelda, syna Mojżesza Rothfelda i Lei z domu Broder. Dlaczego to podkreślam? Bo materiał BBC, który uderza w Polaków, nie powstał z inicjatywy jakichś ludzi widmo, ale konkretnej osoby – polskojęzycznej żydówki, a zarazem córki byłego ministra finansów z czasów rządu PO-PSL (2007-2013). Kobiety, która z dumą strzela sobie fotki na tle plakatu z napisem „piep*z mnie jak d*iwkę, którą jestem”. To kolejna odsłona z cyklu – żydowskim lewym sierpowym w Polskę i Polaków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przedsprzedaż MOJEJ KSIĄŻKI już trwa. Wejdźcie na http://sklep-wprawo.pl
– Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– BLUZY, KOSZULKI, KALENDARZE I CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl

Przeczytaj:

Atak na Polskę i manipulacja słów Marcina Roli w BBC. Stoi za tym Maja Rostowska, córka byłego ministra finansów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Zasada Żydów to dziel i rządź dlatego najbardziej się oni boją solidarności wśród Polaków a zwłaszcza katolików, a tylko taka solidarność może nas przed nimi uratować. Brawo dla Jacka Międlara . Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Tylko tak odzyskamy Polskę. Niech wszyscy Polacy, katolicy i nasze niezależnie media biorą z tego przykład.

 2. kordian mówi

  Tylko Panu trzeba w tym pomóc. Amen.

 3. Constancja mówi

  Rodzinka Rothfelda i inne tym podobne, nadziwic sie nie moge, jak mozna swoje zycie poswiecic na bycie kanalia: klamstwa, coreczka kreujaca sie na d…, (inaczej kariery by nie zrobila), kompletne dno moralne, poziom z piekla rodem, czy to nie jest meczace na dluzsza mete ? Jak mozna zyc majac w glowie takie „bagno” ? Oni samych siebie nie kochaja, ani wlasnych dzieci. Taplaja sie w „smierdzacej papce”, innych chca tam wpakowac. Tylko Jezus Chrystus jest im w stanie pomoc, tylko On moze ich uzdrowic i wyciagnac z tego zla. To jest szczyt heroizmu modlic sie za takich, ale Bog tego pragnie od prawdziwie wierzacych. Spojrzec na nich jak na „oblakanych” przez demona, bo w istocie tak jest.

 4. Stefan mówi

  Jacku olej Rolę, szkoda twojego zdrowia, ostatnio nie najlepiej wyglądasz, odpocznij i tak całego świata nie zbawisz. Wiedział że wkłada rękę do ula pełnego os i teraz wielkie zdziwienie że go pokąsały. Czasy się zmieniają już trzeba myśleć o innym podejściu do sprawy – może warto zbierać podpisy aby w Polskim sejmie była flaga Izraela !!!! pomyśl o tym

 5. Hammurabi mówi

  Uczmy się od naszych nieprzejednanych wrogów.
  Wielowiekowe wybaczanie, puszczanie w niepamięć, które za cnotę uważali nasi przodkowie, mści się teraz na nas i może z naszych dzieci uczynić obywateli którejś tam kategorii na własnej ziemi.
  Żydzi liczą się jedynie z dwoma rzeczami. Pierwsza to pieniądz, druga to siła. Każdy przejaw dobroci, wyrozumiałości, wielkoduszności czy zwykłego humanitaryzmu traktowali, traktują i zawsze będą traktowali jako słabość do wykorzystania.
  Wiedzą, że by się ujawnić, by zacząć jawnie wprowadzać swoją talmudyczną dyktaturę muszą mieć kasę i armię.
  Przykład tego, co robią w Palestynie jest typowym przykładem ich konstrukcji.
  To ich pełne zadowolenia, wręcz rozkoszy oglądanie ze szklaneczką w ręku jak giną ludzie w strefie Gazy, strzelanie w ramach snajperskich zawodów do wrogich celów, jakimi są cywile pokazuje ich prawdziwe oblicze. Jeśli ktoś myśli, że tu, w Polsce będzie inaczej, to się grubo myli.
  Budowa bram triumfalnych, całowanie sowieckich czołgów i pełne nienawiści gnębienie Polaków pod ochroną bandyckich luf pokazują czym ci nasi nieprzejednani wrogowie są!
  Spolegliwość,żeby nie powiedzieć upokarzająca służalczość naszych rządów daje im poczucie pewności i bezpieczeństwa, wzmacnianych postawą „cywilizowanego” kompletnie zdezorientowanego świata.
  A my? My Polacy? My „goje”? Ku uciesze tych sk… skaczemy sobie wzajemnie do oczu, kłócimy się o pierdoły, publicznie pierzemy własne brudy, pozwalamy się obrażać i jeszcze im za to płacimy!!! Jeszcze ustami zdrajców „przepraszamy”.
  Popatrzcie, jak rozgrywana jest przez naszych wrogów partia pod tytułem „nacjonalizm”.
  Jak bardzo boją się ludzkiej świadomości i wiedzy o sowich zbrodniach. Tego się boją. Natomiast przerażeniem i chęcią ucieczki napawa ich co innego.
  To zgoda narodowa, zjednoczenie ludzi przeciwko nim.
  Wielu manifestuje swoją wiarę. Wielu miłość do Ojczyzny.
  Jak pisał Fredro w „Zemście”: Tak jest – zgoda,
  A Bóg wtedy rękę poda.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.