UWAGA! „Wymuszana solidarność” to hasło planowanej polityki migracyjnej UE

Uchodźcy / Fot. Youtube
0

– Szwedzka kandydatka na komisarza UE ds. migracji Ylva Johansson nie potrafiła odpowiedzieć na większość pytań podczas przesłuchania w PE i dlatego nie otrzymała pozytywnej rekomendacji, ale już wie pod jakim hasłem będzie prowadzona polityka migracyjna UE: WYMUSZANA SOLIDARNOŚĆ – informuje na Twitterze Joanna Teglund.

Ylva Johansson to nauczycielka matematyki i fizyki, parlamentarzystka i b. minister ds. szkolnictwa, b. minister ds. dobrobytu oraz opieki medycznej nad osobami starszymi oraz minister zatrudnienia w utworzonym w 2018 roku rządzie socjaldemokratów i zielonych. W sierpniu 2019 ogłoszona szwedzkim kandydatem do Komisji Europejskiej, w związku z czym we wrześniu zakończyła pełnienie funkcji rządowej.

Johansson jest członkiem Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej. To największa partia w Szwecji. Deklaruje się jako partia antykapitalistyczna, feministyczna i chroniąca środowisko, a jej celem jest zmniejszenie rozwarstwienia ekonomicznego i zapobieganie wszelkim formom dyskryminacji.

O efektach rządów szwedzkich socjaldemokratów opowiedziała we wstrząsającym wywiadzie Greta Magnusson, która uciekła ze Szwecji do Polski.

ZOBACZ: To już jest islamska okupacja! Uciekała do Polski, bo „bała się wychodzić z mieszkania”. Dlaczego wybrała nasz kraj?

Czego możemy spodziewać się po polityce migracyjnej UE, której hasłem jest „wymuszana solidarność”? To chyba oczywiste. Destrukcyjny model szwedzki ma zostać wprowadzony w całej Europie. Każde państwo członkowskie UE ma zostać zalane migrantami z Afryki i Azji, a jeśli będzie protestować, to zostanie do tego zmuszone. Nowy włoski rząd już otworzył porty dla tzw. uchodźców przywożonych na statkach organizacji pozarządowych.

Zobacz też:

Włoski rząd otworzył porty dla imigrantów z Afryki. Lewica triumfuje: „To koniec propagandy Salviniego”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.