UWAGA! Agencja doradcza Ministerstwa Zdrowia przyznaje, że testy kowidowe są niewiarygodne

fot. pixabay
11

22 marca 2022 roku Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji (jednostka opiniodawczo-doradcza dla Ministra Zdrowia) opublikowała zalecenia dotyczące postępowania diagnostycznego w związku z epidemią Covid-19. W dokumencie przyznano, że zarówno testy PCR oraz testy antygenowe są niewiarygodne, dają wyniki fałszywie pozytywne i nie należy ich stosować do testowania osób bez objawów infekcji.

W dokumencie stwierdzono też, że „nie zaleca się populacyjnych badań przesiewowych”. Co więcej, nie zaleca się rutynowego testowania pacjentów z objawami infekcji. Testowanie można rozważyć wyłącznie w przypadku osób z wysokich grup ryzyka. Całe opracowanie TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jednym z konsultantów merytorycznych opracowania jest prof. Andrzej Horban. Ten sam, który opowiadał o czekającym nas kowidowym tsunami i milionie pacjentów w szpitalach. Co się stało, że Horban nagle zaczął mówić ludzkim głosem?

O tym, że kowidowe testy są niewiarygodne, mówili już na początku pandemii niezależni naukowcy i lekarze, ale wtedy opluwano ich jako „foliarzy”. Po raz kolejny okazało się, że „foliarze” mieli rację, ale oczywiście nikt ich nie przeprosi. Nikt też nie przeprosi pacjentów, którym na podstawie fałszywie pozytywnych wyników odwołano lub przesunięto planową diagnostykę i hospitalizację. A co z tymi, którzy zmarli nie otrzymawszy pomocy, ponieważ najważniejsze było testowanie? I to wielokrotne, żeby w końcu wyszedł „plus” i żeby można wrzucić ich na lepiej płatny oddział kowidowy. Czy ktoś za to odpowie?

Na podstawie fałszywych wyników niewiarygodnych testów zamykano ludzi w aresztach domowych, a posłowie PiS złożyli projekt ustawy wprowadzającej masowe testowanie w miejscu pracy. Testowano zdrowych sportowców, którym fałszywie pozytywny wynik testu zamykał drogę do startu w zawodach. Szykanowano i stygmatyzowano osoby, które mówiły, że ten testowy obłęd jest absurdem. A teraz po cichutku i bez wielkich fanfar władza wycofuje się rakiem z idiotyzmów, przy których trwała dwa lata wmawiając Polakom, że to dla ich dobra. Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało.

Źródło informacji: nfz.gov.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: SKURWYSYŃSTWO!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  W tym przypadku to jedynie postawić tych wszystkich covidowych psychopatycznych szaleńców pod sąd. Pośle Braun już nadszedł czas aby ruszyła Norymberga 2. Zniszczyli ludziom życie, zniszczyli gospodarkę, młodzież, dzieci mają problemy psychiczne. Nie można z niczym już zwlekać ,należy działać . Teraz dokonają reszty przez Ukraińców którym wszystko dają nie oczekując nic w zamian. Larum Panowie posłowie z Konfederacji, larum

 2. Dariusz mówi

  Zgadzam się, tylko …jakie widzisz wyjście? Co miałby niby zrobić Pan Poseł Braun ? Poza pisaniem chyba nie za wiele może. Pozdrawiam

 3. Emilian58 mówi

  Już pod koniec ubiegłego roku w Stanach Złajdaczonych przyznano że te ”testy” są niewiarygodne!!! A w UKROPOLIN chazarski minister jednej choroby Mordechaj Latarnia Niedzielski dopiero TERAZ??? A kto zapłaci ludziom,którym te „testy” narobiły ogromnych krzywd??? Czy Polacy wreszcie zaskoczą że trzeba tą chazarię ,która okupuje Nasz Kraj popędzić w niebyt razem z tym knesejmem!!!

 4. Meg mówi

  Do Emiliana58: Niestety Polacy wciąż są nieświadomi prawdy na temat tego, kto tu faktycznie rządzi… Nawet jeśli nie cierpią tego kowidowego amoku to większość nie zdaje sobie sprawy z tego, że to jest robione z premedytacją i przez kogo robione. Nie wiedzą, że jesteśmy okupowani… A przecież Duduś wprost mówi, że tu jest Polin, a oni nawet nie zwrócili na to uwagi ani nie wiedzą co oznacza to hasło… Śpią. Oby niezadowolenie z powodu kowidowych szkód wystarczyło, by zmienić choćby niektóre ich postawy, to się okaże.

 5. Ewa-Maria mówi

  Dariusz przecież poseł Braun obiecywał Norymbergę , głośno o tym było. Nie wiem dlaczego przestał o tym mówić. Być może czeka aż stracą immunitety . Pozdrawiam również.

 6. Filip mówi

  Nie ma co się podniecać. Lepiej, aby część testów była fałszywie pozytywna, niż fałszywie negatywna. Dobrze, że służby medyczne na bieżąco kontrolują stan rzeczy. Wiem, wolelibyście, żeby nie szczepili, nie testowali, czyli nic nie robili. Oczywiście, możecie o tym pisać, bo nie mieszkacie w Rosji.

 7. Hsjsjs mówi

  Uważam że po uczciwym procesie wszyscy temu winni powinni zostać powieszeni, na suchej gałęzi

 8. Hammurabi mówi

  Filip, wróć do konopi, dobrze?

 9. cccpsucks mówi

  @filipuś – głupi, jak mu w ryj plują, zawsze stwierdzi że pada deszcz… vide ty, nocniczku

 10. Elzbieta mówi

  Ewa Maria – Norymberga 2:0 juz trwa od ubieglego roku, zbieraja sie co 2 tyg. bodajze, juz ogladalam niejedno przesluchanie, no ale w tv o tym nie wspominaja, bo to „niedobra jest mowic” … Pozdrawiam

 11. Czytelnik mówi

  Link nie działa. 404.
  Na ich stronie nie ma tego dokumentu.
  Ktoś ma, by to potwierdzić?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.