USA: czarnoskóra Amerykanka adoptowała trójkę białych dzieci. Spotkała się ze skrajnym rasizmem… innych czarnoskórych

Fot. Twitter
2

Cincinnati. 32-letnia czarnoskóra Amerykanka stała się przedmiotem fali hejtu po tym jak adoptowała trójkę białych dzieci. Hejtu nie ze strony białych rasistów, ale innych Murzynów. Oskarżali ją o nienawiść do samej siebie, zdradę rasy, mentalność niewolnika etc.

Nauczycielka Treka Engleman wyznała, że odkąd adoptowała dzieci rok temu, stała się ofiarą wielu szyderstw i zarzutów. Jej właśni pobratymcy sugerują, iż wygląda, jak niania, nie jak matka. Tym samym, czynią jej przytyki i wytykają „kontynuowanie mentalności niewolnika”. W 2016 Treka adoptowała pierwsze dziecko, 6-dniowego Elijaha, urodzonego przez matkę narkomankę. Następnie adoptowała 13-letnią Alexis oraz jej siostrę, 16-letnią Mercedes, które od dziecka trafiały z rąk do rąk, gdyż biologiczna matka nie była w stanie się nimi opiekować.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kobieta twierdzi, iż kolor skóry dziecka nie ma dla niej znaczenia. Nie sądzą tak jednak inni czarnoskórzy Amerykanie. „Ludzie mówią mi, że muszę nienawidzić siebie, ponieważ jest mnóstwo czarnych dzieci, które potrzebują domów, więc dlaczego miałabym adoptować białe?” – wyznaje Treka. „Mówią, że kontynuują mentalność niewolniczą. Martwi mnie to, ale chcę przede wszystkim chronić moje dzieci”. Sama kobieta wychowała się w wielodzietnej rodzinie, miała piątkę rodzeństwa. Od dziecka wiedziała, że chce zostać matką dla dzieci z adopcji.

Zastanawiający jest fakt, iż czarnoskórzy Amerykanie, którzy na każdym kroku wypominają białym rasizm, sami wykazują się tak skrajną nietolerancją. Co ciekawe, odbiór białych ludzi jest znacznie lepszy. Treka spotkała się z mnóstwem pozytywnych komentarzy białych ludzi, podobnie, jak większość białych adoptujących czarnoskóre dzieci. W tym wypadku, reakcja „czarnej” części Ameryki wydaje się być godnym pożałowania, plemiennym oburzeniem. Kto jednak powiedział, że tylko biali mogą być rasistami?

Źródło informacji: metro.co.uk

Przeczytaj również:

Żydowski socjolog chwali Hołownię i atakuje Andrzeja Dudę. „Nie jest prezydentem Polski!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. rebih mówi

    Ci, którzy mówią, że powinna zadbać w pierwszym rzędzie o dzieci murzyńskie mają sporo racji. Ale to nie cała racja. Dbając o swoich”, nie można zapominać o „innych”. Gdy następuje kataklizm w kraju muzułmańskim, oczywiście oczekujemy, że inne kraje muzułmańskie zdobędą się na większą pomoc niż np. Polska, ale to nie znaczy, że my nie mamy pomagać. A poza tym… może nie chciała mieć dzieci kryminalistów.

  2. Robert mówi

    Utrzymanie czystości czarnej rasy gwarantuje darmowe rarytasy,(mieszkanie,szkoła,talon na ubiór i strawę) a nie przyjmowanie obcych kulturowo do własnej społeczności ,gwarantuje dalsze działanie usraela z litości popierające się na dawnym zaborze ,mieszkańców Afryki w czarnym kolorze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.