Odmęty szaleństwa! Paweł Śpiewak o Konfederacji: „ugrupowanie czysto antysemickie”

Paweł Śpiewak/ fot. screen
10

W poniedziałek (27.01.2020) prof. Paweł Śpiewak, szef Żydowskiego Instytutu Historycznego, był gościem Roberta Mazurka w Rozmowie RMF. Śpiewak powiedział, że błędem było niezaproszenie prezydenta Rosji Władimira Putina na organizowane w Polsce obchody 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Jednocześnie stwierdził, że obchody w Jerozolimie były polityczną grą na trupach.

Przeraża mnie, że na 6 mln pomordowanych zaczyna się robić handel polityczny. I że i prezydent Izraela i prezydent Rosji biorą udział w tego typu spektaklu – oświadczył Śpiewak, a następnie stwierdził, że Konfederacja jest „ugrupowaniem czysto antysemickim” i ma to związek z niepowodzeniem na gruncie edukacji o Holokauście.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Paweł Śpiewak chyba nie zauważył, że bicie Polaków pałką antysemityzmu już nie działa. Zadbali o to sami Żydzi urządzając antypolska nagonkę po nowelizacji ustawy o IPN. I przeszarżowali. Taka nawała antypolskich kalumnii i kłamstw nie pozostała bez echa. Polacy zobaczyli, jaka jest skala żydowskiej nienawiści i zrozumieli, że zarzut antysemityzmu jest wykorzystywany do cynicznej gry o wpływy.

Reasumując: pałka antysemityzmu przestała być skutecznym narzędziem manipulacji, a Śpiewak po prostu się ośmiesza. Na czym bowiem polega „czysty antysemityzm” Konfederacji? Na tym, ze politycy tego ugrupowania nie mają filosemickiego fiola, a Żydów traktują normalnie, czyli bez taryfy ulgowej. Tylko tyle i aż tyle.

Źródło informacji: RMF FM

Zobacz też:

Żydzi protestowali przed kościołem w Brzezince: „Ten kościół to profanacja historii Holokaustu”

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  „Edukacja o holokauście” = wytresowanie głupich gojów do potulności wobec Żydów…

 2. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny historyk i pisarz.

 3. sulka mówi

  Panie Śpiewak Konfederacja to moja partia/ POLSKA partia. W przyszłych wyborach do sejmu będą ogromną siłą. Wszystko co mówią to PRAWDA. Zauważyłam, że prawda uwiera wielu ludzi, między innymi i Pana. Przykro mi, że prawda powoduje frustracje, wściekłość, próby zamknięcia ust tym co ją gloszą a pan do nich należy.Współczuję

  1. anonim mówi

   Talmudyczna semantyka definiuje tzw. prawdę medialną, czyli krążącą w przestrzeni wirtualnej. Dowod- wypowiedź Borele Lewatowa ps. B. Geremek ,,nie ważna jest prawda obiektywna, ważna jest prawda medialna”. Ta prawda w przeciwnieństwie do prawdy absolutnej, rozumianej zgodnie z logiką łacińską może być dowolnie naginana, więc jest względna. To powszechne narzędzie manipulacji stosowane przez żydów do ogłupiania gojów.

 4. karol mówi

  Norman G. Finkelstein – Wielka Hucpa o pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii.

 5. piotr mówi

  Ks. Francesco Ricossa: Żadnych paktów z syjonizmem i judaizmem! | nacjonalista.pl

 6. Amd mówi

  Problemem ludzkości jest „semityzm”. „Antysemityzm” to tylko reakcja normalnych ludzi na żydowski terroryzm.

 7. Hammurabi mówi

  Jeśli ciało A działa na ciało B jakąś siłą (czyli jest to akcja), to ciało B działa na ciało A siłą o takiej samej wartości i kierunku, lecz o przeciwnym zwrocie i to jest reakcja. Inaczej mówiąc każdej akcji towarzyszy reakcja równa co do wartości i kierunku, lecz przeciwnie zwrócona. Tyle stary Isaak Newton.
  W tym, co się dzieje obecnie, w sprawie holocaustu, brak tej przeciwnie skierowanej siły czyli reakcji, lub jest ona śladowa. Siłą rzeczy musi to doprowadzić do naruszenia równowagi albo do skumulowania tej podłej energii w ciele na który ona działa. Czym jest nagłe wyzwolenie skumulowanej energii, wiedzą ci, którzy żyją w rejonach aktywnych sejsmicznie.
  Pani Katarzyno napisała Pani, że: „bicie Polaków pałką antysemityzmu już nie działa. Zadbali o to sami Żydzi urządzając antypolska nagonkę po nowelizacji ustawy o IPN. I przeszarżowali”. Pozwolę sobie nie zgodzić się z Panią.
  To walenie na odlew pałą pomówień, oszczerstw, kłamstw i przeinaczeń, działa. To jest właśnie ta energia, która się w ludziach (nie tylko w Polakach) kumuluje i jeśli nie zostanie rozładowana, wyzwoli się sama, bez pytania kogokolwiek o pozwolenie. Nagle i w niekontrolowany sposób, niczym tąpnięcie w kopalnianych wyrobiskach, niczym trzęsienie ziemi na Północnej Sumatrze i Indonezji które w momencie pozbawiło życia 30 000 ludzi i wywołało tsunami, które nieco później zabiło kolejne ćwierć miliona.

 8. benedykt mówi

  Rację ma dr Kurek mówiąc o plemieniu wędrownym że nie nadaje się ono do polityki. I nie należy z tym mylić ich sprytu kupieckiego, wszechobecnej lichwy, czy nawet prób podminowania finansów USA, albo innych znaczących graczy w świecie. Pieniądz (i tylko on) jest bogiem u starozakonnych, a celem powszechne panowanie nad gojami (talmud). Ale wraz z ogromnym wzrostem bogactwa jeszcze bardziej rośnie ich głupia i niemożliwa do wyzbycia megalomania. I jak zawsze jest Żyd niepomny wielowiekowych wygnań i ciężkich pogromów i znów przyspiesza „swoją wigilię karpia”.. Bo chociaż coraz wyraźniejsze są już oznaki nienawiści ogółu ludzkiego do „wybranych”, to gorliwi wyznawcy miszny i gemary zdają się niewiele tym przejmować (do najbliższego resetu)..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.