Ukraińska agencja antykorupcyjna stawia zarzuty Sławomirowi Nowakowi: konflikt interesów i naruszenie przepisów ustawy o zapobieganiu korupcji

Sławomir Nowak/fot. youtube
3

Według informacji na wyborcza.pl, ukraińska agencja ds. zapobiegania korupcji (NAPK) postawiła szefowi Ukrawtodor Sławomirowi Nowakowi zarzuty naruszenie wymogów prawa dotyczących etycznego zachowania, zapobiegania i uregulowania konfliktu interesów, a także naruszenie innych przepisów ustawy o zapobieganiu korupcji. Zarzuty postawiono po przeprowadzonej poza planem kontroli w Ukrawtodor. Jednocześnie NAPK poleciło Sławomirowi Nowakowi, by podjął działania zmierzające do usunięcia wykrytych nieprawidłowości. Szczegółów brak.

Cóż, jak się zatrudniło takiego fachowca, to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Najzabawniejsze jest to zalecenie, aby Sławek „Zegarek” usunął nieprawidłowości. Czyżby Ukraińcy byli aż tak naiwni i naprawdę sądzili, że Nowak przyjechał do nich, aby uczciwie pracować? Na nasze szczęście to już ich wewnętrzny, ukraiński dramat. Dali mu obywatelstwo, to niech się z nim handryczą. A my będziemy mieli ubaw patrząc na rezultaty.

Źródło: wyborcza.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. Waldemar mówi

    Model z agencji reklamowej z Gdańska za co co się złapie to gnój. Fachowiec z PO

  3. Donaldt ThuSSk mówi

    niestety nie pośrednio ten łapserdak platformersko-ubecki wystawi laurkę także i nam. Mogliśmy przynajmniej poprzez rząd wystawić ostrzeżenie krainie-U o tym szubrawcu, tak jak ostrzega się przed parabankami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.