Ukrainizacja Polski w cieniu nierozliczonego ludobójstwa na Polakach! Jacek Międlar gościem wRealu24 [WIDEO]

4

Jacek Międlar był gościem Piotra Szlachtowicza, nowego redaktora naczelnego telewizji internetowej wRealu24. Podczas rozmowy poruszono kwestię ukrainizacji Polski w cieniu nierozliczonego ludobójstwa na Polakach.

Nawiązując do wydarzeń historycznych i wspomnień Świadków ludobójstwa, Jacek Międlar zdiagnozował czy braterstwo polsko-ukraińskie jest możliwe oraz dlaczego unia polsko-ukraińska nie ma prawa bytu. Wyraził także nadzieję, że prawda, którą zawarł w swojej najnowszej książce „Sąsiedzi. Ostatni Świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach” wyda obfite owoce w sercach Polaków, a także Ukraińców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Książka na https://sklep-wprawo.pl
Książka na https://sklep-wprawo.pl

Przeczytaj także:

P. Krzemiński: Tylko prawda nas wyzwoli!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Polska naiwność, tolerancja i personalizm chrześcijański… Grzech II RP, grzech IIIRP…
  Pigułka. Gorzka pigułka którą wciąż na nowo każą nam łykać.
  Daj dobry Boże, by rządy w naszym kraju przejęli świadomi Polacy.

 2. M.K. mówi

  Czekam aż się Łuksza weźmie za Mindlara, będzie zabawny odcinek.

 3. Zaki mówi

  Przestańcie W końcu się prosić Żeby Ukraińcy przeprosili za Wołyń choćby nie wiem jak Przepraszali nigdy nie będą w stanie zmyć hańby jaką się okryli! Ludobójstwa i to tak bestialskiego nie można usprawiedliwić przeprosinami tym bardziej że oni wcale nie zamierzają przepraszać! Żadnego proszenia się ale zacząć ich traktować tak jak na to zasługują bo to jest Podły naród jedną ręką bierze od nas co tylko dajemy to od razu bierze jeszcze Żąda więcej i więcej a potem pluje nam w twarz i oczekuje że powiemy że deszcz pada z uśmiechem na ustach no to pan Duda Morawiecki i pan Kaczyński tacy właśnie są i taki się zachowują. Ale nie społeczeństwo polskie nie musimy się tak zachowywać wobec nich skończyć z tą pomocą on już od nas pomocy nie chcą oni już to mają z Niemcami to było do przewidzenia i nie chce mi się wierzyć że na że on tego nie wiedział że zdziwiony oni się nie dziwię oni dalej będą pomagać najwyraźniej mają coś za uszami skoro boją się postawić. Jasina był dobry dopóki mówił że PIS jest sługą Ukraińców a jak tylko powiedział o Wołyniu to wysłali go na długi urlop. Nie wiadomo nawet do kiedy. Tylko że mamy też w nosie płacenie mu wysokich pensji za nic nie robienie bo chyba nie jest na bezpłatnym urlopie prawda? Zastanawia mnie tylko fakt że jedyne co Polacy robią to jęczą na twitterze gdzieś po kątach. Proszę bardzo jaką Tusk potrafił zorganizować manifestację. Może Polacy się zorganizują i pokażą co im się nie podoba

 4. Centurion mówi

  Witamy w Polonie jesteś Polakiem jesteś trupem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.