Ukrainiec Igor I. stanął przed sądem za nazwanie Polski „hójem”. Awantura w sądzie, skandaliczne okrzyki: „Rezać Lachów” [TRANSMISJA NA ŻYWO]

18

Zaiste Polsko ty hóju – na Facebook’u, za aktywistą LGBT Michałem Szutowiczem, napisał Igor Isajew, znany ze skandalicznych wypowiedzi Ukrainiec mieszkający w Polsce. Dziś za swoje słowa Igor I. stanął przed warszawskim sądem. Na korytarzu sądowym doszło do skandalicznego ataku na Polaków, którzy uczestniczą w procesie. Zwolennikom oskarżonego nie spodobały się biało-czerwone opaski na ramionach przybyłych obserwatorów rozprawy, a jeden z nich wykrzyczał banderowskie hasło: „Rezać Lachów”.

Stwierdził, że on to napisał dlatego, że zostało aresztowane Margot – relacjonuje Rostankowski, który zamieszcza w sieci relację na żywo z rozprawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po godzinie 11.40 sąd zarządził przerwę. Na korytarzu zwolennicy Igora I. zaatakowali słownie Polaków z biało-czerwonymi opaskami. Jeden z awanturujących się w języku ukraińskim groził Polakom śmiercią wykrzykując hasło: „Rezać Lachów” i mówił, że „jest wku*wiony”, że Polacy przyszli z polskimi barwami narodowymi.

To nie pierwszy raz kiedy jest głośno o Igorze I. Kilka lat temu pisano o nim w mediach, gdy Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy i apelował, by z polskich paszportów usunąć słowo „honor”. Bezkarność najwyraźniej rozzuchwaliła Ukraińca i krótko po tym jak Polskę nazwał „hójem”, opublikował grafikę z godłem RP w z orłem w tęczowej koronie na tle barw ukraińskich. Ukrainiec publicznie wspiera działania KOD-u i Obywateli RP.

Ukrainiec Igor I. oskarżony za znieważenie RP
Ukrainiec Igor I. oskarżony za znieważenie RP

Na tym nie koniec. Igor I. pozwał Jacka Międlara za określenie go mianem „prowokatora” oraz… „naskórka”, co świadczy o problemach w rozumieniu języka polskiego przez Ukraińca. O co dokładnie chodzi z tym „naskórkiem”? W jednym z wpisów na Twitterze tłumaczy to Jacek Międlar przywołując na Twitterze fragment felietonu, w którym pada słowo „naskórek”: Kilka dni temu informowałem Państwa o postępowaniu, które toczyło się w sprawie pomocnika Marty Lempart i sympatyka wrocławskiego KOD-u, wielokrotnie karanego Krzysztofa P., który w obrzydliwych słowach znieważał i groził mi śmiercią. Ma zapłacić 1500 złotych grzywny. Zdziwieni? Czyżby życie Polaka-Międlara było mniej warte od naskórka Ukraińca, który bezwstydnie przypisuje Polakom nazistowskie zbrodnie? A może pochwalanie wymierzenia „honorowego policzka” Ukraińcowi jest większym przestępstwem niż grożenie śmiercią i wulgarne obelgi wobec polskiego patrioty.

I we wpisie Jacek Międlar dodał dodał: Tak, przy klepnięciu w pysk naskórek może się naruszyć.

Miejmy nadzieję, że Igor I., w tym i innych postępowaniach, które – jak wiemy – w jego sprawie się toczą, zostanie surowo ukarany.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Przemilczanie historii jest zamachem na prawdę! „Bóg będzie ich sądził!” Publikuję kolejny wywiad ze Świadkiem Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Polak5632 mówi

  Film nie ma głosu ( ???) Co jest?

 2. Jacek Międlar mówi

  Jest głos, ale kiepska jakość nagrania.
  Po zakończeniu transmisji będzie możliwość przewijania nagrania. Koniecznie pobierajcie i wrzucajcie do sieci jak zwolennicy Igora I. atakują Polaków.

 3. szalom mówi

  To pierwsza „jaskółka” . Wkrótce będziemy mieli potężny związek ukraińców, ukraińską partię w sejmie, związki zawodowe a chóralny śpiew „batko nasz Bandera, ukraina maty…..” zabrzmi na ulicach, w szkołach i przedszkolach

 4. AmerginMacEccit mówi

  No cóż, jak powiedział rzecznik MSZ, oni są już sługami narodu ukraińskiego, zatem Polska to już nie kraj dla Polaków, a prymitywnego UPAdlińca wrzeszczącego „rezać Lachów” nie wkur…ją oczywiście wszędobylskie flagi Ukrainy w Polsce, tylko polskie barwy narodowe w polskich instytucjach… Znamienne. Nasze dzieci będą nas przeklinać…

 5. Hammurabi mówi

  Cenzura, czy jakieś inne względy?

 6. Sylwester mówi

  Wysłać wszystkich na Ukrainę tam sa potrzebni do walki po ce te sądy zawieść na granicę tam oo nich Ukraincy sie zgłoszą

 7. Ewa-Maria mówi

  O to należy oskarżyć Morawieckiego że nasłał nam takich 'przyjaciół’ . Takich przypadków będzie więcej.

 8. Tym mówi

  Igor ty gownojadzie na ukre spierdalaj

 9. Natasza mówi

  Ludzie powinniśmy się wszyscy skrzyknąć i pogonić tego kurdupla i dwóch innych kryminalistów za zdradę narodu polskiego i Polski, zrobili z nas slugi ukr , juz zaczynają wyrzucać z pracy albo aresztować ludzi za inne poglądy niż nakazy i.poglady jedynie słusznej partii politycznej, strony na internecie poblokowane do.komentarzy o wojnie, chcą nas wciągnąć do wojny, żeby walczyć za ukry, policja ma zakaz karania ukr za przestępstwa, a ukry w Polsce robią co chca

 10. cccpsucks mówi

  mam na to lekarstwo. kalibru 7,62 mm

 11. Rebih mówi

  Do tego dąży Morawiecki i Kaczyński do sprowadzenia Ukraińców i wywołania konfliktu narodowego w Polsce. Ich lumpenelektorat nie zaakceptowałby importu Arabów i Murzynów, więc PiS musi polegać na Ukraińcach by „wyrezać Lachów”.

 12. Marcin Malik mówi

  Panie Jacku. Tyle Pan przeprowadza wywiadów, ale wciąż brakuje jednego. Niech dziennikarze z wprawo.pl wyjdą na ulice z kamerą i zapytają Ukraińców co sądzą o Polakach, co sądzą o Banderze i Rzezi Wołyńskiej, czy kochają Banderę czy nie, i dlaczego. To jest ważne aby stwierdzić czy oni wiedzą o czym mówią. W ten sposób można się dużo dowiedzieć.

  W moim artykule 'Projekt Wielkiej Wymiany’ podałem cytaty jak czasem Żydom rozwiązuje się język z nienawiści do białych ludzi. Może Ukraińcom też się rozwiąże gdyby ich spytać. Dla większości Polaków teraz to wygląda tak, że wszyscy Ukraińcy są wspaniali, tylko ten jeden jest zły.

  Isajewa natomiast należy spytać dlaczego mieszka w Polsce skoro tak bardzo nienawidzi Polaków. Może w Czarnobylu znajdzie przyjaciół???

  Problem w tym, że Isajew należy do 'prześladowanej mniejszości narodowej’ i ma poparcie wszystkich innych którzy też 'bardzo cierpią’ i domagają się swoich praw. Z uwagi na rzekę współczucia może zostać uniewinniony.

 13. xdyrjdu mówi

  Deportować gnoja na Ukrainę ! niech tam pokaże z bronią w ręką jaki z niego siłacz !

 14. ttt mówi

  a nie można gdzieś po cichu łba mu ukręcić ? co z Wami patrioci z trybun stadionowych ? gdzie bojówki narodowców? Ojczyzne nam obrażaja a wy nic?

 15. Jerzy mówi

  To wszystko nic nie da….tym sterują ukryte elity z Davos czy z Bazylei. Oni tylko wykonują plan Tego kraju już od wielu lat tak naprawdę nie ma…Mamy zniknąć z mapy świata…nie udało się zbrojnie , to zrobią to po cichu stopniowo eliminując naród zastępując go innymi nacjami…proste i sprytne…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.